Şimdi Ara

PEUGEOT 206+.........21500TL ANAHTAR TESLİM FİYAT (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
0
Favori
18.169
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sıralar ben de araba alacağım da normalde 2-3 yaşında LPGli getz düşünüyordum bu da seçeneklerim arasına girdi.Ama dizelinin güç ve torku az geldi bana.

Ayrıca bu sıralar kredilerde uygun bir kampanya var mı?
  • 17000 tl ye reno kalitesiyle üretilen daçya logan almak daha mantıklı

http://www.dacia.com.tr/page.aspx?id=135
  • getz hem benzinlisini hemde dizelini kullandım 206+ya göre motor zayıf kalıyor ama donanım olarak getz biraz daha iyi durumda

yok tuggi basmıyorum nede olsa öğrenciyiz ekonomik kullanmakta fayda var.
  • Ben eylül ayında toyota yaris 1.0 terra sporty aldım 25.400 'e ayrıca park sensörü ve alarm hediyeli

standart özellikler
    ABS,Klima,Yol Bilgisayarı ,4 hava Yastığı,4 Cam otomatiği ,Elekrikli ısıtmalı yan aynalar,Deri direksiyon ve vites topuzu,Direksiyondan kumandalı mp3-cd çalar ,Metalik boya vs..

Karma 5,7 Lt filan yakıyorum

Çok memnunum fiyatını hak ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Bu sıralar ben de araba alacağım da normalde 2-3 yaşında LPGli getz düşünüyordum bu da seçeneklerim arasına girdi.Ama dizelinin güç ve torku az geldi bana.

YAPIKREDİ DE MAAŞ HESABIM OLDUĞU İÇİN 20000TL YE 110TL MASRAF 661TL X 36 TAKSİT TÜKETİCİ KREDİ ALACAĞIM. %0,85 FAİZ ORANIZLA
  • AYRICA HANIM İÇİN PARK SENSÖRÜDE HEDİYE ETTİLER.
  • park sensörünü artık çoğu firma hediye ediyor fiyatları çok düştüğü için müşteri ikna etmenin bir yolu olarak kullanıyorlar:)
  • daçia loganda da var park sensörü
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksit
    HONDA JAZZ fiyatı

JAZZ 1.4 JOY+ i-Shift 1.4 Benzinli 35.700 tl

fiyatı az değil doğrusu..

Tam da verdiginiz bu arac icin 32 bin fiyat verdiler. İnternette ilan edilen fiyat ile bayiden birebir alinan fiyat cok farkli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scerit

quote:

Bu sıralar ben de araba alacağım da normalde 2-3 yaşında LPGli getz düşünüyordum bu da seçeneklerim arasına girdi.Ama dizelinin güç ve torku az geldi bana.

YAPIKREDİ DE MAAŞ HESABIM OLDUĞU İÇİN 20000TL YE 110TL MASRAF 661TL X 36 TAKSİT TÜKETİCİ KREDİ ALACAĞIM. %0,85 FAİZ ORANIZLA

Çok iyi ya benim maaş hesabım Halkbank'ta oradaki en uygun kredi 20binTL 24ay için 335TL masraf 0.95 faiz ile kamu çalışanı özel tüketici kredisi.

• quote:

quote:

quote:

Çok iyi ya benim maaş hesabım Halkbank'ta oradaki en uygun kredi 20binTL 24ay için 335TL masraf 0.95 faiz ile kamu çalışanı özel tüketici kredisi.

BANKAYA MUTLAKA GİT BU ARA BAYRAM İÇİN ÖZEL KREDİ KOŞULLARI VAR ONU UYGULUYORLAR.
    İLK SORDUĞUMDA 330 TL MASRAF VE 0,89 FAİZ ORANI VARDI. BAYRAM İÇİN HERGÜN LİSTELER GÜNCELLENİYORMUŞ.
    GİTTİĞİMDE SÜPRİZ YAPTILAR DOĞRUSU. NERDEYSE KONUT KREDİSİ ORANLARINA GELECEK.

• quote:

Orijinalden alıntı: heycan

park sensörünü artık çoğu firma hediye ediyor fiyatları çok düştüğü için müşteri ikna etmenin bir yolu olarak kullanıyorlar:)

ARKADAŞLAR SAĞOLSUN BİR ABİMİZ SAYESİNDE ÖZEL BİRKAÇ İNDİRİMDE YAPTILAR AMA BURADA AÇIKLAMAK İSTEMİYORUM.
  • ecay merhaba halkbankasında 15.000 tl 24 ay 0.85 oran 15000 ile 25.000 tl arası 24 ay için 0.90 oran var masraf 131 tl + hayat sigortasıdır.
    bayram kredisi de var ama maksimum 10.000 tl
    saygılar
  • çok iyi fiyat peugeot pek sevmem ama gerçekten iyi fırsat
    yılbaşından sonra galiba %7 vergi zammı var ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

çok iyi fiyat peugeot pek sevmem ama gerçekten iyi fırsat
    yılbaşından sonra galiba %7 vergi zammı var ...

