Şimdi Ara

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... (194. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.302
Cevap
70
Favori
222.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maraş'ta bi allure vardı benim favorilerde. Bugün fiyat düşürmüş msj geldi ilgilenen baksın bence. 322540962

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kapı fitillerine silikon sprey sıkan oldu mu? Gıcırtılar için almayı düşünüyorum da sorayım dedim.

• hellbutcher00096 kullanıcısına yanıt
    Eksoz uçları pahalıymış aslında totalde 1000i geçmese güzelmiş.

• Egzoz uçlarını almaya gerek yok. 20 liraya aynısından bulunur. Bi egzoz ucu nasıl 500 lira olur insanın aklı almıyor. :) Ben ilk gördüğümde 1300 liraya komple egzoz sistemine dahil ediliyor sandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FoxHound kullanıcısına yanıt
    Bu sitede o köşeli difizörde var aşağı yukarı fiyatları aynı sanırım bu tasarımda 308sw nin

• Vizyonda

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...

• almeida3434 kullanıcısına yanıt
    Maşallah hocam ateş ediyor resmen Allah cc kazalardan belalardan korusun.
  • Amin hocam cemi cümlemizi teskler...
  • Hocam nazar değecek araca...

Edit: Maşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxHound -- 24 Ocak 2017; 13:38:37 >
  • FoxHound kullanıcısına yanıt
    MasAllah de hocam :)
  • almeida3434 kullanıcısına yanıt
    Ooo maşallah tam düşündüğüm şeyleri yapmışsın, aynalar ve ön lip kısmı benim de aklımda. Nasıl bir malzeme kullandın? Folyo tarzı mı yoksa yapışkanlı şeritkerden mi? Dayanıklı mı yıkamaya karşı? Kırmızı folyo ve yapışkanlı şerit aldım. Folyo kromajların üzerinde iyi yapışmıyor rahatlıkla çıkar. Şeritin de kalınlıktan dolayı kıvrımlarda dönüş problemi var.

• turkeril kullanıcısına yanıt
    selam hocam folyo kaplattım hiç bir sıkıntı olmadı yıkamada test ettim
  • Sömestr tatili sebebi ile İstanbul'dan, Ankara-Kizilcahamam'a geldim. 5 günlüğüne. Hava inanılmaz sert. Gündüz, -5, gece -15. Varınca aracı yıkattım, anında yan aynalar ve boyanın üstü don tabakası ile kaplandı. Gece araç dışarıda kaldı. Bugün kapılar donmuş. Araçta su vardı, su donmuş. Acaba bizim araçlarda antifiriz var mi? Herhangi bir sıkıntı olur mu? Yada yap dediğiniz bir şey var midir? Bu kadar soğuklara İstanbullu olunca alışkın değiliz.

Bu arada yolculukla ilgili deneyim paylasayim. 380 km yol geldim. Ve oldukça soğuk bir havada. Öncelikle silecek suyu koymamış(çok çok az vardı, yolculuğun daha başında neredeyse bitti.) peugeot, ilk defa bir sıfır arabada başıma geldi. 5.2 lt ortalama yakıt sarfiyatı oldu. Hızım genelde 100-115 arası değişti. Genel olarak konfor ve yol tutustan memnunum. Aracın hafifliği bazen sorun oluyor. Onun dışında sıkıntı yok.

• vs-fb kullanıcısına yanıt
    ben ilk yağ değişimini yaptırırken antifirizine de baktırmıştım. usta -30 gibi bir rakam söylemişti. içiniz rahat olsun yani motor bloğu konusunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: verso5

ben ilk yağ değişimini yaptırırken antifirizine de baktırmıştım. usta -30 gibi bir rakam söylemişti. içiniz rahat olsun yani motor bloğu konusunda.

Çok teşekkürler. Bugün buradan bir arkadaş, arkadaşının aldığı sıfır aracın bu sabah, soğuk sebebi ile çalışmadığını söyledi. Bende zaten endişeliyken, biraz daha endişe ile arabaya gittim. Sıkıntı olmadan tek marşta çalıştı. Biraz olduğu yerde gazlayıp tekrar vedalaştık.

Yarın dönüş yolu, inşallah sıkıntısız çalışır tekrar. Anıtkabir maksatlı Ankara yapıp, aksam İstanbul'a yolculuk kısmetse.

• vs-fb kullanıcısına yanıt
    iyi yolculuklar. ben de yarın istanbul'dan çıkıp ankara yapacağım. arka süspansiyonda ki yükseklik farkı hariç araba da her şey iyi gidiyor, onu da bir türlü servise gösteremedim.
    soğuk konusunda içiniz rahat olsun benim aracım ankara/bolu da defalarca -10'a yakın değerleri gördü geride bıraktığımız günlerde. soğukla ilgili tek derdiniz lastik olabilir, inşallah kış lastikleriniz vardır. gerisini düşünmeyin.
  • verso5 V kullanıcısına yanıt
    Bu yükseklik farkını biraz açar mısın usta nasıl anladın bende bakayım var mı diye bir de kronikse bu sorun hiç uğraşmadan servise mi gitsem?

• ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    valla hocam benim aracın sağ arka tekerleğin üstüne 4 parmağım rahat bir şekilde sığıyor, üstüne bir parmaklık boşluk kalıyor. 5.parmak girebiliyor yani. sol arka tekerlek boşluğuna ise 4 parmağım fit bir şekilde sığabildi.

haliyle enteresan geliyor bu durum bana. sokakta falan 308 görünce manyak gibi gidip elimi sokuyorum arabalara. bir kısmında bu dediğim olay var.

kaldı ki arka travers bizim arabalarda mimli. ama o konuda da 'kutu kola ezilmesine' benzer seslerle sorun ortaya çıkıyormuş, yani araştırdığım kadarıyla. benim araçta böyle bir şey de yok. sürüşte de problem yok, yol tutuş anlamında. ama taktım bir kere o 1 cm'lik farka, iş güç yoğun bu aralar servise de gidemedim bir türlü.
  • 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.