Şimdi Ara

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ (306. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
7.790
Cevap
95
Favori
620.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçen hafta aracımın yıllık bakımı oldu. Km şuan 9600'de. Tüketim kullandıkça biraz daha düşmeye başladı. Lastikler fabrikadan çıkarken üzerinde bulunan michelin energy saver (15). Adana şehir içi son 100 km ortalamam 5,2 lt, bunun çoğu da yoğun trafikte.
    Aracım 1,2 82 bg benzinli ETG5 yarı otomatik.
  • racerant kullanıcısına yanıt
    Hocam bence de mecbur olmadıkça satmayın. Ben 2 sene önce 70 bin km deki 1.4 dizel aracımı 50 bin e satmıştım o zaman da 1.6 sıfırı 75 bin filandı.
  • Aralık ayı gibi sıfır araç kampanyaları olursa 2. el fiyatları düşer mi sizce?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plus347

Aralık ayı gibi sıfır araç kampanyaları olursa 2. el fiyatları düşer mi sizce?
    Düşmez. Yeni ÖTV zammı kapıda.

https://www.webtekno.com/butce-tasarisi-meclise-sunuldu-bazi-urunlerde-otv-artiyor-h55401.html
  • 208 lerin sadece gti modellerinde mi fabrika çıkışı spoiler var acaba? Allure da da görmüştüm sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: core2dal

Hocam bence de mecbur olmadıkça satmayın. Ben 2 sene önce 70 bin km deki 1.4 dizel aracımı 50 bin e satmıştım o zaman da 1.6 sıfırı 75 bin filandı.
    Aynen dediğin gibi yapacağım. 2 hafta önce ilk bakımını yaptırdım ve ufak tefek
    ses şikayetlerim giderildi. Şu an tam kıvamında zevkle binilecek durumda.

Binmeye devam edeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: plus347

208 lerin sadece gti modellerinde mi fabrika çıkışı spoiler var acaba? Allure da da görmüştüm sanırım.
    2 tip spoyler var. İlki genelde siyah olarak gördüğünüz yuvarlak kıvrımlı spoiler. Bu tip fazla sportif gözükmemekle beraber makyaj öncesi dizel versiyonlarda ve allure bazı araçlarda hazır olarak geliyordu. Bu spoilerin stop lambaları yanmaz durumda iken beyaz ve kısa led şeride sahip.

İkincisi ise GTI spoiler. Bu spoiler daha dik açılı ve uzun kırmızı stop ledlerine sahip. Bu spoiler GTI ve ülkemizde satılmayan GT modellerde geliyor. Harici olarak sipariş verebilir ve aracınıza takabilirsiniz. Ben şahsen önceki 208'imde ve bunda GTI spoiler taktırmıştım.

Farkı kolay anlamanız için görsel ekliyorum.
     PEUGEOT 208 SAHİPLERİ PEUGEOT 208 SAHİPLERİ PEUGEOT 208 SAHİPLERİ PEUGEOT 208 SAHİPLERİ PEUGEOT 208 SAHİPLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halilowich -- 25 Ekim 2018; 10:11:57 >

• Halilowich kullanıcısına yanıt
    10 numara cevap vermişsiniz hocam. Çok ayrıntılı ve anlaşılır. Teşekkür ederim. not aldım bunları.

• arkadaşlar merhaba model yılım 2015 ve araç şuan az kullanıldığı için 15 bin km 'de, yetkili servis bakımları fiyatlarına baktım çok pahalı, 4. yaşında ve 15 bin km olan aracım için yetkili servise gideyim mi? yoksa dışarı da nelere baktırmam gerekiyor klasik filtreler bakımı haricinde , teşekkürler
  • Selam arkadaşlar.. Hız sabitleme bozuldu galiba..Her zaman yaptığım gibi sabitlemek istediğimde pause yazısı yanıp sönüyor.. Ancak hız sınırlama çalışıyor. Bir de Manuel viteste kullandığımızda vitesin yükseltilmesi gerektiğini gösteren ok işareti var hani.. Artık o da görünmüyor. Sorun ne olabilir? Araç 2014 model.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  PEUGEOT 208 SAHİPLERİ

İyi akşamlar arkadaşlar, birileri plastik aksamları bu şekilde çizmiş. Acaba bunu düzeltmek mümkün müdür?

• arkadaşlar merhaba ben Peugeot 208 1.4ehdi araç sahibiyim. Aracım arada sesli uyarı veriyor ve auto ışığı yanıp sönüyor ve gaza basdığında araç kendini öne atıp istop ediyor.Daha sonra çalıştırdığında ise akü kendini boşaltıyor tekrar çalıştırdırdığında sorun hala devam ediyor oluyor.Aracı kapatıp beklediğinde düzeliyor.Servise götürdüğümde herkes farklı bir şey söylüyor.son zamanlarda daha çok tekrarlamaya başladı ne yapmalıyım daha önce başına aynı sorun gelen varmı acaba.
  • Arkadaslar merhaba annem icin b segment bi arac bakiyoruz corsa 1.2 ve 208 1.2 arasinda kaldik ben 208 daha iyi die dusunuyorum ama modelin iyi ve kotu yanlarini soleyebilirmisiniz sehir ici kullanilcak

• confusedd_ C kullanıcısına yanıt
    Meguiars plastix parlak yüzey kılcal çizikleri kapatıyor.

• furkmid F kullanıcısına yanıt
    Fren balatalarına fren yağına baktırırsın. Araçta bi arıza yoksa servise gitme bence hiç bişi yaptıkları yok.

• EFY61 E kullanıcısına yanıt
    208 yarı otomatik düşünüyorsanız bence cvt bi araç daha uygun. Az sorunlu otomatik her zaman iyidir.

• dertasn D kullanıcısına yanıt
    Aküye baktılar mı?

• SertyAdams kullanıcısına yanıt
    usta aküyü ölçtümdür akücü sarj etmiyor aküyü dedi ama her agzısı olan konuştuğu için kafam çok karıştı bugun aktif iriyıl peugeot servisine getirdim sorunu onlarda çok anlamadı ama bakalım ne diyecekler

• dertasn D kullanıcısına yanıt
    İnş. önemli bir sorun yoktur. Servis kontrol ücreti ne kadarmış? Benimde bi kaç şeye baktırmam lazım bakalım ne isticekler.

• SertyAdams kullanıcısına yanıt
    200+kdv dediler arıza tespit kontrol için deneyimlerimi iletirim

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.