Şimdi Ara

Peugeot 307 SW alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Babam için araba bakıyoruz da 307 sw modelini beğendi kendisi hatta şu ilandaki araç aklımıza yattı gibi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-88.000-km-panaromik-cam-tavanli-otomatik-230268564/detay

Ama araçlardan pek anlamıyorum ben o sebepten sorma gereği duydum nedir nasıl araçtır.

Eğer önermezseniz hangi modeli önerebilirsiniz? Fiyat olarak 25 bin bandında max. 30 bin olacak şekilde (25 civarı öncelikli) mümkün mertebe geniş sw ya da sedan (hem aile binecek hem de babam kilolu bir insan her şöför koltuğunda rahat süremiyor) tercihen otomatik (manuel de olur ama debriyajla arası çok iyi değil), yakıt farketmez ama lpg veya dizel olursa iyi olur benzinli olupta sonradan tüp taktırmayla uğraşmamak açısından. O fiyata çok mu şey arıyoruz bilmiyorum ama tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba.
    Araç güzel içinize siniyorsa alın.

• Bu forumda cevap aramayın bence, çünkü söylenecek şeyler belli.
    Ya passat tavsiye edecekler (piyasası var diye) ya da 80-85 model arası mercedes(yıldızı yeter diye).
    Markaya özel forumlarda daha iyi cevaplar alırsınız.

• Valla 307sw hakkında çok bi fikrim yok ama satıcı arkadasın üslubunu çok begendim,olması gerekenleri güzelce ve okunaklı yazmıs. Temiz oluq da "tr'de tekkk.." diye basliyan ilanları arayacagına bunu arardım.

• Sağ arka kapıdan itibaren ton farkı var..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DNZ_84

Sağ arka kapıdan itibaren ton farkı var..

Hocam siz deyince farkettim. Hasar kaydı varmış zaten muhtemelen onunla alakalıdır sorulabilir çok problem değil ne olduğunu öğrendikten sonra

@haislip_13 hocam benimde çok hoşuma gitti üslubu o açıdan güvenilir buldum açıkçası

• Alınır tabii niye alınmasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu araç sorunsuz geniş kaliteli tanıdığım da vardı çok memnun du

• recko kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    Benim aldığım Corollo' da arka sağ kapıda ilk bakışta görülebilen ton farkı var. Ama aracı beğendiğimden ve ikinci elde kaporta en son kriterim olduğundan unursamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.