Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (207. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.702
Cevap
111
Favori
484.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum hayırlı olacak zaten hiç merak etme, şimdiden kazasız belasız sürümler dileğiyle. 1.2 lt. benzinli EAT6 özellikle de Allure donanım olunca hem motor/şanzıman uyumuyla, hem belirgin derecede atak motoruna karşın makul yakıt tüketimiyle, hem de sürüş konforuyla büyük keyif veriyor. İçin net rahat olsun, rengi belli mi peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso31185

ingiltere'deki fiyatları.  === PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === tabi ingiltere'de bluehdi tam otomatik ile satılıyor. ben de buna sinirleniyorum. Gelişmekte olan ülkeler de elinde kalan motorların stoklarını eritiyorsun 1. sınıf piyasaya yeni teknoloji gönderiyorsun

Almanya fiyatı  === PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY ===

Merhaba,

Ingiltere'de BlueHDI'in tam otomatik oldugunu nereden anladiniz?

• Merhaba arkadaslar,

Uzun arastirmalar sonucunda 2 hafta once Peugeot 2008 1.2 Puretech EAT6 Allure (+Safety Pack) aldim. Sorulariniz olursa cevaplamaya calisirim.

• bortecinem B kullanıcısına yanıt
    Blue hdi larda bildiğim kadarıyla fazladan bir sıvı var ve bu emisyonu düşürüyor belli periyotlarda bu sıvı değiştiriliyor, her firmada artık bu tip araçlar var bluemotion(vw)
    E hdi ise euro5 dizel motor bu sıvı bizde yok, e hdi ın e'si ise sanırım start stop var demek

• balkan85 B kullanıcısına yanıt
    Hali hazırda bluehdi tam otomatik eat şanzıman 308 ve 3008 lerde mevcut. Yurt dışında bu motor seçenekleri var. Yeni yılın 2. Yarımına kadar geleceğini tahmin etsem de fiyatlar da buna göre oldukca yüksek olacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • balkan85 B kullanıcısına yanıt
    Aynı anda almışız hocam hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.

Kol dayama sorununu çözmek için aparat vb bilgisi olan var mı acaba?
  • quote:

Hali hazırda bluehdi tam otomatik eat şanzıman 308 ve 3008 lerde mevcut. Yurt dışında bu motor seçenekleri var. Yeni yılın 2. Yarımına kadar geleceğini tahmin etsem de fiyatlar da buna göre oldukca yüksek olacaktır.

Hocam yurtdışında henüz 2008'in tam otomatik(EAT) BlueHDi versiyonu satılmıyor, dediğin gibi bu seçenek henüz sadece 308 ve 3008'de bulunuyor. 2008'e gelir mi gelmez mi orasını PUG bilir artık..
  • Bayiler son zamlardan sonra 1.2 alur eat 6 icin ne fiyat veriyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: gersen

quote:

Hocam yurtdışında henüz 2008'in tam otomatik(EAT) BlueHDi versiyonu satılmıyor, dediğin gibi bu seçenek henüz sadece 308 ve 3008'de bulunuyor. 2008'e gelir mi gelmez mi orasını PUG bilir artık..

Bluehdı 100 lük 90.000 Binden listelenmiş..

diğer bir sorum.

USB ile müzik dinlemek istediğimde en son hangi parca da kaldıysa oradan başlıyor ama aracın JUKEBOX'unda yüklü parçalarda ise herzaman ilk parcadan başlıyor ayarı vs filan var mı ?

• 35MMUTLU35 kullanıcısına yanıt
    halihazırda kol olanlara sünger(PED) vazifesi görüyor.
  • Fiyata bakılırsa aynen mevcut kol dayama üzerine pad gibi bişey

• Kol dayama için bir de sanayideki aksesuarcılara bakacağım...
  • 2015 Allure Dizel Otomatik ile aranıza katılmış bulunmaktayım.

İlk sayfadaki listeye eklerseniz memnun olurum.

Tecrübelerinizi dinlemekten, tecrübelerimi paylaşmaktan memnun olurum.

İlk olarak bir bagaj havuzu aldım n11'den.

Bir de aşağıdaki paspasları düşünüyorum.

[link=]http://urun.n11.com/3d-oto-paspas/bod-peugeot-2008-crossover-havuzlu-paspas-siyah-P108025648

Son olarak da kol dayama olayını çözmek lazım. Eski araçtan alışmışım, sağ kol boşta kalıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35MMUTLU35 -- 29 Kasım 2016; 16:55:12 >
    Hayırlı olsun..
    Koldayama serviste veya aliexpresste var 350 tl civarı...

Hayırlı olsun güle güle kullanın
    Pas pas için bayii ye de sorabilirsiniz 100 tl havuzlu

• Bobera10 B kullanıcısına yanıt
    Yakında bir bayi var sorayım o zaman.

Bilgilendirme için teşekkürler.
  • Edit: Zamlardan sonra yarı otomatik rahatsız geldiği için başka şeylere bakarken denk geldim. 2008de aradığınız renk/motor/şanzımanı bulamadıysanız ve eğitim veya sağlık sektöründe çalışıyorsanız mitsubishi asx'e de bir göz atılabilir.

Onun dışında 2008de istediği renk, donanımı vs bulup alan kişilere tekrardan hayırlı olsun. Baya güzel araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VovovovVVV -- 29 Kasım 2016; 22:12:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VovovovVVV

Edit: Zamlardan sonra yarı otomatik rahatsız geldiği için başka şeylere bakarken denk geldim. 2008de aradığınız renk/motor/şanzımanı bulamadıysanız ve eğitim veya sağlık sektöründe çalışıyorsanız mitsubishi asx'e de bir göz atılabilir.

Onun dışında 2008de istediği renk, donanımı vs bulup alan kişilere tekrardan hayırlı olsun. Baya güzel araç.

Sırf tipi kayık diye özelliklerine bile bakmadım asx in. araçta bi albeni olmalı. Dıştan çekecek seni ki içine bakasin. Benim şahsi görüşüm tabiki alana saygı duyarım. İyiki 2008 almışım diyenlerdenim.

• 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.