Şimdi Ara

PEUGEOT 206+.........21500TL ANAHTAR TESLİM FİYAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
18.159
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR OPAK RENK VE EN DÜŞÜK DONANIMLA KAMPANYE FİYATI 22500TL.
    PEŞİN VEYA VERGİ LEVHASI OLANA YAKLAŞIK 1000TL İNDİRMLE FİYAT 21500TL YE GELİYOR.
    2. EL 15000-16000TL YE 4-5 YAŞINDA ARAÇ ALACAKLAR İÇİN UYGUN FİYATLI GERÇEKTEN.

http://www.peugeot.com.tr/206-221/206--fiyat-listesi/

PEUGEOT 206+.........21500TL ANAHTAR TESLİM FİYAT
    http://www.peugeot.com.tr/kesfet/206-plus/hb-5-kapi/

TEKNİK ÖZELLİKLER
    -Hacim (cc) 1360
    -Maksimum Güç (hp/dd) 75 / 5500
    -Maksimum Tork (Nm/dd) 120 / 3400
    -Maksimum hız (km/saat) 170
    -0-100 km/saat'e ulaşma (saniye) 13.1
    -100 km'de şehir içi yakıt tüketim (litre) 9.1
    -100 km'de şehir dışı yakıt tüketimi (litre) 4.8
    -100 km'de karma yakıt tüketimi (litre) 6.3
    -Karbon Dioksit (CO²) salımı (gr/km) 150
    -Yakıt tankı (litre) 50

EK DONANIMLAR

-Arkada ISOFIX bağlantı noktası
    -Direksiyondan kumanda kollu Radyo-CD çalar (Tek CD)
    -Manuel Klima
    -Sürücü hava yastığı
    -Uzaktan kumandalı merkezi kilit
    -OTOMATİK ÖN CAMLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scerit -- 6 Kasım 2010; 20:25:29 >

• ARKADAŞLAR BENDE HANIMA ALMAYA KARAR VERDİM. ADANADA DÖRTLER PLAZA DA İNCELEDİM.GERÇEKTEN ÇOK ŞIK ARABA.
    BENZİNLİ OLDUĞU HALDE AZ YAKIYOR.
    ESASINDA BİR ÜST DONANIMA KARAR VEMİŞTİM.

ÜST MODELİN DONANIMLARI

15" Alüminyum jantlar
    -Arkada ISOFIX bağlantı noktası
    -Direksiyondan kumanda kollu Radyo-CD çalar (Tek CD)
    -Manuel Klima
    -Sportium Paketi (Arka Spoiler, Alüminyum vites topuzu, Alüminyum kapi eşikleri, Alüminyum arka bagaj çıtası,Özel Sportium paspaslar, Sportium logosu, Alüminyum yakıt deposu kapağı)
    -Stil ve Güvenlik paketi (ABS, ön yolcu hava yastığı, ön sis farları,gövde renkli kapı kolları, yan aynalar ve yan koruma çıtaları)
    -Sürücü hava yastığı
    -Uzaktan kumandalı merkezi kilit

AMA ELLERİNDE YOKTU.
  • Nasıldır bu araba arkadaşlar. Şu sıralar otomatik vites ve tasarruflu bir araba arayışım var. 17-18 bin tl ye ikinci el birşey düşünüyordum. Eğer fiyat uygunsa bunuda düşünebilirim. ikinci el alma nedenim çok acemi olmam. ben ve eşim kullanmayı yeni öğreniyoruz.
  • 13 yılık araba yahu, dile kolay, 13 yıl...
  • 13 yıl olsun sorun değil. önemli olan sıdfır olması. ancak merak ettiğim benzinli otomatik vites + güvenlik paketiyle bu araba kaça mal olur bize. birde vergi levhasının ne faydası var. olmazsa babamınkini kullanırız..
  • halk arasında taklacı diyede bilinir ama kullanma fırsatım olması hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksit

13 yıl olsun sorun değil. önemli olan sıdfır olması. ancak merak ettiğim benzinli otomatik vites + güvenlik paketiyle bu araba kaça mal olur bize. birde vergi levhasının ne faydası var. olmazsa babamınkini kullanırız..

NE YAZIKKİ KAMPANYA DOLAYISIYLA BU MODELİ DÖRTLER GETİRMİŞ. GÜVENLİK PAKETİ VE OTOMATİK VERSİYONU YOKTU.
    VERGİ LEVHASI OLANA FİLO İNDRİMİ UYGULUYORLAR VEYA PEŞİN ÖDEMEDE YİNE AYNI İNDİRİMİ UYGULUYORLAR.
    GERÇEKTEN MODEL ESKİ MODEL AMA PEUGEOT'UN EN ÇOK SATAN MODELİ ŞİMDİYE KADAR 10MİLYON ADET SATMIŞLAR.

ŞEHİR İÇİ KULLANIM İÇİN İDEAL GÖZÜKÜYOR.
    TAKLACI OLMASINA KATILMIYORUM ARAÇ YÜKSEKLİĞİ HEM DÜŞÜK HEMDE KISA BİR ARABA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scerit -- 6 Kasım 2010; 20:50:04 >
  • Arabayla ilgili merak ettiklerinizi forumun peugeot modelinde bulabilirsiniz. Cok guzel paylasimlar var ;)
  • otomatik olmaması kötü olmuş. ben sıkıntıya gelemiyorum. otomatik vites araba çok yaksada her zaman daha konforlu benim için.

