Şimdi Ara

PESedit 2012 Patch 4.1 full lisans yaması çıktı 07/09/2012 + EURO 2012 Patch Ekleme Çıktı 21.06.2012 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
530
Cevap
7
Favori
155.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bu yamayı kurdum 1.3'ü ancak master lig yapmak istiyorum hangi takıma seçersem seçeyim kadro hep aynı gözüküyor atmasyon bir kadro var hiç değişmiyor bu neden olur acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zabito

Bende bu yamayı kurdum 1.3'ü ancak master lig yapmak istiyorum hangi takıma seçersem seçeyim kadro hep aynı gözüküyor atmasyon bir kadro var hiç değişmiyor bu neden olur acaba?

Ana menüden İlave içerik > Mod Geliştirme Paketleri > Ana Lig 3 seç.Sorun hallolur
  • Alternatif Tek Link

http://www.wupload.com/file/415260987/PESEdit_2012_Patch_1.3.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 15 Ekim 2011; 16:58:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arsenal-fabregas

quote:

Bende bu yamayı kurdum 1.3'ü ancak master lig yapmak istiyorum hangi takıma seçersem seçeyim kadro hep aynı gözüküyor atmasyon bir kadro var hiç değişmiyor bu neden olur acaba?

Ana menüden İlave içerik > Mod Geliştirme Paketleri > Ana Lig 3 seç.Sorun hallolur

Yeterli GP'niz yok diyor. Bununla ne alakası var ki ya patch'in? Geçmiş oyunlarda da hep patch kullandım ama oyunun içinde bir ayar yapmadan devreye girmişti hep patch'ler.
  • yamayı kurdum güzelce. BAL modta hata alıyorum. fazla kasmaay gerek yok ztn salladım gitti :)
  • yeni bir net framework versiyonu yükle diyor pesedit uygulamasını tıklayınca. nedir acaba sebebi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arsenal-fabregas

quote:

Yeterli GP'niz yok diyor. Bununla ne alakası var ki ya patch'in? Geçmiş oyunlarda da hep patch kullandım ama oyunun içinde bir ayar yapmadan devreye girmişti hep patch'ler.

O zaman biraz maç yap ilk önce.Şampiyonlar ligi falan yap biraz,maç kazan biraz çok değil tabii 2-3 tane.O zaman yeterli gp oluyor.Ben öyle yapmıştım.Ne kadar maç kazanırsan o kadar gp demektir.Dediğim gibi 1-2 maç yap.Sonra tekrar Ana lig 3'ü seç,o zaman işlem tamam.

• Arkadaşlar son dlc dosyası ile bu yama uyumlumu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Arkadaşlar son dlc dosyası ile bu yama uyumlumu acaba ?

uyumlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: The forgetten sands

quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Arkadaşlar son dlc dosyası ile bu yama uyumlumu acaba ?

uyumlu

Yükledikten sonra klüp logolarınıon bazıları var bazıları yok

PESedit 2012 Patch 4.1 full lisans yaması çıktı 07/09/2012 + EURO 2012 Patch Ekleme Çıktı 21.06.2012

• Sadece premier liginin formalarını düzelten bir patch varmıdır bir sorum daha olacak bu pesedit 1.3 patchi kurduğumuzda farklı bi exedenmi giriyoruz oyuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halikarnas1970 -- 17 Ekim 2011; 14:25:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnas1970

Sadece premier liginin formalarını düzelten bir patch varmıdır bir sorum daha olacak bu pesedit 1.3 patchi kurduğumuzda farklı bi exedenmi giriyoruz oyuna

lisans yamaların çoğunluğu tüm ligleri kapsar şu ana kadar sadece inglitere ligini kapsayan bir yama olduğunu zannetmiyorum. PESedit patchi kurduğunda PESedit.exeden giriyorsun oyuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

quote:

Sadece premier liginin formalarını düzelten bir patch varmıdır bir sorum daha olacak bu pesedit 1.3 patchi kurduğumuzda farklı bi exedenmi giriyoruz oyuna

lisans yamaların çoğunluğu tüm ligleri kapsar şu ana kadar sadece inglitere ligini kapsayan bir yama olduğunu zannetmiyorum. PESedit patchi kurduğunda PESedit.exeden giriyorsun oyuna.

Orj oyunu bozmuyor mu demek bu o zaman????
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deta53

quote:

Orj oyunu bozmuyor mu demek bu o zaman????

tabiki evet. orjinal oyunu bozmuyor. benim oyunda orjinal. online oynarken dahi oyunun orjinalindeki tüm takımlar lisanslı.yamayı özellikle orjinal oyun sahiplerine tavsiye ediyorum kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 17 Ekim 2011; 19:13:54 >

• Pes edit uyumlu türk takımları forma patchini indirdim hiç sorun yok çok güzel oldu ancak şampiyonlar ligi yaptığımda konaminin eski FB forması gözüküyor, bunu nasıl çözerim sizce???
  •  PESedit 2012 Patch 4.1 full lisans yaması çıktı 07/09/2012 + EURO 2012 Patch Ekleme Çıktı 21.06.2012

PESedit 2012 Patch 4.1 full lisans yaması çıktı 07/09/2012 + EURO 2012 Patch Ekleme Çıktı 21.06.2012

PESEdit 2012 Patch 1.4 Bu hafta sonu açıklanacak. lig olarak İngiltere npower Şampiyonası eklenecek. bir sürü diğer özellikler, yanı sıra, yeni kramponlar içerecektir.

• Ben pes 11 de hiç dikkat etmemiştim.Bal oynuyorum ben 1.3 yamasıyla.1.4 geldiğinde kayıtlı oyunumu devam ettirebilir miyim ?
  • Yama için teşekkürler, oyun nispeten ilk haline göre daha iyi oldu. Ama hala aşamadığı sorunlar var Pes'in. Örneğin; en ufak dokunmada faul olması :)

Bilen bir arkadaşa soruyorum. deta53 biliyordur tahminimce... PES 2011'deki .bin uzantılı face ve hair dosyalarını kitserver'a aynı şekilde attım. GDB klasörünün içinde tüm dosyaları aynı şekilde ayarladım. Tabi örnek olarak tek futbolcu kullandım, olacak mı diye. Yemedi. Eski oyundaki .bin uzantılı face dosyalarını yenisine aktaramaz mıyız acaba ?
  • PESEdit.com 2012 Patch 2.0 Çıktı - Tek Link

http://www.wupload.com/file/753656481/PESEdit.com.2012.Patch.2.0.rar
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

PESEdit.com 2012 Patch 2.0 Çıktı - Tek Link

http://www.wupload.com/file/753656481/PESEdit.com.2012.Patch.2.0.rar

Eyw. Kayıtlı master lige sorun yaşatır mı ??
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.