Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (943. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
767.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 940941942943944
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tüm ilgiyi ,E football 2022 ‘ye( en kötü oyunlar arasında gösterildi) çekmek için böyle bir şey yapmışlardır.E futbol 2022’den ümidi kesenler,Pes 21’ e kadro güncellemesini bile kabul edebilecekken artık 21’den bir şey beklemeyin mesajı veriyorlar.

Sen git,380p çözünürlüğünde neredeyse ps1 kıvamında,Fifa özentisi,(top toplayıcı,kaleciye topu atıyorr harikaa,x tuşunu kaldırdık ,L2 ‘ye geçtik Fifalaştık!!) ucube bir oyun çıkar,üstüne myclup sezonunu açamadan Nisan ayında görüşürüz deyip kayıplara karış!Cep telefonunda bile çalışabilecek basitlikte ve düşük çözünürlükte oyun yap!

Sonra da oyunculara eski pes hissiyatını veren Pes 21’i tarihe göm!

Nisan ayında ne hale gelir bilmiyorum.E futbolun şu halini oynayıp o berbat grafiği ve oynanışı görüp midesi bulanmamak oyunculuğa hakarettir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 30 Aralık 2021; 21:21:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neo23 kullanıcısına yanıt

kuzen maç daveti atınca lite çıkıyor zaten nedense malladı konami iyice.

• PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

Ulan şu kadroyla matchdayde takılıyordum kluivert'ı çekemeden bitti paketin süresi ya 2 tane neymar verdi adi oyun çekemedik kluivert'ı. Lan oyun bitmiş zaten onu bırak başka paket de eklemedi bıraksana niye kaldırıyorsun paketi birikenlerle açıyorduk. 100 coin veriyor bir de lan o zaman paketi niye kaldırıyorsun napacaz coini. Vay arkadaş ya oyun dünyasında şunlar kadar iş bilmeyen firma yok ya.

• Arkadaşlar myclub dizili takım psn hesabı satan varsa ulaşsın fiyatta istediğiniz rakamlara çıkmaya çalışırım

• Xbox için pes 21 satan varmı 1 aydir bulamıyorum acilll

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Pri ya da sec.hak satan olursa alabilirim

• 1900 maç yaptım 10 maçtan 7 si maglubiyet 2 si beraberlik 1 i galibiyet. Aylardır habire oynamama ragmen neden yenemedigimi bir türlü bulamıyordum hep onlar genç benden çok daha istekliler buna bağlıyordum ama sorunu sonunda buldum . MS evet yanlık duymadınız Mili sanye benim tv yi oyun modunda hiç kullanmamıştım normal modda 80Ms tepki süresi var oyun modunda 9MS oyun modunda 20 maç yaptım 17 galibiyet 2 maglubiyet 1 beraberlik aldım hepside çok yüksek puanlı kişilerdi . Tv de oynayanların aklına küpe olsun Oyun modunu kullanın

• Xbox için Pes 2021 satan varsa alabilirim.

• Ulan pesi oynamayınca 4-5 aydır konsolu açmaz oldum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Pes 2021'de tüm liglerde kadroları günlük güncellediğim bir yapmaya sahibim. Lige yeni çıkan Adana Demirspor, Giresunspor ve Altay da mevcut. Detaylara YouTube linkinden bakabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=UKmj9--ARbA&feature=youtu.be

• Online rakip bulmakta zorluk var mı?

• beyler arada arkadaşlarla pes atan biriyim. geçen klasik takımlar yaması yaptım. sonrasında baktığımda sürekli hazır taktikler açık hale gelmiş. ayarlardan kapat desemde dizilişe girdiğimde yok başlama vuruşu yok top bendeyken vs vs sürekli 3 farklı seçenek çıkıyor. yokmu bunu düzeltmenin bir yolu? maç içinde adamı ileri çekiyorum bir bakıyorum top bende olmadığı için takımın düzeni değişmiş.:) ben o kadar pro oyuncu değilimki herşeye diziliş yapayım:)

• Arkadaşlar kadrosu full olup hesabını satmak isteyen varsa dm den iletişime geçebilir mi

• Beyler pes 2021 digital satan varsa alabilirim
    ps5 de oynamak için.

