Şimdi Ara

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... (198. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.302
Cevap
70
Favori
222.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    W.app'tan götürüyorlar işi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whatsapp grubu mu varmış benim haberim yok. Facebook grubu var orayu takip ediyorum gunde 2 3 gönderi paylaşılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Face grubunu paylasir mısınız oradan bari takip edelim

• Dostlar Ankara'daki hangi servis daha iyidir, 2 aya benim bakım gelecek malum şimdiden kafamı netleştireyim ?

Bir de bu direksiyona kılıf aradım bulamadım, bileniniz göreniniz var mı acaba ?
  • almeida3434 kullanıcısına yanıt
    Beni de alır mısınız whatsappa

• Merhaba. 308 Classic edition Plus aracım 80 km den sonra on sağ taraftan rüzgar sesi alıyordu. Daha önceki servis basvurlarımda ustalar bu sesin rüzgar çarpma sesi olduğunu ve normal olduğunu söylemişlerdi. Bu şekilde 2 kez başvurdum ve 2. Gidişimde resmî kayıt açmalarını talep ettim. Daha sonra Peugeot merkezden aradılar ve sorunu anlattım. 1 hafta sonra servis müdürü aradı teste çıkalım diye. Sonrasında 3. Gidişimde sorunu duzelttiler.

Benzer rüzgar sesi problemi olanlar için bu bilgiyi paylaşmak istiyorum: yan aynayı soktuklerinde orada yaklaşık 2 cm lik bir boşluk varmış ve burayı fitille kapatınca sorun düzeldi.

Ben olayı kabullenmiştim ve tekrar götürmeyi düşünmüyordum. genel merkezin ve yetkili servis müşteri hizmetlerinin ısrarı üzerine tekrar götürdüm ve sorun çözüldü. Peugeot genel merkezin sorunun çözümüne yönelik ısrarcı bu tutumunu takdir ediyorum. Artık 120 km ye kadar rüzgar sesi Yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mvd23 -- 1 Nisan 2017; 16:49:58 >

• Aynısı var hocam. Bunun dışımda 8 adet daha sorun olduğundan topluca götüreyim dedim :D

• Aynı sorun bende de var bu şekilde ileteyim en iyisi

• Bendede sürücü kapisinin üst kısımlarından trim sesi gelmeye basladı henüz tam yerini tespit edemedim birde biraz yol yaptiktan sonra kontagi kapatinca aninda kaputun sol alt kisimdan cok ince bir ses kedi miyavliyormus gibi ses 3 4 kez geliyor sonra duruyor birdahakine yetisebilirsem ses kaydi alicam.

• kapıdan önden trim sesleri malesef... aynı sıkıntılar bendede var. bulursanız yazarsanız sevinirim.

servise götürdüm kapıyı söküp hangi parça bakacağız, yağlayıp kapatacağız diyor

ama bana mantıklı gelmedi tekrarlaması açısından ve sökme işleminin getirebileceği ekstra problemler olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frank11

kapıdan önden trim sesleri malesef... aynı sıkıntılar bendede var. bulursanız yazarsanız sevinirim.

servise götürdüm kapıyı söküp hangi parça bakacağız, yağlayıp kapatacağız diyor

ama bana mantıklı gelmedi tekrarlaması açısından ve sökme işleminin getirebileceği ekstra problemler olabilir.

Hocam benim sürücü camı bazen şiddetli kapanıyor sona doğru acaba onunla ilgili bir parça mı ses yapıyor bilemiyorum ilk serviste zaten açtıracağım detayları yazarım ama kaynağını hala bulamadım.
  • Peugeot 308 difizör

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...

• quote:

Orijinalden alıntı: almeida3434

Peugeot 308 difizör

Plakayı not alın. :)

Hayırlı olsun. Ortaya güzel şeyler çıkarıyorsunuz.

• Bende kapılarda falan hiç trim sesi yok, fakat smeg ekran arkadından soğuk havada zırıltı şeklinde ses geliyor. Orayı da elletmek hiç işime gelmiyor böyle kullanacağım zaten sadece sabah erken soğukta yapıyor.

Rüzgar sesi 120den sonra rahatsız ediyor, bakımda söylerim onu da.

Genel anlamda memnunum güzel taka.

