Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (284. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.701
Cevap
111
Favori
484.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Olur ve hiç bir sıkıntı da olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa5532

Olur ve hiç bir sıkıntı da olmaz.

Peki hocam dört mevsim falken as210 almayı düşünüyorum 195 mi yoksa 205 mi alsam mantıklı.

• 205 alman daha güzel olur. diğerinden 1 cm daha geniş 3mm civarı da daha yüksek olur.

• arkadaşlar.peder yeni active sky pack aldı ancak kol dayama yok,serviste 2500 tl dediler,öneriniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: ronin67773

arkadaşlar.peder yeni active sky pack aldı ancak kol dayama yok,serviste 2500 tl dediler,öneriniz nedir?

Valla ben aliexpressten aldım bu vergileri bu kadar değilken hatta bir tanesinide sattım çok memnunum

• Dostlar direksiyonun çevirirken sol taraftan ses geliyor amorstör bilyesini değiştirdik aynı. Nereden geliyodur bu ses. Bi 308 i olan arkadaş benim direksiyon altında paspas dibindeki yerde kapak yok oraya pislik giriyor usta oraya bi sprey sıktı ses gitti demişti bendeki seste böyle bişey olabilirmi baktım hakikaten boş orası
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronin67773

arkadaşlar.peder yeni active sky pack aldı ancak kol dayama yok,serviste 2500 tl dediler,öneriniz nedir?

Hangi şehirdesiniz? Benim bayim orjinal kol dayamaya 1100 küsür demişti. Biraz yüksek fiyat vermişler size.

• Arkadaşlar merhaba. Aracım2016mode 2008. Hiç bir yerde ön kol dayama (kolçak) bulamadım .Konu hakkında bilgisi olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: funky soul

Arkadaşlar merhaba. Aracım2016mode 2008. Hiç bir yerde ön kol dayama (kolçak) bulamadım .Konu hakkında bilgisi olan var mı ?

Dostum yukarıda aliexpres linki verdim ben onu kullanıyorum çok memnunum

• freedom1259 kullanıcısına yanıt

Hocam 350-400 civarı bir rakama geliyor çok pahalı değil mi bir kolçak için ?

• quote:

Hocam 350-400 civarı bir rakama geliyor çok pahalı değil mi bir kolçak için ?

Valla sadece bi fikir verdim hocam karar sizin ben aldığımda fiyat hem daha uygun hemde bu kadar vergi yoktu

Teşekkür ederim. Dediğiniz gibi biraz daha uygun fiyatadüşünmeden alınabilir.Peki size kaç günde geldi. ?

• quote:

Teşekkür ederim. Dediğiniz gibi biraz daha uygun fiyatadüşünmeden alınabilir.Peki size kaç günde geldi. ?

Rica ederim hocam ne demek. Benimkisi tam hatırlamıyorum ama 20 25 gün içinde gelmişti.

• Sevgili arkadaşlar avrupa yakasında pejodan anlayan aracınızı götürdüğünüz servis veya usta varmı rica etsem.

Hocam bu eski kasa için değil mi?

2020 modeller için kolçak ben de bulamadım active paket aracım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemsuzen20

Hocam bu eski kasa için değil mi?

2020 modeller için kolçak ben de bulamadım active paket aracım.

Aynen hocam benim araç 2016

• 1.2 benzinli otomatik ve 1.5 dizel otomatik arasında kaldım. Yılda 20.000km üzeri biniyorum. Ancak çekiş, şanzuman performansı, kronik problem var mı varsa hangisinde var gibi soruların cevaplarını bulamadım mesajlarda. Tecrübe eden varsa ikisi arasındaki avantaj dezavantaj yazabilir mi rica etsem
  • goalya G kullanıcısına yanıt

Yaptığınız yolu düşünürsek dizel daha mantıklı. Dizelde yarı otomatik almazsanız şanzıman konusunda sorun yaşamazsınız. Performans olarak bence ikiside gayet iyi. Forumlara bakarsanız bir sürü kronik hata dan bahsediliyor. Gerçi ben hiç birine rastlamadım. Sadece arka koltukta köşeye doğru oturan olduğunda bi gıcırdama sesi oluyor.

• My peugeot uygulaması 1 haftadır calismiyor aracı göstermiyor süresi dolmuş güvenlik sertifikası yazıp tekrar giriş yapmamı istiyor yapınca da uygulamayı güncelleyin diyor fakat guncellenicek yeni bi sürüm gözükmüyor (Android) var mı aynı sorunu yasayan
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.