Şimdi Ara

PEUGEOT 208 1,2 VTİ ETG (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.667
Cevap
22
Favori
156.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Faturasi kesildigi icin aracin bana extra ÖTV maliyeti cikarmayacak.

Bu arada Aralığın son haftası 1.2 208 ETG5'lere gelen zamdan sonra 1 Ocak'ta da ÖTV'ye gelen %5'lik artisla tahmin ediyorum ki yeni bir zammin habercisi gibi görunuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ötv zamlarından etkilenmediğiniz iyi olmuş ama gerek bu zamların etkisiyle gerek döviz kurundaki artışın etkisiyle ocak ayında araçlara zam gelir diye tahmin ediyorum. bi zam da 2014 modellerin geleceği mart ayında olur diye düşünüyorum..
  • haacar kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar araç faturasında bir detay dikkatimi çekti. Faturada araç ismi yanında şanzıman ETG5 yazacağına ''AUTO5R'' yazıyor sizlerde de böylemi yazmaktadır? AUTO5R nedemektir.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizci_34

Arkadaşlar araç faturasında bir detay dikkatimi çekti. Faturada araç ismi yanında şanzıman ETG5 yazacağına ''AUTO5R'' yazıyor sizlerde de böylemi yazmaktadır? AUTO5R nedemektir.?

Yalnızca e-HDI dizel modelde sunulan farklı bir şanzıman değil mi bu?

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Bende sadece diesel motorlarda kullanılan otomatik şanzımana verilen ad olarak biliyorum. Sizlerde ki faturalarda ne yazmakta acaba?
  • Ben de de oyle yazıyor, herhalde bir hata yapmışlar diyip onemsemedim!
  • arkadaşlar şu aracı teslim alırken çoçuğa ne kadar verdiniz? kısmetse bugun almaya gidicemde..
  • 20 tl ideal bence. İlk baş 50 düşünüyordum ama çok fazla geldi. 20 iidir.

Benim araç bu 2 günde çıkamadı. Haftaya kaldı sanırım. 2 günde işlerini hallettirebilen varmı? Çok yoğunluk varmış sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcan83 -- 3 Ocak 2014; 16:04:40 >
  • 20 bıle cok walla tanıttırmıcam cunku arabayı :)) benım faturası 20 aralıkta kesıldi..dedım 2 ocakta ıstıyorum aracı ama bugun anca yetişti..
  • Arkadaşlar bizim araçlara zam gelmiş 2013 model active 41.700 tl , 2014 model active 43.200 tl olarak fiyat listesinde yerini almış.
  • jek55 kullanıcısına yanıt
    Ben de 20 tl vermiştim. hayırlı uğurlu olsun tekrar..
  • mcan83 M kullanıcısına yanıt
    Ben işlemleri bir günde hallettim.ankara daki uygulama sayesinde işlemler tek günde bitiyor. sabah işlemlere başlıyorsunuz akşama eve arabanızla gidiyorsunuz..
  • haacar kullanıcısına yanıt
    Nerede gördün sitesine baktım hala aralık ayı fiyatları
  • quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Arkadaşlar bizim araçlara zam gelmiş 2013 model active 41.700 tl , 2014 model active 43.200 tl olarak fiyat listesinde yerini almış.

Yuh!

4 bin lira Ötv zammı mı olur? Yüzde 5 fark var Ötv de oysa. Bir yanlışlık olmasın? SUV segmentindeki araçlar bile 2.500 lira arttı 1.6 olanlar.

Bu arada 2014 ile 2013 model Active ETG aralarındaki farklar neler ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 3 Ocak 2014; 17:03:51 >
  • mcan83 M kullanıcısına yanıt
    Benim plakam dün çıktı bugun taktırdım geçici ruhsat verdiler hemen emniyete gittim 5 dakikada ruhsatıda çıktı tekrar servise gittim veya (yakın olmayanlar faks çekebilir) 2014 ilk mtv onlar yatıracak çünkü
  • R4BIA R kullanıcısına yanıt
    Hocam ocak ayı fiyat listesi açıklanmış peugeot un kendi sitesinde.bi daha bakın isterseniz..
  • Bence kur farkını da yansıtmışlar o yüzden böyle olmuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuump

Ben de de oyle yazıyor, herhalde bir hata yapmışlar diyip onemsemedim!

Bayiden gelen cevapta ''AUTO5R'' yazmasında herhangi bir sorun teşkil etmediği, motor ibaresi olarak faturada bütün otomatik arabalar için yazmakta olduğunu söylediler.

Bu arada aracını teslim alıp kullanan arkadaşlardan araç hakkında yorumlarını bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Bence kur farkını da yansıtmışlar o yüzden böyle olmuş..

2014 ile 2013 modelleri arasındaki farklar nedir hocam? Aynı donanım seviyesindeki farklı yıllardaki araçların imal yılı farkı neden bu kadar fazla?
  • ben güncel fiyat listesini bulamıyorum arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.