ŞUAN VERGİSİ 637 TL YILBAŞINDAN SONRA 670TL YILLIK VERGİSİ OLACAK.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuggi

quote:

Orijinalden alıntı: shanke

1.4 HDi 70 bg - 5 ileri

Hacim (cc) 1398
    Maksimum Güç (hp/dd) 70 / 4000
    Maksimum Tork (Nm/dd) 160 / 2000
    Maksimum hız (km/saat) 166
    0-100 km/saat'e ulaşma (saniye) 13.8
    100 km'de şehir içi yakıt tüketim (litre) 5.4
    100 km'de şehir dışı yakıt tüketimi (litre) 3.5
    100 km'de karma yak
    ıt tüketimi (litre) 4.2
    Karbon Dioksit (CO²) salımı (gr/km) 110
    Yakıt tankı (litre) 50

dizeli baya güzel yaa :):) dizelinede sitede 25 diyor ama 24yada 23.5a bıraklar

fiyat tahminin doğru fakat indirim için dıdısının dıdısını istiyorlar en kötü 24 e alınır ama.
    Fakat fiyat/performans olarak 2011 model bir araç için çok iyi... hemde çok ekonomik.
    Heycan iyi günlerde basmadan kullan sende 206+ ını ;)

yok hocam, bizde 1.6 Twinport astra war ömrümü yiyorr namussuz :D şehir içi 9 ş.dışı 6.5 yakıyo lpg taktırcam 13ünde

• quote:

Orijinalden alıntı: A380

17000 tl ye reno kalitesiyle üretilen daçya logan almak daha mantıklı

http://www.dacia.com.tr/page.aspx?id=135

yapma hocam

çok sert bi araba logan, sağından solundan ses gelen, imajı olmayan bir araba, tasarımıda pekte gençlere ve genç kalmak isteyenlere hitap etmiyor açıkçası

- peugeot seviyesinde değil bence,
  • quote:

quote:

park sensörünü artık çoğu firma hediye ediyor fiyatları çok düştüğü için müşteri ikna etmenin bir yolu olarak kullanıyorlar:)

ARKADAŞLAR SAĞOLSUN BİR ABİMİZ SAYESİNDE ÖZEL BİRKAÇ İNDİRİMDE YAPTILAR AMA BURADA AÇIKLAMAK İSTEMİYORUM.

sizi ciddi alıcı olarak gördüklerinde başka bayiye kaçırmamak için gerekli olan tüm indirimleri sonuna kadar yapıyolar abiye ablaya gerek kalmıyo ama çok sıkı bir pazarlık oluyor ben alırken 5 kişi yaklaşık yarım saat mücadeleden sonra en son yeter dediler 23,500 bağladık
  • quote:

quote:

quote:

sizi ciddi alıcı olarak gördüklerinde başka bayiye kaçırmamak için gerekli olan tüm indirimleri sonuna kadar yapıyolar abiye ablaya gerek kalmıyo ama çok sıkı bir pazarlık oluyor ben alırken 5 kişi yaklaşık yarım saat mücadeleden sonra en son yeter dediler 23,500 bağladık

bide bize alsak sıkı pazarlıkla

• kesinlikle sıfır araba almam.

şu anda kullandığım araç 10 yıllık corsa ve 4 yıldır bende. Allah nazarlardan saklasın daha tık demedi. 2.el alınca çok iyi sıfır alınca illa ki bir şerefsize denk geleceksin diye bir kaide yok. herkesin meşhur bir arkadaşı var ve "bizim arkadaş 2.el bir araba aldı, 1 ayda motor yandı." diyor. ne arkadaşmış, herkesi tanıyor mubarek. herkesin arkadaşı. türkiye'de, insanların en büyük hobilerinden biri de araba. adam kirada oturuyor araba alıyor, asgari ücret alıyor ama arabası var. ayağını yorganına göre uzatmak hak getire. durum böyle olunca da piyasada bol bol kelepire araç bulabiliyorsunuz. adam krediyle araba almış fakat ödeyemiyor, yok pahasına elinden çıkartmak zorunda kalıyor. böyle zibilyon tane araç örneği var. tamam sıfır aracın cazibesi başka oluyor fakat 206 da artık ömrünü doldurdu bence. çok satması önemli değil, şahin de çok sattı, o zaman şahin mi alalım yani. işini bilen birisiyle gayet kelepir fiyata da 2.el araba bulabilirsiniz. bu işlerden anlayan birisini tanıyorum, adam sürekli kelepire bir araç buluyor ve sattığında da güzel kâr ediyor. adam murat'dan başladı, yavaş yavaş sata sata yükseldi, şimdi getz kullanıyor. tabii ki öyle 2 günde kelepir araç bulamazsınız fakat ben 2.el'den yanayım.

yine de çok kelepir bir fırsat. özellikle de az yaktığı için

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.