Şimdi Ara

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ (271. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.790
Cevap
95
Favori
620.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ratt

geçmiş olsun neyseki ücretsiz halletmişler akü neden değişti araçlarımız çok eski değil sonuçta .. aküyü de garanti kapsaminda mi degistirdiler? basimiza gelirse bilgimiz olsun.. hocam sadece dh forumda yazdim.baska hicbir yerde yazmadim. bende ekran kendiiginden duzeldi nasil bozuldu nasil duzeldi anlamadim. aracimi gercekten seviyorum uzun seneler kullanmak istiyorum umarim bu ekranlar buyuk sorunlar yaratmaz ilerki zamanlarda

Evet hocam garantiden değişti. İlginç oldu ama memnun kaldım şimdilik. Eğer SMEG tekrar sapıtırsa İstanbul'a gönderiririz veya değişim talep ederiz dedi eleman. Benim uzatılmış garanti de 3 ay sonra doluyor. Midem bulandı hafiften. İnşallah tekrar etmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gitarcigokhan kullanıcısına yanıt
    Evrak arabada, araba eşimde, eşim iş yerinde :) Akşam bakacağız artık. Servisi aradım biz servis dokümanında yazan yağdan başka yağ koymayız dediler. Aracı akşam servise bırakacağım sabah bi çalıştırsınlar bakalım ustaları ne diyecek.
  • Arkadaslar arabadaki kar tuşu özelliğini kullanan var mi nasil çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Motor veya şanzıman için güncelleme yükleten oldu mu acaba ?

• https://youtu.be/yc0mk0BFRWg

Bu uygulama hakkında bilgisi olan var mı veya yaptıran. Teşekkürler

• fesay kullanıcısına yanıt
    allure pakette standart. karanlık yollarda işe yarayacaktır.
  • desky D kullanıcısına yanıt
    evet. bu sene hiç lazım olamadı. geçen sene karlı ufak rampalarda yazlık lastiklerimle o tuşa basında direk D3 e alıp pati çekmeden çıktım. çok faydalı.
  • ilteris_ kullanıcısına yanıt
    hocam, bu durumlardan yakıtın artması gibi birşeyi ben de fark ediyorum. ancak emin olamıyorum. çünkü 1 litre civarı olan bu artışı havalara bağlamak istiyorum. rakamlarla aram çok iyidir. detaylara çok iyi inerim. sanki yaz ayları gelince geçen senekinden çok yakacak gibi. onun dışında çekiş ya da performans sorunu yok. 1. bakımda polen ve hava filtresi değişmedi. 8000km idi. acaba onlarla bir ilgisi olabilir mi? siz de değişti mi?
  • haklisiniz hocam dediginiz gibi yapayim .. bu arada gecen hafta arka tamponu çarptim bugun on tamponu .. bi ugursuzluk var. belirgin cizikler olustu da en az masrafla nasil yaptirabilirim boyle cizikleri kasko hasarsizliktan yapar mi? foto cekmek aklima gelmedi

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    insallah sorun cikarmaz.. garanti kac sene uzatmistiniz ben de aralikta 1 yil uzattim dolunca, 1 yil daha uzatiriz dediler.

• quote:

insallah sorun cikarmaz.. garanti kac sene uzatmistiniz ben de aralikta 1 yil uzattim dolunca, 1 yil daha uzatiriz dediler.

2 yıl uzatmıştım hocam. 1120 lira vermiştim diye hatırlıyorum. Nisan ortasında bitiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

2 yıl uzatmıştım hocam. 1120 lira vermiştim diye hatırlıyorum. Nisan ortasında bitiyor.

siz bayadir kullaniyosunuz oyleyse 4 yasinda demek. ne guzel..

