Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
767.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    defans geniş ve yoğunluk düşük , baya zorlanırsın defansta.
  • PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
    Dostlar kadrom nasıl, bir yorum alabilir miyim. Bu kadro ile oyun sonuna kadar gidilebilir mi, bu oyuncuların hepsini fullemelimiyim ?
    Benim düşüncem sağ bek çıkartıp, beckenbauru stp (piquenin yerine) çekmek. Fabinyonun yerine daha iyi bir dos bulmak. Bergkampın yerine hızlı bir forvet bulmak.
  • fenerbahceIi kullanıcısına yanıt
    Pazartesi günü kimmich çıkartırsan hem sağ bek hem dos için güzel alternatif olur.Düz kartı bile iki bölgede de gayet etkili oynuyor.Bergkamp yerine de Rummenige , Van basten, Aubameyang dan birini yakaladın mı bence seneyi çıkartırsın.Alaba da gelirse sol beke on numara olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özrail -- 2 Ekim 2020; 9:2:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    yahu ecevit döneminden beri bu forumdasın neredeyse. onu da sormazsın artık yaa:) senin bulup buraya atman lazım artık böyle şeyleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: özrail

Pazartesi günü kimmich çıkartırsan hem sağ bek hem dos için güzel alternatif olur.Düz kartı bile iki bölgede de gayet etkili oynuyor.Bergkamp yerine de Rummenige , Van basten, Aubameyang dan birini yakaladın mı bence seneyi çıkartırsın.Alaba da gelirse sol beke on numara olur
    Van Basten malesef kartının adamı değil üzülerek söylemeliyim bende var oyunun başından beri yani hantal malesef asla asla bi ronaldo değil bak dün ronaldonun düz kartı geldi onu koydum onun yerine acayip rahatladım belki de van basten bana uymuyodur.
  • Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    Adamın ayağına top çok yakışıyor. Raket gibi sol ayağı da var. Bir sonraki bayern paketine alırlar büyük ihtimal.

• blackprague kullanıcısına yanıt
    valla icon ronaldo-messi-rumme-van basten var. daha kartının hakkını vereni görmedim. saçmasapan bişey oynanıyor ama hayırlısı bakalım
    Bende de tam tersi Van basten ile çok gol atıyorum hatta dribbling yaparak bile goller attım bende çok şaşırdım 😂 Rummenige ile pas akışını iyi yapıyor

• özrail kullanıcısına yanıt
    valla o zaman bu işler tamamen kişilere özgü ya her oyuncu herkese göre değişiyor:)
    Aynen öyle bende Ronaldo ile çok etkili olamıyorum.Ama tek adam tanırım kendim için o da Rummenige ☺️

• quote:

Orijinalden alıntı: özrail

Aynen öyle bende Ronaldo ile çok etkili olamıyorum.Ama tek adam tanırım kendim için o da Rummenige ☺️
    Ben tek adam tanırım bu oyunun en en en iyi oyuncusu P. Vieira :D
  • Bu da benim kadrom hala siyah kaleci bulamadım 😪

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

Bütün coinleri onun için saklıyorum tez zamanda gelir inşallah

• arkadaşlar oyunda 2 gündür olumlu yönde gelişimler var bence.Hazır takımlı matchdaylerden çok keyif alıyorum şuan.
    Dün orta seviyede oynadım.13500 civarında puanla 4.oldum.Büyük finali 800 puanla kaçırdım.büyük final işini kafaya taktım.pazar günü inşallah 1. olacağım.

defans anlamında olumlu gelişme var,670 puanlık adamlarla 0-0,1-0 biten maçlarım bile oldu.garip garip çarpışmalar azalmış gibi geldi.
    1 tane rakip dışında sorunsuz oynadım.sorunlu arkadaş 1-0 öne geçtikten sonra,60.dakikadanitibaren ara paslarımda sürekli arkadan kayıp durdu.onuda allaha havale ediyorum.
  • özrail kullanıcısına yanıt
    Aslında Bergkamp la leblebi gibi gol atıyorum ama çok yavaş.
    Dediğin gibi İnş pazartesi günü alaba ve kimmih gelirse mükemmel olur.

• Hedysseus kullanıcısına yanıt
    My club mağazada coin fiyatlarına zam gelmiş...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün tüm coinleri bitirdim, gittim Manu paketi aldım Beckham süpermiş.
    Bu coinlerde bitince bir iki ay sonra, barça alırım sonra bir daha para yatırmam artık 🙂

• fenerbahceIi kullanıcısına yanıt
    Hocam yatıracağın kadar yatırmışsın bi dahası mı kalmış😬

• PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

• Burak2658 B kullanıcısına yanıt
    Demek 2 gündür momentum senden yana ...

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.