Şimdi Ara

PES 16 En İyi Takım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
31.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pes 16da kanat oyunu oynanabilecek en iyi takımlar sizce hangileri?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Real. Bale Ronaldo
    Bayern. Ribery robben costa
    Manu depay valencia mata ashley young
    Arsenal sanchez walcott

• quote:

Orijinalden alıntı: heisenbergww22

Real. Bale Ronaldo
    Bayern. Ribery robben costa
    Manu depay valencia mata ashley young
    Arsenal sanchez walcott

Teşekkurler

• chelsea hazard wilian güzel
    juvenin kendi taktiğini bozarsan yine güzel bir kanat yapabilirsin asamoah pepe gibi
  • bence bayern çok iyi yapmışlar.
  • R.Madrid,Bayern ve Chelsea
  • Tabii ki Roma. Gervinho-Iturbe-Salah-Ibarbo
  • Arkadaşlar bir sorum olacak özel görüşmeci yani special agent nasıl alınıyor. Herkes ronaldo messi ibrahimoviç doldurmuş takımına siyah top nasıl alabiliyorum özel bir yolu var mı veya istediğim bir oyuncuyu nasıl alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cafhcas

Arkadaşlar bir sorum olacak özel görüşmeci yani special agent nasıl alınıyor. Herkes ronaldo messi ibrahimoviç doldurmuş takımına siyah top nasıl alabiliyorum özel bir yolu var mı veya istediğim bir oyuncuyu nasıl alabilirim.

Special Agent almanın belli bir yöntemi yok. Evvelden bazı müsabakalar sonucunda falan alınabiliyodu.
    Öte yandan o olayı ben de anlayabilmiş değilim. Gerçekten hemen hemen herkeste Ronaldo, Messi, Ibrahimovic, Agüero dan en az 1 tanesi mutlaka, 2 tanesi ise çoğunlukla var. Nasıl alabiliyorlar anlayamıyorum. Geçen, adam gibi futbolcu çıkmadığı için transfer yapmaktan vazgeçtim. 50.000 GP birikmiş. sonunda 5 futbolcu almaya karar verdim, 1 tanesi bile siyah top çıkmadı. Zaten daha evvel de 2 kere siyah top çıkmıştı hediyelerin dışında. O da 81 overall ı olan kaleci ve 81 overall ı olan bir STP. İkisi de daha evvel ismini duymadığım futbolcular. Ama millette Neuer den başka kaleci yok, bizimkinin şut kurtarma oranı %0,5. Bazıları menajerin seviyesinden bahsediyor ama 420 maliyet yeteneği olan Hollanda lı Blind benim menajerim yine de siyah top yok.

MyClub - Benim Kulübüm ama dizilişi ben seçemiyorum, taktiği ben ayarlayamıyorum, mevkileri dahi istediğim gibi değiştiremiyorum, istediğim futbolcuyu alamadığım gibi, istediğim pozisyonu dahi transfer edemiyorum. Ama Benim Kulübüm. Bunun benim kulübüm olmasındaki mantık nedir Alalh aşkına? 2015 te de böyleydi kabul ama orada futbolcu transferleri bu kadar problem değildi ve orada bir miktar daha futbol vardı. Burada her şut gol, her ileri pas kaliteli forvetin ayağında ve asla yıkılmadıkları gibi, topta çalınamıyor kendilerinden.

• melyyh kullanıcısına yanıt
    Kardeş cevap için teşekkürler, Bana göre PES bitmiştir, istediğim adamı alamıyorum, istediğim taktiği yapamıyorum. Millet karşıma çıkıyor Neymar, Agüero, İbrahimovic, Messi, Bale, bu adamlar uzaylı gibi yapmışlar durdurulamıyor bile. Geçen hafta Fifaya geçtim.
    Yıllardır Pes oynayan biri olarak söylüyorum PES 5 para etmez.

Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cafhcas

Kardeş cevap için teşekkürler, Bana göre PES bitmiştir, istediğim adamı alamıyorum, istediğim taktiği yapamıyorum. Millet karşıma çıkıyor Neymar, Agüero, İbrahimovic, Messi, Bale, bu adamlar uzaylı gibi yapmışlar durdurulamıyor bile. Geçen hafta Fifaya geçtim.
    Yıllardır Pes oynayan biri olarak söylüyorum PES 5 para etmez.

Saygılar

Fifa hakkında birşey söyleyemem. Fakat bahsettiğiniz mevzuyu herkes yaşadı zaten. Olay takım ruhu nda. TAkım ruhu 85 olduktan sonra bahsettiğini problemler kalkıyor. 70 overall ı olan stoper bile çok net müdahelelerde bulunuyor. İlk başlardaki saçma sapan top kaçırmaları ortadan kalkıyor. Fifa yı denemedim fakat 200 TL ücreti var. 3 adet PES alınabiliyor.
  • melyyh kullanıcısına yanıt
    Pahalı olma konusunda haklısın Eminönüne gittim 190 TL'ye aldım ama inan çok daha mutlu oyun oynamaya başladım. PES oyununda bilmiyorum bana mı öyle geliyor ama vurduğun gol oluyor her maç bir sürü gol var. Fifa oynarken 1-0 hatta 0-0 biten maçlarım oluyor. Sözleşme kartları var PES gibi zırt pırt sözleşme bitti demiyor. Ve en önemlisi istediğim adamı alıyorum tabi paran varsa, istediğim taktiği yapıyorum. Seçenekler daha çok. Evet keşke PES böyle olsaydı ve oynasaydım yıllardır PES oyunundan vazgeçmeden oynadım ama abi çok kötü olmuş yaaa. Fifa'nın dez avantajı evet pahalı 60 ile 80 TL fark var aralarınada
  • Ben Monaco'dan da çok zevk almıştım. Tavsiye ederim.
  • Benfica

• Pes 2016nın en iyi takımı kesinlikle roma bence romanın kendi taktiğini bozmadan oynadım ben süper gervinho salah zaten efsaneler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.