Şimdi Ara

PEUGEOT 301-ANA KONU (229. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.074
Cevap
54
Favori
638.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Araçta hararet göstergesi yok. Bakımları düzgün yapılan yeni nesil bir araç kolay kolay hararet yapmaz. Aksi durumda ekranda servis ve uyarı lambası yakar araç.

Yine de görmek istiyorsunuz bi ELM 327 alıp araca bağlayıp ilgili programla telefondan takip edebilirsiniz.
  •  PEUGEOT 301-ANA KONU

Bulamadım ben hocam araç parametresini birde başka bir soru daha sorayım

PEUGEOT 301-ANA KONU

Bu memo tuşu ne işe yarıyor ?

• r.yilmaz4545 R kullanıcısına yanıt
    Radyoda hafızaya alınan kanallar arasında geçiş yapabiliyorsun
  • Arkadaşlar cuma gününe kadar araç alacağım. 2015 301 1.6 HDi active 90.000 km dizel manuel buldum. 53.000 tl istiyor ilk aracım olacak sizce bu araca göre fiyat nasıldır. Bu arada araç yetkili servisten satılık değişen boya yok.
  • AdiGe38 kullanıcısına yanıt
    Fiyat esasında çok fazla ama şuan ki piyasaya göre uygun pazarlığın dibine vurup 1-2 bin lira daha düşürürseniz tadından yenmez ama bayi olduğu için 500 tl falan anca düşer. Cam filmi paspas boya koruma vs almaya çalışın. Araca bakın ilk yardım çantası yangın tüpü var mı.
  • 301 2014 MOD ACTİVE.
    BU ARACTA TRACK CD VE RADYODAN BAŞKA HİÇ BİŞEY BAĞLAYAMIYOR MUYUZ? MULTİMEDİA BÖLÜMÜ GERÇEKTEN HOŞ DEĞİL.
  • Abdullah GÜL A kullanıcısına yanıt
    Servisten allure serisi multimedia ile değiştirebilir yada siz ayrıca alıp taktırabilir siniz.
  • Şuanda piyasaki f/p olarak en alınası araçlardan birtanesi...
    Eksikleri var mı var ama f/p ve sınıf standardı düşünüldüğünde gözardı edilebilir.
    Ben 2009 da sıfır aldığım 1.4 dizel i20 hala kullanıyorum 168bin km geldi,çok paralar vermeden biraz aracı büyütmek istiyorum ve radarıma giren ilk araç 301.
    İnşallah nasip olursa 2016-2018 model arası temiz az km yapmış 1.6 dizel allure füme renk alıp yine uzun yıllar binmek istiyorum
    İkinci altarnetifim Megane 1.5 dci toch ama fiyat olarak biraz zorlayacak beni...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 5 Kasım 2018; 13:23:48 >
  • Bu arada Allure de navigasyon opsiyon gözüküyor donanım tablosunda.
    Ben Navigasyonda mutlaka olmasını istiyordum,piyasada navigasyonlusunu bulmak zor olur mu acaba?
  • Bu active paketlerdeki teybi söküp. Yerine normal pıoneer veya sony kücük aynı boyutta usb calar teyp koyabiliyormuyuz? Cerceve musade ediyormu?
  • Araç çalışmaz iken müzik sistemini çalıştırabilen var mı?
  • hannibal kullanıcısına yanıt
    Allure paketlerde çalışıyor. Power tuşuna basın 2 defa açılacaktır.
  • Merhaba arkadaşlar. Araca orjinal ebat olan 185/65/15 yerine 195/65/15 lastik takılsa bir sakıncası olur mu?

İstediğim aynı model iki ebat lastik arasında lastik başı 100 lira fark var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Merhaba arkadaşlar. Araca orjinal ebat olan 185/65/15 yerine 195/65/15 lastik takılsa bir sakıncası olur mu?

İstediğim aynı model iki ebat lastik arasında lastik başı 100 lira fark var.
    Şu siteden hesaplayabilirsiniz.

http://www.nokianlastik.com/lastik_hesaplama.aspx

%2,05 büyüme oluyor. Bu da aracın biraz daha yükseleceği anlamına gelir. Lastikçiler daha iyi bilir ama bence orjinal her zaman daha iyidir.
  • Hocam teşekkür ederim. Sayfa çok işime yaradı. Dediğiniz gibi o ebattan vazgeçtim.

Lastik Goodyear Vector 4Seasons idi Fiyat ve verimlilik açısından Nokian Weatherproof 185/65 R15 92H XL öne çıkıyor şu an. Kullanan varsa görüşlerini paylaşması çok makbule geçer. Bütçem kısıtlı olduğu ve çok mesafe yapmadığım için kışlık yazlık ayrı almayı düşünmüyorum.
  • -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    Usta bu hesaplama tablosuna bende baktım.. 195/60/15 taktım... 3 yıldır kullanırım.. aynı ofset cant... allure de 195/50/16 var.. 4 yıllık arabaya jant parası harcamadım.. gittim gene 195 taktım ama 60/15 işimi gördü. sıkıntı yok. davlunbaza falan sürtme olmuyor yük yolcu full iken bile.. büyüteceksen 15 janta 195/60/15 ten başka takma derim. araç yükselmesi falan oluyor. zaten araç 140-150 allaha emanet ayrıca hafif.. gerek yok bence macera arama derim.. Allah kazadan beladan korusun...
  • -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    NEXEN kullanıyorum 32 ay oldu.. 64.000 km yaptım.. fiyatı iyi idi üç yıl önce.. Bu arada 2014 lü yılların golflerinde bu lastik fabrika çıkışı bilgin olsun derim. bu markanın değerleri çok iyi. bunu incelemeden alma derim...
  • Araba gayet güzel 10 gün kullandım çok güzel araç tavsiye ederim süper konforlu ama 2 kötülüğü var sert plastik olması ve kapı fitillerinin eski versiyonda kötü olması ama bir fitilleri kuvvetlendirme ile daha süper bir araba olur
  • Selam arkadaşlar bende 2015 Allure paket ile aranıza katıldım. Ufak bir sorum olacak teyp ekranındaki yol bilgisayarını ön konsola almanın bir yolu var mıdır çok uğraştım ama yapamadım konsoldaki sıfırlanabilen gittiğim km yi ve toplam km yi gösteriyor bu ekran değişmiyor mu?
  • Arkadaşlar merhaba, bende 2 ay kadar önce 114.000 km'de 2014 model C-Elysse Exclusive paket araç aldım aldığımda bakımları yapılmıştı şimdi araç 120.000 kilometreyi geçmiş ben farketmedim hergün izmir-manisa arası işe gidip geliyoruz haliyle çok kullanılıyor araç.

İzmir'de özel, hesaplı, işini iyi yapan Citroen ve/veya Peugeot servisi önerisi istiyorum. Hatta biz şuraya gidiyoruz memnunuz derseniz daha da iyi olur gider selamınızıda iletirim.

Birde yağ olarak ve filtre olarak ne öneriyorsunuz orjinal filtrelerini takmak istiyorum ama şu yan sanayi var kalitesi iyi daha ucuz derseniz değerlendirebilirim. Şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.