Şimdi Ara

Pes te futbolcunun ölümü !!! Çok ilginç izleyin... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yalnız eski Pes'leri görünce bir garip oldum. Ne oynardım ya efsane oyunları. Şu Next gende bir türlü alışamadım.AH AHHH..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leadri

quote:

Orijinalden alıntı: soldiertr

arkadaşlar ölüm değil o futbolcu sakatlanınca oyundan cıkarmazsanız oluyor oyle bazen

hayır arkadaşım,oyuncunun stamina barı bitince öyle yere yapışıp kalıyor deneyin görün

Evet adam yorgunluktan bayılıyor.

Pes'te kim bilir daha neler vardır.Tüm oyunlarda olduğu gibi.Bunda da sır çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCroMaN

ölse acayip olurdu.

Aynen.
  • PES 2010 Online (Community ve turnuva kayıt) PS3
    http://forum.donanimhaber.com/m_35762153/tm.htm
  • içim acıdı kuşa ya ...
  • Kuşşş kuşşş :D
  • Kalp krizi
  • ne yapsın hakem kuşa veteriner mi
  • Geçen yıl Raul'u kaybettim ben de.Başımız sağolsun.Hadi onu geç forvete kimi alcam şimdi
  • Bana Vieri'de olmuştu. Yorulduğu halde oyundan çıkarmamıştım, biraz daha oynayınca yığıldı kaldı sahanın ortasında.
  • Bu da enteresanmış ama; BAL'da ki başıma gelen olay daha komikti, adamım sakatlandı sonra tedavi için kenara aldılar güya ama adam bağdaş kurup ordan amçı izledi 3-5 dk çok gülmüştüm hatta bi ara resmi vardı sildim elimde yok şimdi.
  • HOOOOOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackdreamss

Bu da enteresanmış ama; BAL'da ki başıma gelen olay daha komikti, adamım sakatlandı sonra tedavi için kenara aldılar güya ama adam bağdaş kurup ordan amçı izledi 3-5 dk çok gülmüştüm hatta bi ara resmi vardı sildim elimde yok şimdi.

o bi tek sende değil herkeste oluyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: -AsiL

quote:

Orijinalden alıntı: blackdreamss

Bu da enteresanmış ama; BAL'da ki başıma gelen olay daha komikti, adamım sakatlandı sonra tedavi için kenara aldılar güya ama adam bağdaş kurup ordan amçı izledi 3-5 dk çok gülmüştüm hatta bi ara resmi vardı sildim elimde yok şimdi.

o bi tek sende değil herkeste oluyo.

illa ki oyun bana özel çıkmadığına göre olucaktır ama sadece birkez başıma geldi belki çook fazla oynamadığımdan da olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackdreamss -- 9 Ağustos 2010; 13:36:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Smayt

Kuşşş kuşşş :D

yuhh bilader 14 kasım 2009 daki konuyu tekrar canşlandır insaff yaw....
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.