Şimdi Ara

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ (269. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.791
Cevap
95
Favori
620.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aracım 2017 otomatik 1,2 pure tech sky paket. Üretim zamanını nerden bulabilirim bilmiyorum ama ben 11 ekimde aldım. Güncelleme sonrasından bir kaç görsel atayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mutimut -- 27 Aralık 2017; 21:28:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden bilmiyorum eklediğim fotoğraflar yüklenmedi. Yarın tekrar deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

quote:

Orijinalden alıntı: Corticera

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Corticera

quote:

Beyler benim araç 208 active 82 bg Smeg ekranda hiç özellik yok internet yazıyor bir işe yaramıyor sadece radyo var . Bide yakıt tüketim falan şimdi Apple car play oluyor mu diyorsunuz . Ben 3 ay önce gittim güncelleme geldi diye servise baktılar güncelleme yok dediler . Şimdi elinde 2016 model 208 i olan ve bunu serviste yaptıran varmı ? Göral dan almıştım aracı balgattan. Bakıp bilerek yok diyor olabilirler mi ?

bende araştırıyorum, banada yok falan çektilerde peugeot türkiye ye yazdım bakalım

Ben dün gece yazdım Peugeot tr ye sabah 9 da aradılar servise gidin uzun sürer yapamayız derlerse bizi arayın dediler çok ilgilendiler şaşırdım ama servise gitmeden birşey yapamayız dedi

bir gelişme olursa banada bilgi verirseniz çok sevinirim hocam

Tamam hocam

Beyler birde smeg ekranı böyle olup güncelleme sonrası apple car play ve navigasyon kullanan varmı ? Varsa bir resim atsa servise göstersek . Adamlar yanaşmıyor .

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ
    [/url]

bende bugün görüştüm peugeot türkiye ile tekrar dönecekler ama yanaşmadılar dediğiniz gibi

• arkadaşlar merhaba..eşime 2. el 208 alacağım..1.6 / 1.2 (her ikiside otomatik)..merak ettiğim bir kaç soru var

- 1.6 ve 1.2 arasında yakıt farkı çok olurmu
    - peugeot bildiğim kadarı ile daha 1.6 motor üretmiyor. bu ileride teknik bir sorun çıkarırmı bana
    - bu iki motor arasında şanzuman farkı varmıdır?

değerli cevaplarınızı bekliyorum

iyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.serbetci

arkadaşlar merhaba..eşime 2. el 208 alacağım..1.6 / 1.2 (her ikiside otomatik)..merak ettiğim bir kaç soru var

- peugeot bildiğim kadarı ile daha 1.6 motor üretmiyor. bu ileride teknik bir sorun çıkarırmı bana

iyi forumlar...

Teknik detay bilmem ama bendeki 1.2 çoğu 1.6 dan iyi gidiyor artı yakıt ekonomisi artı vergi kazancı var . Ben 1.2 tavsiye ederim . Herkesin kendi tercihi .

• quote:

Orijinalden alıntı: a.serbetci

arkadaşlar merhaba..eşime 2. el 208 alacağım..1.6 / 1.2 (her ikiside otomatik)..merak ettiğim bir kaç soru var

iyi forumlar...

eat 6 alın
  • Arkadaşlar mat boyalı araca sahip olan var mı acaba?

Bu mat boya nasıldır? İyi midir? Bakımı nasıldır?

Rötuş ya da parça boya durumlarında sonuç ne olur?

Bilen, kullanan varsa cevaplarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Arkadaşlar mat boyalı araca sahip olan var mı acaba?

Bildiğim kadarıyla fırça ve ufak şiddetli çiziklere gayet dayanıklı ve hoş görünüyor. Lokal boya pratikte mümkün değil ve tüm parça boyanıyor gerektiği zaman diye biliyorum.

İlgili arkadaşı etiketledim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Bildiğim kadarıyla fırça ve ufak şiddetli çiziklere gayet dayanıklı ve hoş görünüyor. Lokal boya pratikte mümkün değil ve tüm parça boyanıyor gerektiği zaman diye biliyorum.

İlgili arkadaşı etiketledim.

Cevap için teşekkürler. Çiziklere karşı dayanıklı diye biliyorum ama önemli olan kullanımı. Daha önce bayide incelemiştim dokulu bir yapısı var.

