Şimdi Ara

PESEdit 2013 Patch 6.0 çıktı 04.09.2013 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
700
Cevap
5
Favori
260.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bune ya fixx iyice bozdu bazı oyuncuları eski haline çevirmişşş saçma
  • Beyler Master Lig için düzenleden lig yapısına girip ligi daha güçlü hale getirmek için İngiltere ligine diğer liglerin güçlü takımlarını ekledim.Oyuna girdiğimde maç yapmak istediğimde hata verdi.Save klasörünü sildim ve düzeldi.Neden hata veriyor acaba.Editlemenin hata verditmemesi lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

2.0.1 (FIX) indirme linki ilk mesaja eklendi.

torrent yada turbobit varmı ?
  • 2.0.1 Fix'in özelliği nedir ?
  • Torrent için teşekkürler.

Seed edelim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr.Maxim -- 16 Ekim 2012; 9:40:08 >
  • quote:

2.0.1 için Torrent veya alternatif bir link olursa çok iyi olur hocam. İnmesine saniyeler kala download durduk yere kesildi.
  • 1. soru ben patch 1.01 kurdum yeni çıkan onla uyumlumu? 2. soru oyunun oynanışını değiştirirmi? oyunu yavaşlatırmı? kadroları bozarmı? şutları değiştirirmi şutlar pes 2012 deki gibi olursa hiç kurmayım???
  • 1.soru ben patch 1.01 kurdum onla uyumlumu? 2.soru oyunun oynanışını değiştirirmi? oyunu yavaşlatırmı? Şutları değiştirirmi? şutlar pes 2012 deki gibi olursa hiç kurmayım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Voxville

quote:

2.0.1 için Torrent veya alternatif bir link olursa çok iyi olur hocam. İnmesine saniyeler kala download durduk yere kesildi.

alternatif link ilk mesaja eklendi adresi kopyalayıp adres satırına yapıştırıp onaylayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

1. soru ben patch 1.01 kurdum yeni çıkan onla uyumlumu? 2. soru oyunun oynanışını değiştirirmi? oyunu yavaşlatırmı? kadroları bozarmı? şutları değiştirirmi şutlar pes 2012 deki gibi olursa hiç kurmayım???

pes edit patch hiçbir şekilde oyun mekaniğini değiştirmez oynanabiriği etkilemez .
  • Bluru kaldırmışlar, geçen seneki patchlerinde eğer istersek bluru geri getirebiliyorduk, bu patchde de varmı bu özellik??
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: John Voxville

quote:

alternatif link ilk mesaja eklendi adresi kopyalayıp adres satırına yapıştırıp onaylayın.

Teşekkürler hocam çok makbule geçti.

• patch 1.01 uyumlumu ==??
  • arkadaşlar yamadan sonra Ai Se Eu Te Pego şarkısı çalmıyor nasıl düzelticek onun yerine başka şarkı gelmiş
  • Fix'i direkt 2.0'ın üstüne kursak sorun cıkar mı?
  • fix ile 2.0 ın ne farkı var ki?

fix de torrent yok ona göre acil cevap bekliyorum
  • Bundesliga'yı PES'de her zaman görmek istemişimdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: qLv

Fix'i direkt 2.0'ın üstüne kursak sorun cıkar mı?

fix çıkan yamaları zaten üzerine kuracaksın normali budur.
  • önceki yamalari kurmamız gerekiyomu direk 2.0 kurabiliyomuyuz

ya bide pcde oynayanlar aşırttırma atabiliyomusunuz paso dışari atiyo bi damla basiyom tuşa hep disarda top

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cucu87 -- 21 Ekim 2012; 0:02:11 >
  • Selam beyler. Ben sadece formaların ve takımların kupaların liglerin isim ve amblemlerinin lisanslandığı, bunlar dışında hiç ama hiç birşeye dokunulmadığı ve güncellemelerle birlikte sorunsuz çalışabilen bir yama arıyorum. Var mıdır böyle bir yama? Dediğim gibi söylediklerim dışında en ufak birşeye dokunulmamış olması gerekiyor. Yani ek bir ligin veya oyuncunun konulmadığı ya da oyuncuların suratlarının, güçlerinin, kramponlarının, statların dahi değiştirilmediği bir yama.

Cevaplayacaksanız alıntı yapın lütfen.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.