Şimdi Ara

peugeot 306 xr alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
15.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. ilanını vereceğim aracı almayı düşünüyorum ama bir türlü karar veremedim. ilanı:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-daha-temizi-yok-kaporta-ic-doseme-cam-gibi-136212533/detay

Aracın sol taraf komple boyalı. Sağ tarafta ön çamurluk, ön kapı boyalı.
    kaput, tavan, sağ arka kapı, sağ arka çamurluk, bagaj kapısı boyasız.
    Bugün ustaya gösterdik. motoru fena değil dedi. yanlız 100 ün üzerine çıkınca araçta titreme yapıyordu. usta; aksta problem var, 300 tl lik bir masrafı var dedi.
    Şimdi satıcı 13.500 tl ye indi. 300 tl de masrafı desek 13.800 tl ye mal olacak bize.

Size sorum;

-Bu araç alınır mı?
    -Alınmazsa eğer, ne alabiliriz? (4 çocuk ve iki yetişkin toplamda 6 kişilik aile için, problem çıkarmayacak, az yakan dizel ya da lpg li bir araç)

Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snnylmz04 -- 12 Eylül 2013; 20:46:25 >

• Bu ara SW konusu çok açılıyor valla. Tip olarak hiç bir zaman gözüme hoş gelmedi. Kilometre yaşına göre gayet normal, yaşanan kazalar da öyle gibi gözüküyor. 13 yaşında arabanın boyasızı kazasızı aranmaz zaten. Temiz gibi gözüküyor bu bile gayet iyi. Motora da iyi denmişse ustanız hayırlı olsun demek düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Bu ara SW konusu çok açılıyor valla. Tip olarak hiç bir zaman gözüme hoş gelmedi. Kilometre yaşına göre gayet normal, yaşanan kazalar da öyle gibi gözüküyor. 13 yaşında arabanın boyasızı kazasızı aranmaz zaten. Temiz gibi gözüküyor bu bile gayet iyi. Motora da iyi denmişse ustanız hayırlı olsun demek düşer.

Haklısınız aslında. Ben de boya olayına takılmıyorum. Bu aks olayı ustanın dediği gibi hallolunur mu acaba? yani basit bir problem midir?
  • 2 yada 3 daha bn tl cık bundan 3 4 yas genc. aile arabası FORD FUSİON düsünebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmakx

2 yada 3 daha bn tl cık bundan 3 4 yas genc. aile arabası FORD FUSİON düsünebilirsin

hocam baktım da, temiz olanlar 20 bin tl civarı. 15-16 bine verdikleri ise sorunlu araçlar. Tşkkler..
  • ben saten 2 yada 3 bın koycan ustune didim :) elınızde 13.500 var 3 bn ekleyınce 16.500 eder sahıbınde 17 bıne ıyı arclar var pazarlıkta 500 tl kırpılabılir :) iyi bi arac gönlünüze göre alırsınız ıns ıyı forumlar

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snnylmz04 -- 12 Eylül 2013; 22:56:59 >
  • Bizdede 306 var hatcback. Sağ aks sanıyorum bu araçlarda kronik.. 300 liraya eğer çıkma bulup değiştirecekse Normal gibi. Çünkü sağ aks orjinal fiyatı 750 lira.. Ben sanayide yatakları kaynakla 2 kere doldurttum. İlk yapan adam 1 tarafını iyi yapmamış. 2. ye yaptırdım 1000 km filan oldu yaptıralı bir sorun yok gibi ama tekrarlayabilir. Tekrarlarsa çıkma bulup değiştirmek gerekecek.. 1,5 sene oluyor alalı ciddi bir sıkıntı yaşamadım. Yalnız bazı plastik ve mekanik parçalar ömrünü tamamlamasından dolayı onları hep değiştirdim. (Kalorifer borusu, benzin dirseği, egzoz vs..)Sizdede çıkabilir. Alınır mı alınmaz mı görmeden birşey diyemem.
  • Aks ı sıfır parçalarla işçilik dağil 300e yapacak ustanın alnından öperim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

Bizdede 306 var hatcback. Sağ aks sanıyorum bu araçlarda kronik.. 300 liraya eğer çıkma bulup değiştirecekse Normal gibi. Çünkü sağ aks orjinal fiyatı 750 lira.. Ben sanayide yatakları kaynakla 2 kere doldurttum. İlk yapan adam 1 tarafını iyi yapmamış. 2. ye yaptırdım 1000 km filan oldu yaptıralı bir sorun yok gibi ama tekrarlayabilir. Tekrarlarsa çıkma bulup değiştirmek gerekecek.. 1,5 sene oluyor alalı ciddi bir sıkıntı yaşamadım. Yalnız bazı plastik ve mekanik parçalar ömrünü tamamlamasından dolayı onları hep değiştirdim. (Kalorifer borusu, benzin dirseği, egzoz vs..)Sizdede çıkabilir. Alınır mı alınmaz mı görmeden birşey diyemem.

