Şimdi Ara

Audi Q5 yorum alabilir miyim? S tronic sorunlu mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (5 Mobil) - 1 Masaüstü5 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar 2011 audi q5 hakkında yorumlarınızı alabilir miyim? Fiyatı vb falan sormuyorum merak ettiğim şey kronik bir sorunu vb olup olmadığı.

2011 2.0 TDI quattro yarı otomatik dizel 100 bin km civarında 4x4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 9 Şubat 2020; 12:27:30 >

• Up
  • Bildiğim kadarıyla öyle kronik sorunları olan bir araç değil yol tutuşu motoru vs gayet başarılı bir model
  • vitaradan sonra q5 mi?
  • CapriceClassic kullanıcısına yanıt
    Babam yine dayanamadı vitara falan anlamam diyor
  • up
  • up
  • 2.0 177hp motorlar tutulmuyor.
    Nedenini bilmiyorum.
  • hey kimse bir şey bilmiyor mu dsg ile aynı sıkıntıları var mıdır ?
  • 2.0tdi 177 hp en çok tutulan ve en soeunsuz motorlardan biridir benim arkadaşta a5 quattro 2.0tdi177 s-tronic vardı 210 bin kmde sadece kacrama değiştirdi. Şanzıman çok güzel kötü kullanılmasıysa sorun çıkarmaz. Quattroyu anlatmaya gerek yoktur zaten.
  • efsane markanın dsg ile çöküşü kısaca.

şanzımanı 1 numaralı sorun kafadan
  • vag düşmanlarına aldırmayn siz.. kullanılan şanzıman yağlı kavramalı. diğer 7 ileri kuru kavrama şanzımanlar gibi arıza riski yüksek değildir. ama sonuçta çift kavrama ve kul yapısı, o çok sevdikleri eat yada zf hiç arıza vermiyor sanki.
    etrafta aynı şanszımana sahip ve yüzbinlerce kmleri devirmiş a4, a6 ve q serisi çok araç var. araç bakımlıysa ve düzgün kullanıldıysa hem motor hem de şanzıman olarak sorun teşkil edeceğini sanmıyorum (ama standart sapmayı da unutmamak lazım tabi).
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.