Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
767.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: suÇ

Daha iyileri gelse ne olacak,verilen iconlar gibi B formda olmayacaklar.sabit B ne güzel ronaldo işte
    Bende Juventus ve barça yi alacam zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paister

Bu özelliği Steam üzerinde gerçekleştiremiyorum. Sadece ps4 için özel bir durum mu? Eğer öyle değilse acilen düzeltilmesi gereken bir durum.

Alıntıları Göster
    steam üzerinden 2 farklı club edition alınmıyormu.hatamı veriyor.

xbox üzerinden 2 paket alınıyor,arkadaşla deneme yaptık oldu.
  • Burak2658 B kullanıcısına yanıt
    steamde olmuyomuş konami sorunu bildirmiş sorunun çözülüp çözülmeyeceği önümüzdeki hafta netleşecekmiş
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Bunların açıklanma tarihi belli değil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    tam tarih belli değil en erken ağustos demişler ama hala ses yok 15 eylülde çıktığında bile görebiliriz. konami bu sonuçta ne yapacağı belli olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

tam tarih belli değil en erken ağustos demişler ama hala ses yok 15 eylülde çıktığında bile görebiliriz. konami bu sonuçta ne yapacağı belli olmaz
    sağlam 3 tane oyuncu verirler inşallah
    tahminen 10-15 oyunculu bi temsilci olur partner takım oyuncularından. gerçi bi de erken kalkan kuş kampanyası yapıyolar her sene onda 2020 de partnerden oyuncular koymuşlardı. bakalım bu sene de olur herhalde oyun çıkmasına yakın veya o gün belli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 18 Ağustos 2020; 12:35:16 >
  • hayırlı forumlar arkadaşlar
    Manchester ile arsenal arasından hangisi sizce
    benim yaş 35 bergkamp ile beckhamı tvden de olsa izledim ikisini de çok seviyorum karar veremdim
    ikinici sormak istediğim mesela Manchester aldım ama Barcelona kadro olarak daha iyi my club oynarken oyuncular gelişiyor mu zaten 3000 coins ile 30 oyuncu alorsın çok daha iyi takım alırsın

• semihakbulut84 S kullanıcısına yanıt
    ikisi de kurt bonusunda var .sadece birini alacaksan ilk gün kurt bonusunu birine açtır. hangisi gelmezse onu alırsın belki 2si de gelir 3. bi versiyon alırsın. hazır verdiği kadroların pek bi önemi yok o kadrolar gelişmez level 1 kalır oyuncular. oyuncu eklenmez çıkarılmaz. sen kendi kadronu kuracaksın iconları orada kullanacaksın.
  • quote:

ikisi de kurt bonusunda var .sadece birini alacaksan ilk gün kurt bonusunu birine açtır. hangisi gelmezse onu alırsın belki 2si de gelir 3. bi versiyon alırsın. hazır verdiği kadroların pek bi önemi yok o kadrolar gelişmez level 1 kalır oyuncular. oyuncu eklenmez çıkarılmaz. sen kendi kadronu kuracaksın iconları orada kullanacaksın.
    kurt bonusunda hangi iconların olacağına dair bir liste varmıydı acaba
    Pes 2021 resmi sitesinde var .daha önce ben ve başka arkadaşlar paylaşmıştı
    işte bu

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 18 Ağustos 2020; 15:28:17 >
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Listede ki ikon Beckham klup selection dan gelecek ile ayni değil. Klup selection dan verilen bir tık daha iyi ama çokta fark yaratacak kadar degil gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PES 2020

Evet ps4 için geçerli .
    Aslında xbox one ve steam için de aynısı olması lazım .
    Twitter üzerinden sordum cevap gelmedi, pes 2020 desteğe mesaj gönderdim denilen şey:

"Thank you for contacting Konami Customer Support.

Unfortunately, we cannot assist you in this matter. You will need to contact Steam regarding this order.

We apologize for the inconvenience, and thank you for your understanding."

Sorun steam ile alakalı değil, bence DLC olarak falan eklense alınabilir aslında. Destek çok ilgisiz olduğundan birşey yapamıyorum Steam desteğe yazsam muhtemelen KONAMİ ile konuş diyecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak2658

steam üzerinden 2 farklı club edition alınmıyormu.hatamı veriyor.

xbox üzerinden 2 paket alınıyor,arkadaşla deneme yaptık oldu.

Alıntıları Göster
    Alınmıyor, mesela ben Barcelona versiyonunu aldım şimdi sepetime ekledim yazdığı metin:

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE JUVENTUS EDITION
    15 Eyl 2020 tarihinde indirilebilir
    Hesabınız için 15,00 TL indirim de dahildir. 2
    Bu oyuna zaten sahipsiniz1

Ne yazık ki bu uyarıyı veriyor. DLC olarak değil de sadece tüm oyun olarak konduğu için alamıyoruz. KONAMI çok büyük hata yapmış burada hani PS4 için de alabilirim sahibim konsola ama orada 2 katı oyunun fiyatı. Burada tanesi 60 lira.

• ata_han kullanıcısına yanıt
    Biliyorum aynı değil. En önemli fark Yenisi daha hızlı fiziksel teması düşük. eskisi dos gö oynatan için daha iyi olur. bergamp da aynı değil. 2 sini aynı anda oynatamayacağımıza göre kurt bonusundan bulursak diğerini almak çok da mantıklı olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 18 Ağustos 2020; 16:4:22 >
  • Konami, Flamengo'nun yeni sponsoru olmuş.3 yıl için 1,2 milyon dolar ödenecekmiş. hayırlı olsun :)

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
  • quote:

steamde olmuyomuş konami sorunu bildirmiş sorunun çözülüp çözülmeyeceği önümüzdeki hafta netleşecekmiş
    Bu haberi nereden öğrendiniz kaynağı bulunuyor mu? Twitter üzerinde herhangi bir bilgi yok.
  • Paister P kullanıcısına yanıt
    twitterda pes türkiye fan sayfaları paylaşmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 18 Ağustos 2020; 16:28:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Bende Juventus ve barça yi alacam zaten

Alıntıları Göster
    Ronaldo ve messi c form gelecek ve degisecek

• Bu icon arkadaşlar, niye aynı isimler altında dönüp dolaşıyor..

İcon fikri güzel, heyecan yarattı..o zaman koy oraya Drogba..Hagi..klinsmann..anelka..stoickov.. Henry.. Gascoigne..Cantona..kaleci mayer.. Nadya komanaci..

Yani bunların isim haklarını bi şekilde al..

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.