Bankada çalışan birinin 307 si var. 1.4 hdi xr modeliymiş galiba. 2004 model ve o da 140 bin küsür km deymiş. Sağ arka kapı ve sağ arka çamurluk sadece değişmiş. Bu adam ilk verdiğim ilana göre daha güvenilir. ilk adamı hiç tanımıyorum. ama bu adamı arkadaşım tanıyor en azından. titiz bir adammış. Daha fiyat için konuşmaya gitmedik. Ama ilanlara bakınca 17-20 bin tl arası değişiyor.
    Sizce böyle bir araca en fazla ne verilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

Aks ı sıfır parçalarla işçilik dağil 300e yapacak ustanın alnından öperim ben.

zaten o araçtan vazgeçtim galiba. masraflı bir araca benziyor.
  • araba tutulan bir model değil fakat tam bir fransız arabası zamanın filmlerde çok gördüm
    satarken bence sıkıntılı bir araba fakat kasa falan diri duruyor
  • 2 sene pejo 306 xr sahibiydim son bir senesini satmaya çalışmakla geçti , bence sakın alma ayrıca bu kasa satılmayan 306 nın en satılmayan modeli. problemleri bitmez o da ayrı konu, 2-3 binlira ekleyemem diyorsun ama bu arabayı alınca mecbur yine o paraları harcarsın bilgin olsun. benim sana tavsiyem tabi belki sana farklı gelebilir ama madem çoluk çocukta var 10.000 tl peşin para ile uzun vadeli sıfırı km araba al 5 sene sen ve ailen rahat eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdenist

2 sene pejo 306 xr sahibiydim son bir senesini satmaya çalışmakla geçti , bence sakın alma ayrıca bu kasa satılmayan 306 nın en satılmayan modeli. problemleri bitmez o da ayrı konu, 2-3 binlira ekleyemem diyorsun ama bu arabayı alınca mecbur yine o paraları harcarsın bilgin olsun. benim sana tavsiyem tabi belki sana farklı gelebilir ama madem çoluk çocukta var 10.000 tl peşin para ile uzun vadeli sıfırı km araba al 5 sene sen ve ailen rahat eder.

bi tane 2004 model 307 xr hdi bulduk. sağ arka kapı ve sağ arka çamurluk değişmiş. bu araç da 140 bin km de. adam 19,250 tl istiyor. Hani araç temiz bişeye benziyor. Merak ettiğim bu modelde öyle bilinen kronik bir sorun var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snnylmz04 -- 13 Eylül 2013; 16:05:44 >
  • Bence ford fuision alın.Daha az sorunlu olacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snnylmz04

quote:

Orijinalden alıntı: Erdenist

2 sene pejo 306 xr sahibiydim son bir senesini satmaya çalışmakla geçti , bence sakın alma ayrıca bu kasa satılmayan 306 nın en satılmayan modeli. problemleri bitmez o da ayrı konu, 2-3 binlira ekleyemem diyorsun ama bu arabayı alınca mecbur yine o paraları harcarsın bilgin olsun. benim sana tavsiyem tabi belki sana farklı gelebilir ama madem çoluk çocukta var 10.000 tl peşin para ile uzun vadeli sıfırı km araba al 5 sene sen ve ailen rahat eder.

bi tane 2004 model 307 xr hdi bulduk. sağ arka kapı ve sağ arka çamurluk değişmiş. bu araç da 140 bin km de. adam 19,250 tl istiyor. Hani araç temiz bişeye benziyor. Merak ettiğim bu modelde öyle bilinen kronik bir sorun var mı acaba?

3 yasindan buyuk pejo alinmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler. pejodan tamamen vazgeçtik. bugün seat cordoba 1.4 aracı aldık. Bakalım hayırlısı..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.