Şimdi Ara

PES 2021 SEASON UPTADE MY CLUB

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • XBOX üzerinden pes 2020 my club oynayanlar ve pes 2021 season update alıp my club'a devam edecekler.
    bu konu altında toplanalım.

• ben barcelona ve juventus sürümlerini aldım.sizlerde hangi club edition paketlerini aldınız paylaşabilirmisiniz
  • Henüz almadım, açıkçası momentum meselesi devam eder diye almayı düşünmüyorum ama adamları dürüstlük konusunda takdir etmek gerek. Fifa gibi yapmadılar en azından. Yeni bir şey çıkaramayacakları için güncelleme adı altında hak ettiği ücreti istediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iaaynaci

Henüz almadım, açıkçası momentum meselesi devam eder diye almayı düşünmüyorum ama adamları dürüstlük konusunda takdir etmek gerek. Fifa gibi yapmadılar en azından. Yeni bir şey çıkaramayacakları için güncelleme adı altında hak ettiği ücreti istediler.
    momentum meselesi bazı maçlarda oluyor malesef.
    bu koronovirüs yüzünden eylül ayından sonra daha çok evde kalmaya devam edeceğiz gibi görünüyor.
    o yüzden pes 2021 ile kafa dağatacak çok vaktimiz olur.
    bir an önce almak indirimden faydalanıp almanızı tavsiye ederim.
    ne kadar çok xbox kullanıcısı olursa online maçlarda daha çok keyif alırız.
  • Dayanamadım aldım az önce Barça edition. Messi cidden 103 owerall görecek mi. Öyleyse çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iaaynaci

Dayanamadım aldım az önce Barça edition. Messi cidden 103 owerall görecek mi. Öyleyse çok iyi.
    Hayırlı olsun.aynen Messi 103 overall olacak.genc hali hemde .hız top sürme şut hepsi müthiş olacak inşallah
  • Sağolasın. Sana da hayırlı olsun. Evet Güzel olacak inşallah. 😊🤟
  • my club modunu kullanan arkadaşlar,online maç yapmak isteyen olursa ulaşabilirsiniz.
  • Oyunun çıkmasına 8 gün kaldı.on sipariş ile satınalma yapanlar .kredi kartimdan tutar bugün yeni çekildi
  • Bende normalde almayacaktım bu sene ama fiyatı Pes 2020 içinden alınca club edition 120 küsür TL'ye geliyor ve yanında 3000 coin ve legend veriyor. Ben Manu aldım muhtemelen Beckham verecek, Fifa 21 çıkana kadar oynarım. 1-2 ay içinde gamepass'e de gelir ve oyuncu havuzu genişler diye düşnüyüorum. Pes 20'de hangi moda girsem çok hızlı maç buluyor gamepass sağolsun. Önceki yıllarda bu kadar değildi bekletiyordu.
  • Bende barça alıyorum bugün bir aksilik olmazsa bakalım. Her ne kadar momemtum dan dert yansak ta bırakamıyoruz işte :)
  • Mdoqan18 kullanıcısına yanıt
    Deymem 😂 gördüğünüz üzere somut bir cevap yok. Hesabı banlanmış tescilli hilecidir. Foruma not düşelim.

1 kere yendim. 1 kere beraber kaldım. Sen hileden önce 800-900 lerdeyken ben 1300düm. Neyse karşılıklı forumu kirletmeye gerek yok. Ben arkadaşları uyardım. saygılar herkese.
  • Eee kardeş geçen sen forumda sonunda rozeti aldım falan filan diyordun Eee senin 1300 puana noldu seni de mi banladı konamı 😁😁
  • Mdoqan18 kullanıcısına yanıt
    O ikinci hesap. İyi oku postu. İki hesapta da şampiyon kartı var. İlk hesap top 50de maç yapmayı bıraktım momentum yüzünden. İkisi de aktif.
  • Beyler ikon açanlar paylaşabilir mi. Merak ediyorum benden şanssızı çıkacak mı acaba.
  • FB ye 4. Yıldızı takmışlar şimdiden 😊👍
  • Backenbauer, nedved, Van basten, reijkard, berkamp geldi. 😊
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.