Ş.içi ortalamada düşüş devam ediyor 8'lerden 6.4e kadar indik ilk 13 bin kmde. Normalde 6.8-7 kabulüm kendi şartlarımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 5 Nisan 2017; 18:37:36 >
  • Herkese merhaba. 700 km'de yeni aldığım CEP aracım ile aranıza katıldım. Bir kaç tane sorun olacak sizlere.

1. Orjinal havuzlu kauçuk paspas fiyatları nedir?
    2. Bisiklet taşıyıcı için tavan barı almak istiyorum. Tavan barı takılması mümkün mü? Maliyeti hakkında bilgisi olan var mı?
    3. Vites değişiminde 1. ve 2. viteslere geçme sırasında geçişler biraz kemikli, araç yeni olduğu için mi ben mi alışamadım bilemedim. Sizlerde durum nedir öğrenmek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rknrsln -- 7 Nisan 2017; 15:49:34 >
  • Herkese merhaba . seat leon marka araçtan 308 C.E plus araca geçtim. 1.6 e-hdi . Araç sanki bazen 1.2.3 viteslerde gaza bastığımda hoplamaya başlıyor. araç henüz 3800 km de . Yada 170 de ayağımı gazdan çektiğimde motor yüke yani kompresyona bindiğindede aynısı oluyor sallanmaya başlıyor. Aracı servise götürdüm test cihazına bağladılar ve bi sorun yok diye geri verdiler . O süratlere çıkamayız dediler dolasıyla yol testi yapılmadı . Aranızda bu yada benzeer sorunu yaşayan varmıdır ? . Sorun lastik jant vb yürüyen organlarından değil teyit ettim. Motor kulağı bu km deki bi araçta hatalı olmaz heralde serviste baktı. Yakıt aldığım yeri değiştirdim ancak yinede ara ara bu sorun oluyor . <

Bir diğer sorum ise araç viteste 2500 yada 3000 deivrdeyken ayağımı gazdan çekersem motor devir saati alışık olduğum gibi sabit bir eğri ile düşmüyor . mesela 2500 den 2300 e pat diye iniyor sonra satbil düşüyor sonra yine pat diye düşüyor. bu tüm 308 kullanıcılarında varmı . yada bu sorunu yaşayan varmı .

• quote:

Orijinalden alıntı: rknrsln

Herkese merhaba. 700 km'de yeni aldığım CEP aracım ile aranıza katıldım. Bir kaç tane sorun olacak sizlere.

1. Orjinal havuzlu kauçuk paspas fiyatları nedir?
    2. Bisiklet taşıyıcı için tavan barı almak istiyorum. Tavan barı takılması mümkün mü? Maliyeti hakkında bilgisi olan var mı?
    3. Vites değişiminde 1. ve 2. viteslere geçme sırasında geçişler biraz kemikli, araç yeni olduğu için mi ben mi alışamadım bilemedim. Sizlerde durum nedir öğrenmek istedim.

Hayırlı olsun

Paspas orjinal 90 liraya bulunabiliyor. Bagaj havuzu orjinali pahalı geldi bana. Yan sanayi yeyerli oluyor. Paspas için l locker marka karşınıza çıkabilir. Tavsiye etmem. İyi oturmuyor.

Yanlış hatırlamıyorsam kılavuzda bisiklet taşıyıcı kullanmayın yazıyordu.

Vites geçişi 1 de kronik olarak kemikli. Özeliikle soğuk havalarda

Aracın fiyatını paylaşabilir misiniz

• porter777 P kullanıcısına yanıt
    2. Vites geçişinde gazda ayarsızlık oluyor ama bahsettiğiniz diğer dalgalanmalar bende yok. Buradan birisi ile karşılıklı test yapma fırsatı bulursanız belki durum analaşılır.

Genel olarak vites kemikli ama km ilerledikçe daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

• helluri kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için teşekkür ederim. 76000 tl ye aldım. Bisiklet olayı bagaj kapağına takmak isteyenler için önerilmiyor. Aksesuar kitapçığını inceledim tavan için var ama fiyat soracağım bayiye.

• porter777 P kullanıcısına yanıt
    700 km de aldım aracı geldim eve. Akşam dayanadım parkta çalıştırayım içinde biraz oturayım dedim. Rölantide araca gaz verip çektim ayağımı bildiğiniz araba olduğu yerde yaylandı. Yetkili servis ustamı aradım sordum kuvvetli motor normal dedi. Biraz km yapayım servise sormayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.