• PES 2021 kış transferlerinin de olduğu PS4 - PS5 yamam hazır. Süper Ligde Adana Demir, Altay ve Giresunspor'un da logo, forma ve güncel kadrolarının olduğu; İngiltere Premier Ligi, İtalya Serie A, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, Almanya Bundesliga'nın tüm güncel kadroları ve formalarının olduğu yamaya bu YouTube linkinden ulaşabilirsiniz :

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]Burak Duranyoutube
    eFootball PES 2021 Süper Lig ve önemli liglerin ara transfer güncellemeleri hazır. LÜTFEN AÇIKLAMALARI ÖZENLE OKUYUNUZ !! - Bu yama sadece PS4 ve PS5 için geçerlidir, bilgisayar vb konsollarda çalışmaz ! - Yama ücretlidir. - PAKET 1 // Türkiye Süper Ligi, İngiltere Premier Ligi, İtalya Serie A, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, Almanya Bundesliga'nın tüm güncel kadroları ve formaları mevcuttur ve fiyatı 100 TL'dir. (Adana Demir, Altay ve Giresunspor dahil) - PAKET 2 // Paket 1'e ek olarak İngiltere 2, İtalya 2, İspanya 2, Hollanda Eredivisie, Rusya Premier Lig, Fransa 2, İskoçya Premier, İsviçre Süper Ligi, Danimarka Ligi gibi diğer liglerin de güncellemelerinin olduğu paketin fiyatı 200 TL'dir. - PAKET 3 // Oyuna V2 güncellemesinde TFF 1. Lig ekibinin bir çoğu eklenecektir ancak oyunun kendisi izin vermediği için bu takımların Futbol Yaşamı gibi modlarda Süper Lig'e yükselmeleri mümkün değildir. Ancak TFF 1. Lig takımlarını karşılıklı maçlarda kullanabilirsiniz. Bu takımlar, Diğer Avrupa Ligleri kategorisinde yer alan lisanssız takımların yerine yapılacaktır. Bu paket, birinci paketle birleştirilirse fiyatı 200 TL 'dir. - Üç paketi de satın almak isteyenlere fiyat 250 TL' dir. - Paketlerden herhangi birini satın alan kişiler, gelecek olan güncellemelerde belli başlı isteklerde bulunabilecek ve tüm güncellemelere 2021-2022 sezonu bitene kadar ücretsiz sahip olabilecektir. - Paket içeriklerinin nasıl yükleneceğine dair videolar, bu videonun açıklama kısmında link olarak yüklenecektir. Satın alan kişiler, çözüm bulamadığı konuları kolaylıkla bizlere danışabilirler. - Paket satın almak ve bilgi almak için burakduran39@gmail.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz. DİĞER LİGLERDEKİ GÜNCELLEMELERE BURADAN GÖZ ATABİLİRSİNİZ : https://www.youtube.com/watch?v=17Q5YF0Lmis FORMALARIN NASIL YÜKLENECEĞİNİ ÖĞRENMEK İÇİN BU VİDEOMUZA GÖZ ATIN : https://www.youtube.com/watch?v=cfxr2HQochI MÜSABAKALARIN NASIL İÇE AKTARILACAĞINI ÖĞRENMEK İÇİN BU VİDEOMUZA GÖZ ATIN : https://www.youtube.com/watch?v=Adi4pBvTm6w TAKIMLARI OYUNA AKTARMA (İÇE AKTARMA) İŞLEMİNİ ÖĞRENMEK İÇİN BU VİDEOMUZA GÖZ ATIN : https://www.youtube.com/watch?v=GiqQzsl_vA4 TAKIM LOGOLARINI İÇE AKTARMAK İÇİN BU VİDEOMUZA GÖZ ATIN : https://www.youtube.com/watch?v=K-3TXHBy63M ADANA DEMİR, ALTAY VE GİRESUNSPOR'U DİĞER AVRUPA LİGLERİNDEN SÜPER LİG'E NASIL EKLENDİĞİNİ ÖĞRENMEK İÇİN BU VİDEOMUZA GÖZ ATIN : https://www.youtube.com/watch?v=JqjbwNbTOCo
    https://www.youtube.com/watch?v=oooxsybLqEk
  • 1900 küsür maç ve sonuç hüsran sildim gitti insanı sinir hastası dert sahibi eder .

giderim benden daha yüksek puanlıları yener ama benden düşük puanlı olanlara yenilirim bu nasıl iş anlamadım

• Tüm organizasyonları kapatmışlar bugün itibariyle

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • wildermess W kullanıcısına yanıt

açılmazmı acaba tekar en azından day maç olsaydı varmı bir haber şu iğrenç 2022 oynamayamı mecbur kalıcaz şimdi bu kadar iyi bir oyuna desteğin bu kadar erken bitirilmesi garip

• Valla bıktık arkadaş ya lanet olası konamı keşke 15 sene önce hiç başlamasaydım dedirtiyor adama. Mal gibi 2022 çıkarmış bide orta dereceli 2021 i bitiriyor. Arkadaş yapamadıysan biz ne yapak. İşleri güçleri para oldu konamı nın. Bu japonların zerre beyni yok. ulan para ise mesele oyunu maç başına paralı yap komisyonu da sen al millet de az zevk alsın. ama tabi beyin 0. allah belanızı verdi galiba ki iyice sıvadınız sonunuz ...

• 
Sayfa: önceki 940941942943944
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.