Şimdi Ara

PEUGEOT 301-ANA KONU (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.075
Cevap
54
Favori
637.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostum sen forester diyorsun ama.. ikisi tabiki kıyaslanmaz.. ses kalitesi vs.. de bişi diyemem.. insanlar kafalarında puan verirken ihtiyaçlarına göre değerlendirirler tabi. .sende haklısın bişi diyemicem..
  • Arkadaşlar biri aradığı zaman çalan sesi nasıl kısıyoruz çok şiddetli çalıyor nasıl kısacağımı bir türlü bulamadım müzik sesi fln kısılıyor ama o hep yüksek tonda çalıyor telefon çaldığında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocabiyik222

Arkadaşlar biri aradığı zaman çalan sesi nasıl kısıyoruz çok şiddetli çalıyor nasıl kısacağımı bir türlü bulamadım müzik sesi fln kısılıyor ama o hep yüksek tonda çalıyor telefon çaldığında.

dostum bu bende de sorun yaratınca enson yaptıpım konuşmanın sesini kıstım. o zaman kısık oluyor.. ama kapamadan önce konuşma sesini kısman lazım.
    yoksa sadece çalma sesini kısan bir seçenek göremedim..
    blen varsa banada söylesin..
  • Disk fren değiştiren oldumu. Olduysa kaç km de değiştiniz hangi marka taktınız arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi akşamlar kolay gelsin aradım fakat gözümden kaçmış olabilir 2014 1.6 vti otomatik vites ile ilgili düşünceleriniz nelerdir birde almayı düşündüğüm araçta tüp takılı peformansı veya uyumu ile ilgili sıkıntı varmı tüplü kullanan arkadaşlar tüpte yakıt tüketiminiz ne kadar şimdiden çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Killer Loop

quote:

Arkadaşlar biri aradığı zaman çalan sesi nasıl kısıyoruz çok şiddetli çalıyor nasıl kısacağımı bir türlü bulamadım müzik sesi fln kısılıyor ama o hep yüksek tonda çalıyor telefon çaldığında.

dostum bu bende de sorun yaratınca enson yaptıpım konuşmanın sesini kıstım. o zaman kısık oluyor.. ama kapamadan önce konuşma sesini kısman lazım.
    yoksa sadece çalma sesini kısan bir seçenek göremedim..
    blen varsa banada söylesin..

oyle bir caliyorki yerinden hoplatiyor arabadakileri cevap icin tesekkurler dedigini bir deneyeyim net bir cozum yok sanirsam kitapciktada arastirdim bulamadim

• Aynen. Oğlan korkuyo calarken. Ama calmadan once ekrana goruntusu geliyor. Herkesi uyarıyorum. Telefon korkmayin die.

• direksiyon kumandasından zil sesini kısabiliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük R

direksiyon kumandasından zil sesini kısabiliyoruz.

eminmisin?
  • quote:

quote:

eminmisin?

Evet istersen video da çekeyim
  • quote:

quote:

quote:

eminmisin?

hmm direksiyonun arkasında kalan zor görünen kumandadan bahsediyorsunuz sanırım bir kurcalayayım ama nasıl kısacağımızı anlatırsanız sevinirim ufak ama önemli bir ayrıntı bence.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

eminmisin?

hmm direksiyonun arkasında kalan zor görünen kumandadan bahsediyorsunuz sanırım bir kurcalayayım ama nasıl kısacağımızı anlatırsanız sevinirim ufak ama önemli bir ayrıntı bence.

Zor görünsede bence parmaklar için uygun dizayn edilmiş. Normal kumandadan muzik sesi kısar gibi kısıyorsunuz.

• quote:

quote:

quote:

eminmisin?

çalarken mi kısıyorsun?
    denedim ama olmadı gibi kalmış aklımda.. ancak telefonu açınca, konuştuğun kişinin sesini kısıyorsun, sonra öyle bırakırsan sonraki aramada çalma sesi kısılıyor..
    başka türlü kısıldığını görmedim.. ama denicem..
  • Teşekkür ederim. Deneyeceğim bugün ama anladığım kadarıyla birisi aramadan kısamayacağız bu sesi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

eminmisin?

çalarken mi kısıyorsun?
    denedim ama olmadı gibi kalmış aklımda.. ancak telefonu açınca, konuştuğun kişinin sesini kısıyorsun, sonra öyle bırakırsan sonraki aramada çalma sesi kısılıyor..
    başka türlü kısıldığını görmedim.. ama denicem..

bende şüpheye düştüm şimdi tekrar deneyeyim

• Arkadaşlar kar lastiği varken bugün karda saplandım.. çıkmadı.. esp yi kapadım çıktım.. başınıza gelirse esp yi kapamayı unutmayın..
  • quote:

Arkadaşlar kar lastiği varken bugün karda saplandım.. çıkmadı.. esp yi kapadım çıktım.. başınıza gelirse esp yi kapamayı unutmayın..

Kaldığınız kar hakkında da bilgi verirmisiniz ?

Kar kardır aslında ama yüksekliği yada altı buzmuydu havada ayaz varmıydı yada tuzla veya araç ezerek sulanmış kar üstüne yağan karmıydı yada o kar topluluğundan ilk defa siz mi geçiyordunuz ?
  • valla ön taponu kapatacak kadar yüksekti. ama üzerinden de bira yürünmüş ve bi ki araba geçilmişti..
    resimdeki gibi..
    ilerdeki iki araba arasndan geçerken kaldım. sonra esp yi kapatıp biraz ileri gidip park ettim.. her iki resime de bakıp alayablirsin umarım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killer Loop -- 1 Ocak 2016; 16:00:19 >

• quote:

valla ön taponu kapatacak kadar yüksekti. ama üzerinden de bira yürünmüş ve bi ki araba geçilmişti..
    resimdeki gibi..
    ilerdeki iki araba arasndan geçerken kaldım. sonra esp yi kapatıp biraz ileri gidip park ettim.. her iki resime de bakıp alayablirsin umarım..

yaklaşık 15 20 cm var gibi kar oda normal zaten bilgi ve resimler için teşekkürler karlar da çok yakışmış beyaz aslana :)

• Bugün araçta gsm telefonu (LG G2) bluetooth ile bağlantı kurup (istediği tüm yetkileri telefonfan onayladım) hanımın telefonu ile kendimi aradım ve dediğim gibi seyir halinde ve durma konumunda da telefon çalma sesini direksiyon kumandası ile çok rahat bir şekilde kısıp geri açabildim.
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.