Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
767.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    taçsız kral Pele, Beckenbauer, Kaleci Maier, Nadia Comaneci , brigitte bardot, fenerbahçeli cemil hepsi Pes 2021 de coming soon
  • eFootball PES 2021 Flamengo Duyuru Fragmanı

• quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

Bu icon arkadaşlar, niye aynı isimler altında dönüp dolaşıyor..

İcon fikri güzel, heyecan yarattı..o zaman koy oraya Drogba..Hagi..klinsmann..anelka..stoickov.. Henry.. Gascoigne..Cantona..kaleci mayer.. Nadya komanaci..

Yani bunların isim haklarını bi şekilde al..
    Nadya komanaçi mi hahahhaaha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Pes 2021 resmi sitesinde var .daha önce ben ve başka arkadaşlar paylaşmıştı
    işte bu

kurt bonusunda mevcut olan beckham 26.05.1999 tarihinden esinlenerek yapılmış,club edition paketindeki icon beckham 17.08.1996 tarihli.
    club edition paketindeki beckham daha güçlü olacak dimi.birde beckhamın hız ve hızlanması acayip yükselmiş.genç hali olduğu için sanırım.
    dos mevkisinde beckham'a sahip olmak çok büyük avantaj sağlar diye düşünüyorum.

• Nakata, İnzaghi, İniesta'dan biri veya birkaçı gelir diye ölesiye korkuyorum. Özellikle Nakata ve İnzaghi nedir? İcon bile olmaması lazım bunların. (Nakata resmen Japon kontenjanından gelmiş o belli de, tüm Dünya oynuyor oyunu, bize ne arkadaş japondan)

• Burak2658 B kullanıcısına yanıt
    genç halinde hız yükselmiş hızlanma yaklaşık aynı ama defansif farkındalık top kazanma ve fiziksel temas düşmüş. defansif özellikleriin aksine ofansif özellikleri çok iyi ve genel olarak eskisinden daha iyi duruyor. ofansif özellikleri bu kadar iyi bir oyuncunun DOS da çok etkili olmayacağını daha doğrusu harcanacağını düşünüyorum.zaten full hali 84 fiziksel temas 72 top kazanması var. dos benim için vieria dır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 19 Ağustos 2020; 13:51:39 >
  • ExTx E kullanıcısına yanıt
    İniestanın sarısı işkence resmen tek omuz darbesinde topu rakibe veriyor al kardeşim diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bunlar yeni Myclub standartlarina gore 4* oyuncusu gibi kaldilar. Oyuncu ozellikleri gelismese Iniesta ve Inzaghi'den muthis 4* oyuncusu olur ama oyuncu dereceleri arttikca kadro sisiyor.
    FUT'ta level atlama yok. Bu yil yorgunlugu da kaldiriyorlarmis. Bunlar guzel seyler ama MyClub FUT'un nerede kotu yani varsa gider onlari alir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ya bu firmanın kafasını çözmek çok güç gerçekten. Paketle satılan Beckham mevcut oyundaki icondan güçlüyken. Paketle satılan Ronaldo haftalık gelen Potwlardakinden düşük yapılmış. Japonların kafa nasıl çalışıyor anlamış değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Ya bu firmanın kafasını çözmek çok güç gerçekten. Paketle satılan Beckham mevcut oyundaki icondan güçlüyken. Paketle satılan Ronaldo haftalık gelen Potwlardakinden düşük yapılmış. Japonların kafa nasıl çalışıyor anlamış değilim.
    pes 2020'nin son günlerinde coins satmak için yaptılar bu şekilde.
    kimse oyun bitiyor diye coins almıyordu 102'lik ronaldo için coins sattılar.
    büyük bir çoğunluk icon ronaldo çok iyi olur diye juventus paketini almıştı.
    ronaldo overall olarak çok düşük geldi.
    messi ve beckhamı çok iyi yapmışlar.
    şimdi bu şekilde barcelona ve man. utd paketlerini satacaklar.
    aslında işi biliyorlar ve sürekli kazanıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak2658 -- 19 Ağustos 2020; 15:19:54 >
    Tamam ronaldoyu düşük yapmanın mantığı ne alacak olan adam zaten ronaldolu paketi her türlü alacak. Ronaldo da base olarak 97-98 olmalıydı ama adamın full hali öyle yazık. Yani ve eminim oyun çıktıktan sonra 1 ay içinde daha iyi Ronaldo gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Tamam ronaldoyu düşük yapmanın mantığı ne alacak olan adam zaten ronaldolu paketi her türlü alacak. Ronaldo da base olarak 97-98 olmalıydı ama adamın full hali öyle yazık. Yani ve eminim oyun çıktıktan sonra 1 ay içinde daha iyi Ronaldo gelecek.
    pes 2020'de 102'lik ronaldo verdiler.102'lik ronaldo böyleyse iconu nasıl olur diye büyük bir çoğunluk juventus paketini aldık.
    ben dahil.
    icon dereceleri açıklandı.ronaldo hayal kırıklığı ama messi ve beckham efsane.
    şimdi herkes barcelona ve man utd. paketlerini alıyor.
    ben messiyi etkili kullanamadığım halde 103 messiyi görünce bende aldım.
    konami kendi açısından müthiş bir strateji yapmış.
    ben ocak ayına kadar iyi bir kampanya yapacaklarını düşünmüyorum.yani pes 2021 de hemen 1 ay sonrasında icon ronaldodan daha iyi bir ronaldo çıkmaz .

İcon Ronaldo, Juventus'u seçince ve forvete koyunca 101 oluyor. Formu da B olacak. İsterse daha sonrasında 102 olanı versinler, formu sürekli B olan Ronaldo çoğunlukla tercih olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Ronaldo ve messi c form gelecek ve degisecek

Alıntıları Göster
    Ronaldo messi ikon olanından bahsediyorum onlar b olmuyacak mi

Bu listede bence sadece İnzaghi ve İniesta çöp olarak görünüyor. Nakata'nın full seviyedeki hali fena değil aslında.

Şuradan son seviye ve club boost ile bakınca iyi görünüyor.Bir OOS için fiziği, dayanıklılığı ve şüt gücü iyi... https://www.pesmaster.com/tr/h-nakata/pes-2020/player/134849/
  • Nakata'ya gelene kadar çok daha iyi bir sürü OOS olacak. Bu yüzden kimse oynatmaz.

İlk gün burada isyan edip Konami'ye küfür edenler ile mutlu olup Konami'yi sevenler göreceğiz çok eğlenceli olacak buralar

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Ronaldo messi ikon olanından bahsediyorum onlar b olmuyacak mi

Alıntıları Göster
    Hayir olmayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

İcon Ronaldo, Juventus'u seçince ve forvete koyunca 101 oluyor. Formu da B olacak. İsterse daha sonrasında 102 olanı versinler, formu sürekli B olan Ronaldo çoğunlukla tercih olur.
    Formlari c ronaldo ve messinin alanlar ona gore alsin

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Hayır c değil nereden çıkardın? İconlar daima b

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Resmi açıklama var mi yoksa kendi düşüncen mi

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.