207 ye yöneleyim diyorum ama otomatik vites ve güvelik paketiyle 30 bin tl yi buluyor..
  • 206 alan zarar etmez.fiyatı gerçekten çokk uygunmuş..
    binicisi sıfır alsın derim.heleki bu fiyata...2.eli de iyidir aracın.ayrıca b sınıfında en çok satan araç olarak rekor kırmıştır...
  • Otomatik ekonomik yakitli arac arayanlara honda jazz onerebilirim. 32 bin tl fiyati var ve donanim+guvenlik standartlari cok yuksek.
  • ARAKADAŞLAR SONUNDA 21500TL YE FİYATLI ARABADAN BAHSEDİYORUZ.
    2.EL ARABA İLANLARINA BAKARSANIZ HEMEN HEMEN AYNI DONANIMA SAHİP 4-5 YAŞINDA 100000KM DE ARAÇLARA 15-16000TL İSTİYORLAR.
    2 EL ARAÇLAR TANIDIĞINIZDAN ALMADIĞINIZ SÜRECE VEYA İYİ ARAŞTIRMADIĞINIZ SÜRECE BOMBA YOLDA BIRAKABİLİR VEYA ARIZASI SIKINTI OLABAİLİR.
    2-3 AY ÖNCE ARKADAŞ TEMİZ DİYE BİR ARABA ALDI. MOTORU ALDIKTAN 15 GÜN SONRA İPTAL OLDU.7000TL MASRAF ÇIKARDI.
    BU ARAÇ SIFIR VE 2 YIL GARANTİLİ SONUNDA.
    AYRICA PEUGEOT SERVİSİ ÇOK UCUZ.
    MESALA 10000KM BAKIMI SADECE 110 TL.
    BENDE CLİO SEMBOL VAR ŞİRKET ARABASI 250 TL NİN ALTINA DÜŞMÜYOR HİÇBİR BAKIMI GARANTİ KAPSAMINDA OLAN.
  • 1.4 HDi 70 bg - 5 ileri

Hacim (cc) 1398
    Maksimum Güç (hp/dd) 70 / 4000
    Maksimum Tork (Nm/dd) 160 / 2000
    Maksimum hız (km/saat) 166
    0-100 km/saat'e ulaşma (saniye) 13.8
    100 km'de şehir içi yakıt tüketim (litre) 5.4
    100 km'de şehir dışı yakıt tüketimi (litre) 3.5
    100 km'de karma yak
    ıt tüketimi (litre) 4.2
    Karbon Dioksit (CO²) salımı (gr/km) 110
    Yakıt tankı (litre) 50

dizeli baya güzel yaa :):) dizelinede sitede 25 diyor ama 24yada 23.5a bıraklar
  • HONDA JAZZ fiyatı

JAZZ 1.4 JOY+ i-Shift 1.4 Benzinli 35.700 tl

fiyatı az değil doğrusu..
  • ben dizelini alalı yaklaşık 2 hafta oldu kilometrede 165lira yakıyor. Araçtan genel olarak memnunum sonuçta öğrenci arabası olarak yalnız araç lastik sesini fazla alıyor. Birde güvenlik stil paketli olanı alın ben almadım sonradan hepsini kendim yaptırmaya kalktım daha fazlaya geldi
  • sevgili heycan hangi modeli satın aldınız axcaba? anahtar teslim herşey dahil kaça mal oldu size?
  • Benzinlisinin şehir içi tüketimi 9.1 lt olarak yazıyor.
    Şehir içi otomobili olarak düşünenler bunu dikkate alsın.
    Bırakın B sınıfını, C sınıfı için bile yüksek bir yakıt tüketimi.
  • 2011 model 206+ 1.4hdi comfortline baz paket renk alp beyazı aracın normalde en son net fiyatı 24.800Tl(şahısa bu fiyatın altına inmiyorlar) ben filo indirimi falan 23.500Tl aldım kaskosuda 1000 lira tuttu
  • 10 yaşında olanına 15 bin istiyorlar fiyat bence harika
  • quote:

Orijinalden alıntı: shanke

1.4 HDi 70 bg - 5 ileri

Hacim (cc) 1398
    Maksimum Güç (hp/dd) 70 / 4000
    Maksimum Tork (Nm/dd) 160 / 2000
    Maksimum hız (km/saat) 166
    0-100 km/saat'e ulaşma (saniye) 13.8
    100 km'de şehir içi yakıt tüketim (litre) 5.4
    100 km'de şehir dışı yakıt tüketimi (litre) 3.5
    100 km'de karma yak
    ıt tüketimi (litre) 4.2
    Karbon Dioksit (CO²) salımı (gr/km) 110
    Yakıt tankı (litre) 50

dizeli baya güzel yaa :):) dizelinede sitede 25 diyor ama 24yada 23.5a bıraklar

fiyat tahminin doğru fakat indirim için dıdısının dıdısını istiyorlar en kötü 24 e alınır ama.
    Fakat fiyat/performans olarak 2011 model bir araç için çok iyi... hemde çok ekonomik.
    Heycan iyi günlerde basmadan kullan sende 206+ ını ;)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.