Şimdi Ara

PESedit 2012 Patch 4.1 full lisans yaması çıktı 07/09/2012 + EURO 2012 Patch Ekleme Çıktı 21.06.2012 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
529
Cevap
7
Favori
155.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: antique

quote:

Orijinalden alıntı: deta53

quote:

Orijinalden alıntı: herhangi1i

birde dostum pes 2012 resmi DLC cıktı arkadaslarıma uyarım dlc yi patch üstüne kurarlarsa sorun yaşarlarr

şimdilik kesinlikle ilave içerikten herhangibir güncelleme (download) yapmayın. yakında PESedit konami resmi DLC uyumlu patch çıkarır.

dün gece "ilave içerik"ten güncelleme yaptım, pesedit 1.0 kurulu oyunda takım logoları karıştı, oyunu yeniden kurmak zorunda kaldım..
    en güzeli şimdilik "ilave içerik"ten uzak durmak

Yoo aslında logolar olmadan da idare edebilirsin.Sadece kitserver manager'dan detach yapman yeterli. Takım isimleri de kaybolmamış olur en azındanı

• quote:

patchde herhangibir grafik yaması yok. orjinal oyun üstüne sadece takımlar lisanslı extradan takım lig ve oyuncular vs ekleniyor.sana tavsiyem ekran kartı driverini güncelleyip 1. resimdeki setting ayarlarını yapıp 2. resimdeki gibi çözünürlüğü maximum seviyeye getirmen.

PESedit 2012 Patch 4.1 full lisans yaması çıktı 07/09/2012 + EURO 2012 Patch Ekleme Çıktı 21.06.2012

PESedit 2012 Patch 4.1 full lisans yaması çıktı 07/09/2012 + EURO 2012 Patch Ekleme Çıktı 21.06.2012

aga Ayarlarımız aynı ekran karttım driverda güncel ama bulanıklık devam ediyor o koydugunz ekran capsleriyle ilgisi yok bendekilerin resmen puslu havada oynanıyor gibi maclar

• quote:

quote:

patchde herhangibir grafik yaması yok. orjinal oyun üstüne sadece takımlar lisanslı extradan takım lig ve oyuncular vs ekleniyor.sana tavsiyem ekran kartı driverini güncelleyip 1. resimdeki setting ayarlarını yapıp 2. resimdeki gibi çözünürlüğü maximum seviyeye getirmen.

aga Ayarlarımız aynı ekran karttım driverda güncel ama bulanıklık devam ediyor o koydugunz ekran capsleriyle ilgisi yok bendekilerin resmen puslu havada oynanıyor gibi maclar

normalde menu ve maça girişlerde herhangibir bulanıklık yok. saha ve çimlerden kaynaklanan bir durum. ama pek ben öyle bariz şekilde bir bulanıklık olduğunu düşünmüyorum. böyle bir sorun varsa konami patch çıkaracağını düşünüyorum. bunun dışında grafik yamaları olduğunu biliyorum bulursam burdan paylaşırım.

• Saol Dostum boyle yamalar var buldum ve bluru hallettim ama bu seferde oyun orjinal oldugundan online oyuna giremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

quote:

quote:

quote:

birde dostum pes 2012 resmi DLC cıktı arkadaslarıma uyarım dlc yi patch üstüne kurarlarsa sorun yaşarlarr

şimdilik kesinlikle ilave içerikten herhangibir güncelleme (download) yapmayın. yakında PESedit konami resmi DLC uyumlu patch çıkarır.

dün gece "ilave içerik"ten güncelleme yaptım, pesedit 1.0 kurulu oyunda takım logoları karıştı, oyunu yeniden kurmak zorunda kaldım..

Yoo aslında logolar olmadan da idare edebilirsin.Sadece kitserver manager'dan detach yapman yeterli. Takım isimleri de kaybolmamış olur en azındanı

peki bu şekilde yağtığımızda , pesedit teki formalar kayboluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: uzerme jr.

quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

quote:

quote:

quote:

peki bu şekilde yağtığımızda , pesedit teki formalar kayboluyor mu?

