Şimdi Ara

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ (314. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
7.790
Cevap
95
Favori
620.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün 2016 model peugeout 208 active paket 2. el bir araç aldım. Fakat önceki kullandığım araçta geri görüş kamerasına alıştığımdan bunda zorlandım.

Aracın ekranı var bunlara sonradan geri görüş kamerası eklenebiliyor mu? Gerçeketen alışınca zor oluyormuş.

Oluyorsa servistemi tercih edeyim yoksa dışarda bildiğiniz yer var mı?
  • Bozkırınoğlu B kullanıcısına yanıt
    kullanıma göre değişir .. ayağınız sürekli frende ise 10 bin ya da daha erken km de..
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-garantili-peugeot-208-active-665598933/detay/

Aracımı satıyorum forum ahalisi bilgilerinize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim aracımında bujileri geri çağırma kapsamında değişti, aşğıda ki linkten sizde araçlarınız için bir geri çağırma var mı diye kontrol edebilirsiniz.

http://talep.peugeot.com.tr/sasi-sorgulama?_ga=2.36529888.1908832476.1551290028-1472997128.1550919621

• selamlar 208 1,2vti ACCESS 2013 model 60.000 km, manuel, benzin araç tertemiz 42 milyar verilir mi? Görüşlerinizi bekliyorum.
  • foresteng. kullanıcısına yanıt
    Diskle balata aynı anda 45 bin km de değişmesi normal mi hocam balatayı anlarım ama disk neden ? 70 80 bin gitmesi gerekmez mi en az diskin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırınoğlu

Disk+ Balata kaç binde değişir ortalama
    Bu sorunun net bir cevabı olmaz.
    Ben 2011 model 5008 aracımda 120.000 km de disk ve balata değişimi yaptım.
    Kullanıma göre değişen parçalar da net bir km söylemek zor.

Örnek vermek gerekir ise servis 3. Balata değişiminde disk değişimi öneriyor.
    Ancak benim aracımda bu veri işe yaramadı
    Iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melodramm -- 28 Şubat 2019; 16:36:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bozkırınoğlu B kullanıcısına yanıt
    Tamamen kullanıma bağlı parçalar, yani frene basma şekli; fren sistemine kullandığınız balatalar hepsi etkiler.
    Şu an kullandığım 208 in 45 bin km de ön balatalar değişti ve disklerini taşlattım nedeni yan sanayi balata kullanmışlar.. yine bundan önceki aracımda da ( Fluence) benden önceki sahibi kötü balata ( yan sanayi) kullandığından dolayı, diskler zarar görmüştü ve 52 binde diskleri değişmek zorunda kalmıştım, taşlama kurtarmadı..
    ayrıca servislerde şöyle bir şeyde vardır; 3. kere ön balata değişiminde 1 kere arka balata değiştirirler, tabi yine balatanın durumuna göre olur..
  • Arkadaşlar konuyu komple okuma imkanım yok kusura bakmayın, 2017 model 1.6 bluehdi etg6 208 alınır mı? Şanzumanın kronik bir sıkıntısı var mıdır? Araç active paket.

• dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt
    etg6 yerine 1.2 110hp eat6 almanızı şiddetler tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: FthGTI

etg6 yerine 1.2 110hp eat6 almanızı şiddetler tavsiye ederim
    Hocam benzinlinin yakıt tüketimi düşündürüyor beni bir de bahsettiğiniz araçlar 80000 TL civarı oraya çıktıktan sonra çok farklı alternatifler var.

70k civarı bulunabilir diye düşünüyorum, tabi karar sizin

• Merhaba,

2015 aralık çıkışlı 1.2 82hp manuel aracım var. Forumda lpg ile ilgili sorular gördüm ben de araştırdığımda hiç elle tutulur cevaplar bulamamıştım. Dün candan mühendislikte lovato obd2 taktırdım. İlk izlenimlerim çok iyi umarım böyle devam eder. Sorularınız varsa alabilirim.

Bu arada jantımıda kendim boyadım, aracı aldığımda cam filmleri, ayna kaplama ve tavan kaplama yaptırmıştım.

• Herkese saygılar ve sevgiler. Boyu 1.90 olan birini üzer mi 208 arkadaşlar. Çok küçük duruyor dışarıdan.

Hocam merhaba
    Bende 2016 modeli var. Eşim kullanıyor ağırlıklı olarak. Ben de bayağı kullandım. Biz alalı 12000 km oldu araç şuan 46000 kmde. Genel olarak gayet memnunuz. Fiyat performans olarak bence piyasanın en iyisi. Siz ne kadara alacaksınız bilmiyorum ama benim bütçeme göre olanlarda en yüksek modelli, en temiz ve en az yakanı buydu. Belirttiğim gibi yakıtı acaip az tüketiyor. Devir malum ekonomi devri. Şanzuman bana sorun yaratmadı, ancak çok mükemmel geçişler vs bekliyorsanız tatmin etmez. Çift kavramalarla kıyaslamaya gerek yok. Merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz.

• arkadaşlar 208 bakıyorum 2015 -2016 otomatik benzinli ekranlı istiyorum fakat çoğunda yok sonradan taktıran var mı piyasada bir sürü navigasyonlu model var geri görüş kamerasıda istiyorum verimli oluyormu
  • Arkadaşlar 2017 model 208 aracımın altını vurdum, vurduktan sonra kontrol amaçlı telefonumun kamerasıyla bir resim çektim ve alttaki bir parçada kırık olduğunu farkettim bu parçanın adı nedir karter muhafaza olmadığını düşünüyorum sağ tarafta ortalarda bir bütün halinde plastik bir parça sanırım alt takımı korumaya yarıyor ancak bu parçanın tam adını öğrenmem gerek şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ediyorum.

• arkadaslar pejo 208 otomatik vites sahipleri diye bir whatsapp grubu olusturuyorum, daha once başka model aracimla yolda kaldim ve otomobilden anlayan kisilerin cok faydasini gördüm, bu grupta buna benzer bir amaca hizmet edebilir, karsilikli nezaket cercevesinde bilgilerimizi paylasiriz diye düşünüyorum, ilgilenenler ve 208 otomatik aracı olanlar pm atarsa belli bir sayiya ulasinca grubu kuracağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcf1234 -- 12 Mart 2019; 21:10:40 >
  • recak R kullanıcısına yanıt
    cevap alabildiniz mi sorunuza? bende aynı soruyu merak ediyorum.
  • pm204 kullanıcısına yanıt
    Geri görüş 2016 ve sonrqsı ek paketli allure ve gtline da var. Olması rahatlık özellikle gece park etmek çok kolay oluyor. Alacaksanız tam otomatik alın. Hayırlı olsun şimdiden.

• 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.