Şimdi Ara

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... (196. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.302
Cevap
70
Favori
222.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asy06

Aynen.

Ama şu an itibariyle bir tek paspas çıkartırken sorun yaşıyorum. Hatta yıkamacı koparmış paspasın üzerindeki klipslerden birini. Bunun yolu yöntemi nedir. Kendine doğru çekerek mi? Çok zor çıkıyor. Döşemeyi sökeceksin neredeyse yerinden. Bir öğretin şunu bana da Allah rızası için =)

Ben ABC'den havuzlu paspas aldım geçen hafta. Kendim çıkartmaya çalıştım, baktım gelmiyor. Satış elemanı sağolsun kendi çıkarıp taktı hepsini ama nasıl çıkardı bakmadım keşke baksaymışım.
  • Mesajim bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkaç gün önce sahibindedeki salak saçma fiyatlara kızıp aracımı 90500 den ilana koymuştum az önce biri aradı ve 88 bin teklif etti ne yapsam versem mi acaba siz olsanız ne yapardınız?

Konu ölmüştü hem biraz canlandırmış olalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetgox -- 5 Mart 2017; 21:38:2 >
  • ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    Yatırım yapmayacak ,otomatik araca geçmeyecek ,borç ödemeyecek ise ne gerek var ?
    Arabayı yastık altına koyun. Altın gibi değerlendi. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kavurma verin lan ! -- 5 Mart 2017; 21:53:48 >
  • Kavurma verin lan ! kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten zerre satma niyetim yoktu piyasayı öldürenlere kızıp ilana koymuştum teklif gelince bi düşüneyim dedim hangisi mantıklı olur diye

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgox

Hocam zaten zerre satma niyetim yoktu piyasayı öldürenlere kızıp ilana koymuştum teklif gelince bi düşüneyim dedim hangisi mantıklı olur diye

88 mi iyi de 3-5 bin kmde boyasız 75 bin gibi ilanlar var ne iş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Arayan arkadaş şöyle dedi 4-5 tane ucuz fiyatlı pluslara bakmış ya boya ya değişen çıkmış ilanda yazmadığı halde o yüzden sitedeki en yüksek fiyatlı ilanlardan birini yani beni aramış

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgox

Arayan arkadaş şöyle dedi 4-5 tane ucuz fiyatlı pluslara bakmış ya boya ya değişen çıkmış ilanda yazmadığı halde o yüzden sitedeki en yüksek fiyatlı ilanlardan birini yani beni aramış

Vay be ben de baktım onlara gram boya yok falan yazıyor. Hatta biri yakınımda kastamonuda. Ben de demek ki gitmiyor diye düşündüm açıkcası.

Arkadaşlar da haklı ama 88 verseler herhalde baya tereddüt ederdim hatta verirdim

Zaten bi hata görmese ve bana yönelse akıldan zoru olması lazım 😊 kafam karıştı ama satıp tekrar sıfır alamayacağım o paraya o yüzden muhtemelen vermeyeceğim hocam

O da kendi içinde mantıklı

ben o fiyata satabilirim kaza boya yok 1700 km de
  • O fiyatta satıcı çok çıkar canım. Ama alıcı hala orada mı

Satabilirim diyen ilan versin yüksekten... ciddi ciddi arabanın piyasasını yükseltecez ben şahsen 50-60 bin km yapmadan değişmem gibi. Arabayı alıyorsun, şeffaf filmleri cam filmleri, kış lastiği paspası sigortası derken bissürü iş.

Kullanıcılar ölücü bizde o yüzden yavaş yükseliyor fiyatlar ben o saçma fiyatlara karşı çıktım ilana koydum kafamdaki fiyatlar olmadıkça çürütürüm yine satmam arabamı

• sahibndende bi peugeot bayisinin 308 classic edition plus ilanı mevcuttu. 80.000 tlden 87.000 tl ye cıkardı fiyatı.
  • Tüm markalarda yeni 2. El fiyatları oturacak bu sene. Şu anki fiyatlar yalan olacak, alacak olan çabuk alsın, satmak zaten sıkıntı..

• Bugun 1.0 tsi 15 jantli sis fari olmayan bos direksiyon midline donanimli golfun manueli 83 bin dsgsi 94bin lira boyle bir pazar olusmusken araclara istediginiz degerleri bicin arkadaslar bu araba 83 ederse pluslar 103 eder kimsede kusura bakmasin abarti gelmesin ben kendi gozumdeki degeri soyledim sartilir satilmaz o ayri psa zaten ikinci eli yok fransiz cart curt soylemi gezindikce algi yaratiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BRV35

Bugun 1.0 tsi 15 jantli sis fari olmayan bos direksiyon midline donanimli golfun manueli 83 bin dsgsi 94bin lira boyle bir pazar olusmusken araclara istediginiz degerleri bicin arkadaslar bu araba 83 ederse pluslar 103 eder kimsede kusura bakmasin abarti gelmesin ben kendi gozumdeki degeri soyledim sartilir satilmaz o ayri psa zaten ikinci eli yok fransiz cart curt soylemi gezindikce algi yaratiliyor.

Doğru söylüyorsun hocam. Ben 2013 1.2 MidPlus Man Golf VII' yi satarak Kasım' da Classic Edition Plus aldım. Fiyat farkı inanılmaz. İyiki de almışım... Şu an alamazmışım..
  • Bu arada BKM Ekspres ile Total in kampanyasına bir bakın derim. 75 TL' lik yakıt alıyorsunuz 50 TL ödüyorsunuz. 31 Marta kadar, farklı günlerde 3 kere...
  • Bugün yazlıklara geçtim, kendi lastikleri Michelin Pilot Sport 3. 50 lira verdim balans dahil. Saklama ücreti almıyorlar kışlıkları bıraktım. Eskişehir'de 22 dereceleri görmeye başlamıştık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Conqueror26

Bugün yazlıklara geçtim, kendi lastikleri Michelin Pilot Sport 3. 50 lira verdim balans dahil. Saklama ücreti almıyorlar kışlıkları bıraktım. Eskişehir'de 22 dereceleri görmeye başlamıştık.

Dün ben de düşündüm ama haftaya soğuk hava görünüyor diye az erteledim bakalım...

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.