Şimdi Ara

PEUGEOT 301-ANA KONU (101. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.074
Cevap
54
Favori
638.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Büyük R

Bugün araçta gsm telefonu (LG G2) bluetooth ile bağlantı kurup (istediği tüm yetkileri telefonfan onayladım) hanımın telefonu ile kendimi aradım ve dediğim gibi seyir halinde ve durma konumunda da telefon çalma sesini direksiyon kumandası ile çok rahat bir şekilde kısıp geri açabildim.

bende denicem..
  • reca ne demek..
    normalde önceki aracımda da esp vardı ama hiç karda kaldığını hatırlamıyorum.. belki o otomatik ayarlıyordur çok boşta döndüğü zaman bilemicem..
    ama 301 esp açıkken kesinlikle gitmiyor bu tip bir karda..

hatta dün tekrar oldu, site görevlisi abi burada kalan 10 uncu arabasın dedi.. hatta bmw 3.20 bile kalmış.. ben daha son sözümü söylemedim dedim.. esp yi kapadım, yüklendim, hatta 2 ye taktım,
    pati çeke çeke çıktım hafif eğitmli yokuşu.. dediğim gibi.. esp yi sadece durunca kalkmakta zorlanırsanız kapatın.. yoksa düz yolda yada aralarda kar üstünde giderken açmak lazım.. savrulmayı önlüyor..

• İLHAN AJANS kullanıcısına yanıt
    60.000kmde değiştirdim yetkili servisten
  • teşekkür ederim deneyeceğim.
  • Kışın araba soğuk iken bu klimayı ısıtıcı düğmesine basmak faydası oluyor mu sizce yoksa motorun ısınması şart mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cordial2010 C kullanıcısına yanıt
    Klimayı ısıtıcı düğmesi derken ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordial2010

Kışın araba soğuk iken bu klimayı ısıtıcı düğmesine basmak faydası oluyor mu sizce yoksa motorun ısınması şart mı?

Klima ısıtmaya yaramaz ama nemi alacağı için buğuyu hemen alır buğu probleminiz olursa klimaya basarak hemen çözersiniz ısınmak için motorun ısınması şart gerçi hızlı buğu çözme düğmesi var zaten en soldaki direk klima devreye giriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gökhan0180 -- 3 Ocak 2016; 0:33:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Killer Loop

reca ne demek..
    normalde önceki aracımda da esp vardı ama hiç karda kaldığını hatırlamıyorum.. belki o otomatik ayarlıyordur çok boşta döndüğü zaman bilemicem..
    ama 301 esp açıkken kesinlikle gitmiyor bu tip bir karda..

hatta dün tekrar oldu, site görevlisi abi burada kalan 10 uncu arabasın dedi.. hatta bmw 3.20 bile kalmış.. ben daha son sözümü söylemedim dedim.. esp yi kapadım, yüklendim, hatta 2 ye taktım,
    pati çeke çeke çıktım hafif eğitmli yokuşu.. dediğim gibi.. esp yi sadece durunca kalkmakta zorlanırsanız kapatın.. yoksa düz yolda yada aralarda kar üstünde giderken açmak lazım.. savrulmayı önlüyor..

Hocam aracınızın lastikleri nedir?

• Önler lassa snoways. Arkalar Michelin energy Saver yazlik

• quote:

Orijinalden alıntı: cordial2010

Kışın araba soğuk iken bu klimayı ısıtıcı düğmesine basmak faydası oluyor mu sizce yoksa motorun ısınması şart mı?

Birde dizel araba geç ısınıyor maalesef rölantide kolay kolay ısınmaz aksine soğur benzinli gibi değil çabuk ısınması için hareket etmesi lazım yinede 10 dk dan önce ısınmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gökhan0180 -- 3 Ocak 2016; 12:20:36 >
  • aslında hareket edince 1 dk. sonra ısınıyor.. geçen pazar 22.00 sularında evden çıktım. havalanına gitmek üzere. dondum.. titremem bitmedi. zangır zangır titredim. iliklerime kadar üşüdüm.. hemen hareket ettim. yaklaşık 1 km gittim, hep döndüğüm bir ara sokak var, orada açtım kaloriferi, ılık hava vermeye başladı. o ılık hava beni kendime getirdi.. ordan hatırlıyorum 1 km sonra ısındığını..
  • gökhan0180 G kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler arkadaşım

• quote:

Önler lassa snoways. Arkalar Michelin energy Saver yazlik

Yanlış hatırlamıyorsam tabanları 205 idi lassaların. Lastiğin üretim yılı da önemli. Hocam özellikle sordum lastiklerinizi çünkü geçen sene Göreme'de benzer koşullarda yokuş yukarı hiç patinaja düşmeden kalktım. Lastiklerim Continental TS850. Kış lastiği olarak Nokian yada Continental öneririm. Testlerde (bu ebatlarda) ilk iki sırayı kimseye kaptırmazlar
    https://www.youtube.com/watch?v=Aw09ghuCGM8

https://www.youtube.com/watch?v=sJoIH5dtdjM

• quote:

Orijinalden alıntı: ExCaLiBuR58

quote:

Önler lassa snoways. Arkalar Michelin energy Saver yazlik

Yanlış hatırlamıyorsam tabanları 205 idi lassaların. Lastiğin üretim yılı da önemli. Hocam özellikle sordum lastiklerinizi çünkü geçen sene Göreme'de benzer koşullarda yokuş yukarı hiç patinaja düşmeden kalktım. Lastiklerim Continental TS850. Kış lastiği olarak Nokian yada Continental öneririm. Testlerde (bu ebatlarda) ilk iki sırayı kimseye kaptırmazlar
    https://www.youtube.com/watch?v=Aw09ghuCGM8

https://www.youtube.com/watch?v=sJoIH5dtdjM

evet 205 taban.. ama çok başarılı bir lastik deil doğru diyorsun. ucuz diye almıştım. eski petlaslarım bile bu kadar pati çekmezdi..
    michelin alphine düşünüyordum bende.. ama yokuş yukarı kalkış önemli benim için..
    nokian adı mıdır nedir bana itici geliyor.. ama sonraki çift lastiğimi continental düşünebilrim.. alphine den daha mı iyi diye bakmak lazım tabi..
    nokian ın iyi olduğunu duymuştum..

• arkadaslar merhaba 2013 model 301 allure dizel arabamin surucu koltugu altinda resimde goruldugu gibi kablolar var. ne oldugunu cikaramadim bilgisi olan.var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgilihilmi

arkadaslar merhaba 2013 model 301 allure dizel arabamin surucu koltugu altinda resimde goruldugu gibi kablolar var. ne oldugunu cikaramadim bilgisi olan.var mi?

Emniyet kemeri uyarı kablosu ve sürücü koltuğu airbag kablosu

• arkadaslar merhaba 2013 model 301 allure dizel arabamin surucu koltugu altinda resimde goruldugu gibi kablolar var. ne oldugunu cikaramadim bilgisi olan.var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bilgilihilmi B kullanıcısına yanıt
    Sorunuza yanıt verilmiş.
  • Peugot Romanya'nın web sitesinde yazan, 15 Eylül 2015 tarihli fiyatlar aşağıda. En pahalı model 14650 €. Bugünkü kur ile 46880 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisg -- 4 Ocak 2016; 17:48:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: barisg

Peugot Romanya'nın web sitesinde yazan, 15 Eylül 2015 tarihli fiyatlar aşağıda. En pahalı model 14650 €. Bugünkü kur ile 46880 TL.

Beygir gücü de 99 olarak görünüyor broşürde , çeh sitesine de baktım orada da 100 beygir olarak görünüyor...

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.