• Arkadaşlar merhaba 2016 etg sahibiyim . Aracıma LPG taktırmayı düşünüyorum . Lovato OBD II öneriyorlar sitelerde . Araç 1.2 olması hasebiyle biraz düşünceliyim . Start&stop nasıl çalışıyor bu durumda . Durunca ilk benzinde mi çalışıyor S&S de. Dolum kapağını benzin deposunun dolum yeri yanına yaptırabilir miyim. PEUGEOT lar gaza nasıl tepki veriyor . Motoru sorun çıkarıyor mu . Kullanan arkadaşlardan yorum rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesafe4272 -- 28 Ocak 2018; 16:37:20 >
  • selam arkadaşlar..şoför tarafındaki cam aşağıya doğru normal bir şekilde açılıyor fakat kapatırken kesik kesik kapatıyor. biraz çıkıyor duruyor..çıkıyor duruyor. 4-5 defa bastıktan sonra tamamen kapanıyor. böyle bir şey başına gelen oldu mu? aracın garantisi bitti. sanayide tahmini ne kadar halledebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

Arkadaşlar merhaba 2016 etg sahibiyim . Aracıma LPG taktırmayı düşünüyorum . Lovato OBD II öneriyorlar sitelerde . Araç 1.2 olması hasebiyle biraz düşünceliyim . Start&stop nasıl çalışıyor bu durumda . Durunca ilk benzinde mi çalışıyor S&S de. Dolum kapağını benzin deposunun dolum yeri yanına yaptırabilir miyim. PEUGEOT lar gaza nasıl tepki veriyor . Motoru sorun çıkarıyor mu . Kullanan arkadaşlardan yorum rica ediyorum.

https://forum.donanimhaber.com/externallinkredirect?url=https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=129576502

• kerbuga K kullanıcısına yanıt
    Camı kapatırken, yukarıya doğru cam tuşunu çekince, bir yerde pim var çıt ediyor, o çıt ettikten sonra direk ve kesintisiz kapatıyor. ama o çıt ı yapmazsanız, kesik kesik yani yarım yarım kapatıyor, hava girsin gibisinden. ama o bölümü atlatın yani çıt sesini duyun, direkt kapatacaktır. Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilteris_

Arkadaşlar Merhaba;

1.2 turbo benzinli eat6 208'izin aralık sonunda yıllık bakımı yapıldı 9600km de iken. Şu an araç 10600 km'de. Bakımdan sonra olduğunu düşündüğüm sabahları zor çalışma durumu yaşıyoruz. Araç kapalı otoparkta 6-7 derece sıcaklıkta bile 1-2 gece kaldıktan sonra zor çalışıyor.

Ayrıca psikolojik mi bilmiyorum ama araç daha zor hızlanmaya ve daha çok yakmaya da başladı.

Akü deseniz start stop sorunsuz devreye girip çıkıyor akü zayıf olsa çalışmaz. Acaba bakımda kalın yağ mı koydular?

Videoyu izlerseniz araç marş aldığında ilk ateşleme sonrası devir saati kalkana kadar 1sn kadar bir homurdanma var.
    https://drive.google.com/file/d/181zQvT35EhMugsjgfkUHuR-ajIkNxKfP/view

Merhaba aynı durum bende de yaşanıyor. 2-3 gün çalıştırmayınca bazen sanki motor öksürerek ve tekleyerek çalışmaya başlıyormuş gibi oluyor. Sanırım aynı durum.

Benim aracım 1.2 turbo 110 beygir EAT6 otomatik şanzıman. Sizinkisi nedir?

Yarım kontakta bekleyince benzer sorun yaşanıyor mu bir test eder misiniz. Bir de start stop var ise kapatıp öyle motoru durdurun. Sonraki çalıştırmada bir etkisi olacak mı bakabilir misiniz? Bu son dediklerimi yapınca benim kesildi sanki.

• Normal smeg ekranlara carplay güncellemesi yapılabiliyor mu? 2016 dizel active otomatik sahibiyim servisi aradım haftaya randevu verdiler gelin bakalım dediler. Bir süre önce yüklettiğini söyleyenler vardı sonra konu kapandı bilgisi olan arkadaşlar varsa yorumlarını ve deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim. İyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: dnamath

Normal smeg ekranlara carplay güncellemesi yapılabiliyor mu? 2016 dizel active otomatik sahibiyim servisi aradım haftaya randevu verdiler gelin bakalım dediler. Bir süre önce yüklettiğini söyleyenler vardı sonra konu kapandı bilgisi olan arkadaşlar varsa yorumlarını ve deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim. İyi günler

Hocam bende yaptırmak istiyorum sana zahmet işlem yaparlarsa bilgi verir misin

• 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.