• quote:

Merhaba. Ben mat boyalı araca sahibim. Yaklaşık 2,5 aydır kullanıyorum. Güneş yanığı, kuş pisliği ya da anahtar vs ile düşük ve orta dereceli çiziklere karşı dayanıklı bir boya. Görüntüsü de çok hoş, dışarıdan oldukça ilgi de çekiyor. Trafik ışığında, benzin istasyonu ya da park halinde iken inceleyen, soru soran çok oluyor.

Ben bugüne kadar makineye sokmadım. Boya çiziğe sürtünmeye karşı dayanıklı hatta standart ve metalik boyalı araçlardan daha dayanıklı ama stop lambaları 3D olduğu için üzerinde kılcal çizikler oluşabileceğini düşündüğümden sokmadım.

Köpük, sünger ve tazyikli su yıkıyorum ya da yıkatıyorum.

Tek dikkat etmeniz gereken araca pasta vs değdirmemeniz. Boyama gerektiği zaman sadece Peugeot yetkili servisinde boyatabilirsiniz çünkü dokulu yapılı sadece Peugeot'nun kullandığı özel bir boya.

• Merhaba arkadaşlar 13000 km deki aracımı bugün bakıma götürdüm 470 lira tuttu. VAG grubunda 700 liralar olunca bana baya uygun geldi 😊

Eat6 vites ile ilgili bir sorum var. Frenden çekince kendi kendine hareket ediyor ya o sırada kaymak gibi hareket etmiyor titreşim hissediyorum gaza basınca kesiliyor . Sanki kuru kavrama gibi çalışıyor . Daha önce Hyundai ve Opel tam otomatiklerini kullandım frenden çekince yağ gibi gidiyordu . Sizde de böyle mi eğer değilse servise başvuracağım.

Bunun dışında araçtan çok memnun kaldım trim sesi yok donanım çok zengin ve araç gayet konforlu geldi bana. Koltuklarına bayıldım çok rahat gerçekten. Performans da çok iyi

• arkadaşlar active donanımlı araca 17" jant takan var mı performans konusunda bilgi verebilir misiniz
  • Selam arkadaşlar 2016 1.2 acsess Arabama istanbulfa nerden en uygun smeg ekran taktırabilirim.. Link verecek varmı.. Android olur orj smeg olur

• Corticera kullanıcısına yanıt
    Benzinli ise yakıtı arttırıyor ayrıca ince yanak lastik konforlu değil. Gt-line sahibiyim.

• nightbringer kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın. Hangi ilde hangi servise gittiniz acaba? Bana 650tl fiyat çıkardılar. Bende de frenden çekince ani bi tork verip duraklar gibi yani frenden çekip direk gaza basmassam silkiniyor gibi oluyor ama çok rahatsız edici değil. Heralde durunca frene yeterince sert basmadığım için konvertörde tork birikiyor ve ayağı çekince aktarıyor. Start stop açıkken olmuyor ama ben genelde kapatıyorum trafik hafif akarken sinir ediyor beni.

• SertyAdams kullanıcısına yanıt
    İzmir Halil Öztürk te bakımı yapıldı . İşin garip tarafı 3008 kiralamıştım onda hiçbir sorun diyebileceğim bir şey yoktu. Gayet pürüzsüz ve sorunsuz kavrama gerçekleşiyordu . O biraz moralimi bozdu. Bir inceleme yazısı vardı orda da yazıyordu bu durum sonra rahatladım yoksa servise gidecektim. Olmasaydı keşke...

• quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

Benzinli ise yakıtı arttırıyor ayrıca ince yanak lastik konforlu değil. Gt-line sahibiyim.

o halde 16" mi tavsiye edersiniz 17" mi
  • Corticera kullanıcısına yanıt
    Tabiki 16"
  • nightbringer kullanıcısına yanıt
    Aracın ağırlığından fark ediyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

Tabiki 16"

17" caesium düşünüyordum, o halde 16" jantlara yönelmeyi deneyeyim. 17ler çok güzel gözüküyor gözüm kaldı ancak biraz beni üzer gibi. 15" var benim aracım üzerinde şu an jant kapağı var. 15" güzel jantta yok şansıma zaten..
  • 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.