Şimdi Ara

PEUGEOT 301-ANA KONU (227. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.074
Cevap
54
Favori
638.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İki paket arasındaki farklar, farklı kişilerce defalarca yazıldı geriye dönük konuyu incelerseniz görebilirsiniz. Allure almak daha mantıklı ciddi farek olan yerler olabiliyor mesela derinlik ayarlı şoför koltuğu gibi. Kronik bir arıza yok şuana kadar tespit edilen. akımını zamanında yaptır onu üzme oda seni üzmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoltAction

Merhaba arkadaşlar, 2010 symbol aracımı satıp 301 almayı planlıyorum. Active ve Allure paketler arasındaki farklar nelerdir? Hangisini almak mantıklı olur? Kronik bir sıkıntısı varmı? Rüzgar ve yol sesi alması dışında. Benim için rüzgar ve yol sesinin önemi yok. Yakıtı ekonomik olsun, bakımları aksatılmadığında sıkıntı çıkarmasın yeter.
    allure ve active arasındaki 2 bariz fark;

1-güvenlik: allure'da yan hava yastıkları yer alıyor
    2-allure araçlar genelde bireysel kullanılıyor, activelerin büyük kısmı şirket aracı

diğer kısımlar(kol dayama,jant vs.) yan sanayi olsa da bir şekilde tamamlanabilecek özellikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzdesign

allure ve active arasındaki 2 bariz fark;

1-güvenlik: allure'da yan hava yastıkları yer alıyor
    2-allure araçlar genelde bireysel kullanılıyor, activelerin büyük kısmı şirket aracı

diğer kısımlar(kol dayama,jant vs.) yan sanayi olsa da bir şekilde tamamlanabilecek özellikler

Alıntıları Göster
    Yağmur ve far sensörü de mevcutmu allure pakette, netten edindiğim bilgiler değişiklik gösteriyor. 2. El 2013-2015 temiz 80-100bin arası kazasız sıkıntısız bir araçın ortalama nedir hakkı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BoltAction kullanıcısına yanıt
    Maalesef her iki özellikte hiç bir 301 de bulunmamakta.
  • furlaka kullanıcısına yanıt
    45 e temiz var mı ben mi bulamıyorum piyasa çok yükselmiş ama siz de çok düşük demişsiniz
  • yavuzdesign kullanıcısına yanıt
    neden böyle hiç bi firmada yok bu saçmalık bilmeyen insan hiç aramaz bile bayiyi bayiler kaça verir allure yi mesela son nakitte
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgakutukcu

Herkese merhaba.
    Ailecek ilk arabamızı alıyoruz. Babam 48 yaşında. Bu zamana kadar arabalarla çok ilgilenmedik o yüzden pek anlamıyoruz. Eşe dosta, bilen anlayan kim varsa sorduk. Türkiye şartlarında olduğumuz için yakıt tüketimini de göze alarak Peugeot 301'de karar kıldık. Bütçemiz 45 bin lira. 2015 model 60 bin kilometrede hatasız boyasız değişensiz bir 301 bulduk. 44.750 liraya anlaştık. Cuma günü alacağız inşallah.
    Bu fiyatlara bulabileceğimiz en yeni araba diye düşünüyorum ama yorumları okudukça biraz moralim bozuldu. Konforsuz, sürüş keyfi vermeyen bir araç olduğu söyleniyor. Direksiyonuna çok laf etmişler.
    Yanlış bir seçim mi yaptık acaba?
    o km de dizeli hatasız nerden nasıl buldunuz o paraya adam piyasayı mı bilmiyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: BoltAction

Yağmur ve far sensörü de mevcutmu allure pakette, netten edindiğim bilgiler değişiklik gösteriyor. 2. El 2013-2015 temiz 80-100bin arası kazasız sıkıntısız bir araçın ortalama nedir hakkı?

Alıntıları Göster
    bu tip gereklilikleri tartışılır lüks özelliklerin hiçbirini 301'de bulamazsınız.
    sadece hız limitleme ve sabitleme özellikleri mevcut. Onun dışında oto stop edilince camların kapanması, kapıların kapanması, hill holder vs. vs. özelliklerin hiçbiri bu araçta bulunmaz.

araç özetle;
    -a noktasından b noktasına sizi sorunsuz ve minimum yakıt masrafıyla götüren
    -sınıfına göre geniş iç hacim ve bagaj sunan
    -titreşim,gürültü,rüzgarda savrulma, 120den sonra araca tam hakim olamama gibi negatif özellikleri bulunan
    piyasadaki en ucuz 0km dizel sedan araçtır.

• arkadaşlar 28 bin tl bütçem var. bu fiyata az yakan öz giden 5 kişilik bir araç söyler misiniz donanımı ve tipi yakışıklı az yakan ?
  • alp_1147 kullanıcısına yanıt
    301

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 28 e nasıl alacak

• gs190505 G kullanıcısına yanıt
    2017 model sıfır 301^i 15 gün önce 72900 tl ye aldım.Allure paket.
  • serozog S kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun dizel mi
  • Merhaba arkadaşlar. Babam için 301 almayı düşünüyoruz. Araç bir tanıdığımdan. Kendisi arabanın ilk sahibi. 96bin km de bir küçük boya dışında sorunsuz. 1.6 dizel active paket. Fiyat 45.500 diyor. 2012 model.

Ne dersiniz fiyat uygun mudur? Piyasadan hiç haberimiz yok, yardımcı olursanız çok sevinirim.

• _botturgec_ kullanıcısına yanıt
    Şuan bu şişmiş piyasaya göre uygun. Ama gerçekten o kadar eder mi kesinlikle etmez.

5 bin lira daha koyup allure paket bulunabilir biraz daha modelli ve düşük km li.
  • Emrah_d kullanıcısına yanıt
    allureler 60 bınden baslıyor keske dedıgınız gıbı olsa kımse vermez dedıgın paraya ıyı arabasını
  • gs190505 G kullanıcısına yanıt
    Ben bakalı 2 aydan fazla olmuş mağlum siteyi inceledim ve kapadım hemen aman Allahım ne olmuş böyle piyasalar. Ben aracıma 40 bin en fazla derken ağır hasar kayıtlı 2 katı km li araç 50 bin tl yazmış :S Şimdi benim aracım kaç para eder :S
  • Epeydir kullanıyorsunuz lastikleri sanırım. Var mı sıkıntı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hiç bir sorun yok kullanıyorum
  • Makyajlı kasa 301 im 25 bin km dir kullanıyorum sıfır alındı önden felaket kayma egilimli daha arkadan sorun yaşamadım frenler hemen Abs devreye giriyor berbat lastikler sıfır goodyear

Onun haricinde yakıt benim ilk arabanın yarısı kadar (e60 2005)ortalama 4.5 lt s içi

İçi çok geniş

Ve bu arabanın mühendisine çok sitem ettim telefonu koyacak yer yok rezil olduk 😂 telefon paspaslara düşe düşe bithap düştü

Bu araba bence sadece yakıt için alınır tam ekonomi s içi arabasi

Onun disinda bikere sorun yaşamadım tarlada dahi surdum ava çıktığımizda tık ses yok arabada 74 e alındı bence bu para için bu konfor özellik çok

• 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.