Şimdi Ara

PESEdit 2013 Patch 6.0 çıktı 04.09.2013 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
5
Favori
260.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PESEdit 2013 Patch 1.1 Torrent Link ilk mesaja eklendi.
  • Ben gerçekten anlamıyorum.Pes 12 de en son çıkardıkları yamanın güncel kadrolarını bu 13 e uygulamak bu kadar zor olmamalı.Sonuç olarak kullanılan dosya formatları aynı..
  • Almanya 2. ligi değilde ingiltere champ. ligini isteyenler varsa benim gibi. Pesbox un lisans yamasını indirsinler.
  • Bu pesbox pesedit kadar kaliteli yapıyor mu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

Almanya 2. ligi değilde ingiltere champ. ligini isteyenler varsa benim gibi. Pesbox un lisans yamasını indirsinler.

Master Lig'de Championship oynayabiliyor musun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

Almanya 2. ligi değilde ingiltere champ. ligini isteyenler varsa benim gibi. Pesbox un lisans yamasını indirsinler.

Master Lig'de Championship oynayabiliyor musun ?

denemedim ama deniyorum şimdi yazıcam buraya.

Edit: Evet oynanabiliyor Millwall ı aldım ben.

Edit 2: Bu nasıl takım ya 50 lik adam görsem sevinecem. Master lig default kadro bundan daha güçlü olurmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyrazed -- 27 Eylül 2012; 17:54:11 >

• 1.1 in torrent dosyası çalışmıyor. linke tıklayıp download dedikten sonra hata veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kei$er$oZe

Bu pesbox pesedit kadar kaliteli yapıyor mu..

Bu pesbox , PESEDIT kadar başarılı bir ekip. Gönül rahatlıgıyla PeSBoX yamalarını kullanabilirsiniz. Kendi Programcıları ve pes işini a'dan z'ye kadar çözmüş çok başarılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

1.1 in torrent dosyası çalışmıyor. linke tıklayıp download dedikten sonra hata veriyor.

linkte ve dosyada herhangibir sorun yok.
  • bütün transferler tamamlansın öyle indirmeyi düşünüyorum sanırım şu an tam değil ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

1.1 in torrent dosyası çalışmıyor. linke tıklayıp download dedikten sonra hata veriyor.

linkte ve dosyada herhangibir sorun yok.

link tıklayıp 30 bekledikten sonra download butonu çıkıyor ve ona basınca hata veriyor.

Bu web sayfası kullanılamıyor
    http://s2.dosya.tc/en2.php?a=server20/DLqmgp/PESEdit2013Patch1.1.torrent&b=3bc70054bedc346681af0ae0b3445c76 adresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir.
    Hata 103 (net::ERR_CONNECTION_ABORTED): Bilinmeyen hata.

• Orjinal alıp bunu kurup Online oynayınca sorun yaşayan var mı arkadaşlar?
  • kullanan varmı nasıl
  • Elinde sadece tüm takımları lisanslı yapan option dosyası olan var mı.Çünkü bu yama ve diğerleri oyunu bozuyor.Mesela takımlar çok saçma taktiklerle oynuyor.Atıyorum rakip takım atağa çıktığı zaman hemen hemen bütün vuruşlarda forvete pas vereceğine topu taça doğru şut çekerek atıyor.Bu yamalar oyunun oynanabilirliğini bozuyor.Atıyorum rakip olarak madridle oynuyorsun ama yapay zeka Ronaldoyu yedek bırakıyor.Yok böyle bir olay..
  • bu yamayı kurduktan sonra online oyun için crack yapmaya gerek varmı arkadaslar...
  • Oyun elime ulaşsın deneyeceğim bu patchle online oynanabiliryormu bakacağım.
  • PESEdit 2013 Patch 1.2 çıktı indirme linkleri ilk mesaja eklendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

PESEdit 2013 Patch 1.2 çıktı indirme linkleri ilk mesaja eklendi.

Bunu yapan eleman Türkiye Ligini neden yapmıyor Pes 2012 içinde aynılarını yapmıştı.
  • PESEdit 2013 Patch 1.2 Torrent linki ilk mesaja eklendi.
  • ben de pes box 8 nolu yamayı indiriyorum ama aradaki fark nedir acaba hangisini kullanmalı...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.