Tabi ki canım herşey kaybolur.İsimlerin kalma sebebi yama yüklenirken senin option file dosyana takım isimleri falan ekliyor herhalde ondan duruyor. Yani kitserver ı silebilirsin zararı dokunmaz da ben oyunu yeniden yüklemene gerek yok demek istemiştim

• PESEdit 2012 Patch 1.3 full lisans yaması çıktı indirme linkleri ilk mesaja eklendi.
  • Beyler sadece Wupload ve Filesonic linkleri birbiriyle uyumlu.Uploaded.to uyumlu değil ona göre indirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S?jer -- 12 Ekim 2011; 17:54:44 >
  • PESEdit 2012 Patch 1.3 tek link ve alternatifleri ilk mesaja eklendi.
  • quote:

PESEdit 2012 Patch 1.3 tek link ve alternatifleri ilk mesaja eklendi.

• Baya hızlı çıkarıyorlar yamanı.Ekleyen arkadaşlara teşekkürler.
  • PS3 vs XBOX
    Pes2012 için hangi joystick tercih etmeli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JETAACK

PS3 vs XBOX
    Pes2012 için hangi joystick tercih etmeli?

ps3 için Sony DualShock3 Sixaxis xbox için xbox 360 gamepad.
  • daha neler çıkacak kimbilir
  • alternatif linkler için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevidaL -- 13 Ekim 2011; 19:48:20 >
  • pesedit 2012 patch 1.3 sorunsuz nasıl kurulur anlatayım;

1- belgelerim içindeki konami klasöründen save dosyasının yedeğini alın (sadece master lig veya bal yedeklerini alın)
    2- mevcut oyunu uninstall yapın
    3- prg files klasöründe kalan Konami kırıntılarını da silin
    4- yepyeni bi pes2012 kurulumu gerçekleştirin (ama oyuna girmeyin.. kurulum tamamlansın sonra ki adımı uygulayın)
    5- konami'nin resmi yamasını indirip kurun
    6- resmi yamayı destekleyen pes2012.exe dosyasını internetten bulun (yoksa yolda kalırsınız)
    7- önceki adımı hallettiyseniz yani crack işleminden sonra oyunu birkez çalıştırın (sorunsuz bir ilk çalıştırmayla oyun belgelerim klasörüne save dosyası açacak)
    8- şimdi oyundan çıkın
    9- artık pesedit 1.3 yamasını kurabilirsiniz
    10- kurulum tamamlandıktan sonra yine sabırlı olun, hemen oyuna koşmayın
    11- prg files içindeki konami klasörüne gidin
    12- kitserver klasörü içindeki "manager" uygulamasını çalıştırın ("win7" kullanıyorsanız yönetici olarak çalıştırın, win7 kullanmıyorsanız zaten sorunsuz çalışır)
    13- açılan pencerede "detach"a tıklayın.. success yazılı bir uyarı çıkacak
    14- uyarıdan sonra "attach" a tıklayın.. yine success yazılı bir uyarı çıkacak
    15- birinci adımda söylenen yedekleri belgelerim klasöründeki konami/save klasörünün içine atın (ama sadece masterlig veya bal dosyalarını taşıyın)
    16- prgfiles/konami/pes2012 klasöründeki "PESEDIT" yazan uygulamayı çalıştırın
    17- yeni bir pencere açılacak, orada "pesedit.com 2012 patch" sekmesine tıklayın ve işlem tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antique -- 13 Ekim 2011; 20:35:57 >

• mesajım bulunsun.
    anlatım için teşekkürler
  • arkadaşlar pes patch 1.01 i kuramıyorum hata veriyor.oyun reepack sanırım ondan.bu yamayı 1.01 kurmadan kurarsam bi sorun cıkar mı ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: tholqacn06

arkadaşlar pes patch 1.01 i kuramıyorum hata veriyor.oyun reepack sanırım ondan.bu yamayı 1.01 kurmadan kurarsam bi sorun cıkar mı ????

PESedit konami resmi 1.01 patch uyumlu olduğu için sorun olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.