Şimdi Ara

Peugeot 206 hdi van mı Opel Corsa 1.7dti van mı almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Peugeot 206 1.4hdi van mı Opel corsa 1.7dti van mı almalıyım? Peugeot 2005 model, Opel 2003 model olacak gibi..
    bu iki aracın da arka koltukları ve arka camları yapılı ve ruhsata işli olması gerekiyor..
    bu işe ayırabileceğim max bütçe 14000ytl..
    bu iki arabanın artıları eksileri nelerdir, kullanan var mıdır?
    değerli görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim..

• bu konuda fikri olan yok mu
  • kardeş dti'ler eski teknoloji diye biliyorum..206 yeni nesil tip dizel ama peugeot.Sevdiysen 206'yı fark etmez,ama bi Fiesta van'ların dizeline baksan tavsiye olarak benden
  • eyvallah kardeş.. yalnız bir arkadaşım bahsetmişti fiesta vanlarda klima pek olmuyor diye..
    o yüzden pek sıcak bakmadım zaten olmadı bu ikisinin yerine şöyle temizinden 2001 - 2002 fiat marea 2.0hlx 20 alıp, sıralı taktırıp keyfime mi baksam diyorum.. offf ya kafam çok karışık bilmiyorum ne yapıcam

quote:

Orjinalden alıntı: birkn

kardeş dti'ler eski teknoloji diye biliyorum..206 yeni nesil tip dizel ama peugeot.Sevdiysen 206'yı fark etmez,ama bi Fiesta van'ların dizeline baksan tavsiye olarak benden

• 1.7 lt lik motorun vergi dez avantajı var.
    ticarilerde de böyle mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: individual

1.7 lt lik motorun vergi dez avantajı var.
    ticarilerde de böyle mi?

ticari yada değil diye bir ayrım olduğunu sanmıyorum..
    dediğiniz gibi vergi dezavantajı var motorundan dolayı..
    ama benim açımdan vargi dezavantajı önemli değil sadece motordan herhangi bir problemim olmasın..
    dti motor kullanılmıyor artık cdti çıkınca.. bundan dolayı bir problem olur mu,
    aracı ilerde satacağım zaman dti motor olması sorun olur mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: individual

1.7 lt lik motorun vergi dez avantajı var.
    ticarilerde de böyle mi?

Peugeot 206 hdi van mı Opel Corsa 1.7dti van mı almalıyım?
    ---------->2007 yılı için

yanlış bilmiyorsam bu arçlar için
    524 ytl olsa gerek
  • peugeot 206 vanlarda da klima yok opsiyonel de değil klima şartsa bu iki seçenek arasında corsadan başka bir altarnnatifin yok

quote:

Orjinalden alıntı: emrem80

eyvallah kardeş.. yalnız bir arkadaşım bahsetmişti fiesta vanlarda klima pek olmuyor diye..
    o yüzden pek sıcak bakmadım zaten olmadı bu ikisinin yerine şöyle temizinden 2001 - 2002 fiat marea 2.0hlx 20 alıp, sıralı taktırıp keyfime mi baksam diyorum.. offf ya kafam çok karışık bilmiyorum ne yapıcam

quote:

kardeş dti'ler eski teknoloji diye biliyorum..206 yeni nesil tip dizel ama peugeot.Sevdiysen 206'yı fark etmez,ama bi Fiesta van'ların dizeline baksan tavsiye olarak benden

• arkadaşım 206 vanların bazılarında klima var. ilanlardan çok takip ediyorum o yüzden 206yla corsa arasında gidip geliyorum..
    ama dediğin gibi genelde klimasız, klimalı 206 van bulmak kolay olmuyor ama 1,2 tane buldum temiz..
    bakalım artık ne yapıcam..
    quote:

Orjinalden alıntı: cobra41

peugeot 206 vanlarda da klima yok opsiyonel de değil klima şartsa bu iki seçenek arasında corsadan başka bir altarnnatifin yok

quote:

Orjinalden alıntı: emrem80

eyvallah kardeş.. yalnız bir arkadaşım bahsetmişti fiesta vanlarda klima pek olmuyor diye..

quote:

• corsa tavsiye ederim daha sorunsuzdur.
  • bu hafta içi alıcam artık..
    şu anda ibre marea 2.0 hlx + sıralı sistem yönünde..
    11-12ye çok güzel marealar var..
    marea hlx için ne düşünüyorsunuz? bu diğer söylediğim araçlardan +'ları -'leri nelerdir?
    bir de marea hlx'ler 2.0 motor. buna sıralı sistem lpg takınca, 1.6 lpgli bir modele göre gaz tüketimi ne kadar farklı olur?
  • ekonımi profesörü 2006
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.