Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (205. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
111
Favori
484.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu degerler konya içindi ama konyada maşlh artık dur kalk cok bide trafik lambalarımızda cok.
  • icemy İ kullanıcısına yanıt
    tamam çalışıyor.. önce uygulamayı ve telefonun bloetoothunu acıp sonra arabayı çalıştırmak gerekiyormuş öyle yapınca çalıştı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HarunK23

Arkadaşlar herkese tekrar merhaba,

Ben de 2 hafta önce aranıza katıldım ve söz verdiğim gibi araç hakkında önemli bilgileri/deneyimlerimi aktarmak istiyorum;

İlk olarak mobil cihazların bağlantı ayarları ile ilgili yaşadığım sorunu aktarayım;
    Bildiğiniz üzere, android telefonuzu usb kabloyla smeg ekrana bağlanmak isteyenlere "Mirrorlink" uygulaması,
    iPhone ile bağlanmak isteyenler için "Apple Car Play" uygulaması yardımcı oluyor. Bende de Samsung S7 Edge var ve hali hazırda içinde Mirror Link uygulaması mevcut olmasına rağmen araca usb kabloyla bağlanmaya çalıştığım zaman hiç bir şekilde bağlantı kuramıyorum. Netteki araştırmalarım da sonuç vermeyince bugün Göral'a servise gittim sonuç şu: Mart ayından beri bu hata tüm kullanıcılarda mevcutmuş Mart ayından beri Peugeot durumdan haberdarmış yıl sonuna doğru yeni güncelleme yayınlayıp sorunu çözeceklerini belirtmişler hala bekleniyormuş Mart ayından bu zamana geçen sürede bırak yeni güncellemeyi yeni araba modelleri çıkarttılar daha hala güncelleme gelmemiş böyle bir teknoloji çağında çok saçma geldi bana

Aynı durumu yaşayan veya yaşayacak olan arkadaşlar var ise haberdar etmek istedim umarım faydası olmuştur.
    Eski sürümü kullanan veya bu uygulamaları sorunsuz kullananlar var ise bilgilendirebilirlerse iyi olur.

Merhaba
    Ben de şimdi uzun yoldan geldim. S7 edge yi ben de bağlanamıyorum kablo ile. Bağlanıyor telin ekranı kapanıyor ama Smeg ekranda hiç bişey olmuyor. Mirrorlink kısmı belirginlesiyor ama hiç bişey yapamıyorum.
    Güncelleme geleceğinden nasıl haberdar olacağız? Sürekli servisi mi arayacağız? Onlar mı cagiracaklar. Öğrenen arkadaşlar olursa haberdar ederlerse mumnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 842 km lik yolculugumda kullanım değerlerimi yolluyorum. Sizce normal mi yoksa daha mı az olmalıydı. Sanki şehir içi tüketim gibi geldi bana yorumlarınızı beklerim.
     === PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === === PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY ===

• Merhaba arkadaşlar, yeşil allure satan bayi var mı bildiğiniz? Bayiler birbirinden araç getirtiyor mu acaba yoksa bizim mi gidip almamız lazım?
  • mamizenko M kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlı olsun

• Oguzsayhan kullanıcısına yanıt
    Normal gibi duruyor, daha az yaksın istiyorsanız sürati 90 a azaltmanız gerekiyor ne yazık ki en az yaktığı aralık 80 90 arası , resim de 100 gibi bir süratle gittiğiniz gözüküyor eğer genelde bu sürati sabitliyor iseniz değer normal

• quote:

Orijinalden alıntı: VovovovVVV

Merhaba arkadaşlar, yeşil allure satan bayi var mı bildiğiniz? Bayiler birbirinden araç getirtiyor mu acaba yoksa bizim mi gidip almamız lazım?

Başka markaların getirdiğini forumdan okuyoruz, Pejo da yapıyordur , bayii arayıp sorsanız yardımcı olurlar

• Bobera10 B kullanıcısına yanıt
    Zaman zaman 140 Lara çıktım bazen 80 lere. Yoldurumuna göre. Sanırım bencede normal. Bundan iyisi samda kayısı

• VovovovVVV V kullanıcısına yanıt
    Atasehir can oto da ben alırken benzinli vardı ama satıldı mı bilmiyorum. Sormak lazım

• Navigasyon sol altta 100 120 rakamları neyi ifade ediyor zaman zaman azalıyor değişiyor ama ne olduğunu bilemedim.2 tane de üçgen var bide sabit duran. Bilen var mı acaba?
     === PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY ===

• Fredegar kullanıcısına yanıt
    Araçlara antifiriz standart olarak katılır yaz veya kış olması farketmez
    Selametle

• freedom1259 kullanıcısına yanıt
    Antifirizsiz kesin ve katiyen vardı sıkıntı olmaz...selametle

Ben de aynı soruyu sordum servise nasıl haberdar olacağız? diye önce mektup gönderirler diye birşeyler saçmaladı sonra siz arada bir arayın sorun dedi konu ile ilgili kayıt bile almadılar
    Deniz seviyesinden 120 metre yükseklikte olduğunuzu ifade eder

• Arkadaşlar bir şey danışmak istiyorum.

Ankara Göral'dan fiyat aldım, anlaştım da ama Ankara dışındayım. Hafta içi gelme şansım çok az dedim. Bu ayın 30'unda da euro zammı gelecekmiş. Ücreti gönderebilirsem faturayı erkenden kesip zamdan etkilenmeden alabileceğimi söylediler.

Sizce güvenip göndermeli miyim yoksa zam gelse de bekleyip kendim mi gitmeliyim?

Çok kararsız kaldım.
  • bortecinem B kullanıcısına yanıt
    Ödemeyi banka üzerinden yaparsanız ve de şirket hesabına gondereceginizden dolayı bişey olacağını sanmam. Zira ben de öyle yaptım Eylül sonunda atasehir can otoya

• HarunK23 H kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Mirrorlink uyumlu uygulamalar telefonda yüklü ise mirrorlinkten baglanti kurulduğunda kullanılıyor telefonda glympse yüklü telefonda mirrorlink bağlantısı kurduğumda oradan bulunduğum yeri paylasabiliyorum ama pek verimli bir uygulama değil mirrorlink sadece mirrorlink programlar calışıyor. Aracimdaki navigasyondan memnun değilim ama SygicInCar da tomtom altyapılı harita kullandığı için sevmiyorum.türkiye de basarsoft en iyi harita altyapisi var ama oda araçlarımıza uyumlu değil garantisi bitsin corvin Arabirimı alıp Android e geçeceğim araç içi multimedia da o zaman igo kullanma imkanı olacak ancak oda euro/dolar yükseldiği için ilk sorduğumda 1200tl idi sonra sorduğumda 1500u gecmisti.. telefonum samsung note 4 eşimde s7 edge var ama hiç denemedim.

• bortecinem B kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an satış gerçekleştirebiliyorlar mı, düzeltmişler mi sistemi? Kaça anlaştınız eğer çok özel değilse, çok büyük bir zam yoktur umarım. Ve umarım siz de zamdan etkilenmeden kavuşursunuz arabanıza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fredegar

hocam ben mersinden almıştım yine de var mıdır valla o sıralar yaz olduğu için ben yoktur diye düşünmüştüm

Hocam, fabrika çıkışı standart olarak konuyor, hani, "Bu araç Mersin'e gidecek, oralar sıcaktır, antifrize gerek yok" demezler, merak etmeyin :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.