Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bluemoon

Ps4 benim.

Id: omermai
    Ayarlarin kapalı eklenmiyor msj da gitmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar devamlı bu hatayı veriyor bir türlü varlık verilerini indirmiyor. Myclub a giremiyorum. Bir fikri olan var mı.

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexsis83 -- 1 Ekim 2020; 22:26:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alexsis83 kullanıcısına yanıt
    Bir kaç güncelleme yaptı bende de ilk açarken sonrasında doğrudan girdi oyuna

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

Şöyle bi arkadaş var..gideri var gibi ama..bi denemek lazım..denemedik henüz..

• Bu oyundaki sorunları saymakla bitiremezsiniz, adamlar haftalık güncelleme yi bile doğru dürüst yapamaz oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

Şöyle bi arkadaş var..gideri var gibi ama..bi denemek lazım..denemedik henüz..
    Defans çizgisi geride, destek aralığı 2 olduğu için oyuncular arası mesafe uzak olur iyi pas yapamazsıniz.tiki taka gibi vs

• bende tüm gp yi silver adamlara harcıyorum :D 3 tane var hepsinin hızı 94+ feredic willam bir tane daha var unutum adını.Müzayede de 10-20k arasına alıyorum kartları birleştirip transfer ediyorum hobi gibi birşey oldu :D hedefim adama-traore şimdi.

Halbuki bir tane gabunu 50k alabilsem abemuyang alıcam direk.Nerden sardım bu silverlara:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atmin -- 2 Ekim 2020; 0:41:55 >
  • Bu oyuna bugünkü güncelleme ile ne oldu,biri anlatabilir mi?Yüzyılın arcade futbol oyunuyla karşı karşıyayız,Defansı tamamen kaldırmayı başarmışlar.Fifa 2000 gibi bir oyun!!
    Defans olmasın ,herkes eğlensin diye mi düşündüler acaba?Boşuna Viera,Ramos vs aramayın.Şu an bildiğimiz atari salonu futbol oyunu var karşımızda!Şu an 400-300 puan yüzde 30 seviyedeki herkes geriye topu atıp hızlıca içeri koşuyor,başka bir şey yok!Pes 17,1819,20 hepsini unutun,bunun kadar kötüsü gelmedi!
    Arkadaş,oyun çıktığından beri az çok oynanabiliyordu.Bugün ne oldu bu oyuna!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 2 Ekim 2020; 1:19:49 >
  • Dandik kartları getirip duruyorlar, clup selectionlar bile çok kötü, sebebi eldeki coinler bir bitsin hele. Söyle ocak-subat gibi dayanmaya başlarlar bol hormonluları.
    Benim kadro full sayılır bir defans hatt sıkıntı.
    Bu arada pc için beni de ekleyebilirsiniz
    nick:
    AYIBOĞAN

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Bu oyuna bugünkü güncelleme ile ne oldu,biri anlatabilir mi?Yüzyılın arcade futbol oyunuyla karşı karşıyayız,Defansı tamamen kaldırmayı başarmışlar.Fifa 2000 gibi bir oyun!!
    Defans olmasın ,herkes eğlensin diye mi düşündüler acaba?Boşuna Viera,Ramos vs aramayın.Şu an bildiğimiz atari salonu futbol oyunu var karşımızda!Şu an 400-300 puan yüzde 30 seviyedeki herkes geriye topu atıp hızlıca içeri koşuyor,başka bir şey yok!Pes 17,1819,20 hepsini unutun,bunun kadar kötüsü gelmedi!
    Arkadaş,oyun çıktığından beri az çok oynanabiliyordu.Bugün ne oldu bu oyuna!
    Gecen hafta da vardi bu hafta iyice icine edilmis oyun oynanmaz durumda

• Son 2 güncellemeyle şu ana kadar oynadığım en kötü PES oynanışına evrildi oyun şaka gibi. Normalde manuel defansla asla kaybetmeyeceğim yerlerde en dandiği rüzgar gibi geçip gidiyor, sonra da golü atıyor.

Bissaka dediğimiz hızlı adam kanatlarda Usain Bolt, kendi kalesinin yakınlarında çöpün önde gideni, bu kadar göz göre göre aptal yerine konulamaz hiç kimse.

Oyun resmen bana milyarlar harcamazsan istediğin gibi oynamana izin vermem diyor. Teşekkürler Konami. Elinde bir PES vardı, onun da içine ettin.

Oyuncuyu zerre umursamayan şu firmaya para kazandırdığımıza inanamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hedysseus -- 2 Ekim 2020; 2:35:55 >
  • Bayern paketinde Sane neden olmaz ki. Lewa 50 kere gelir ama .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wolverine35.5 -- 2 Ekim 2020; 7:22:57 >
  • Pazartesi gelecek olan barca Bayern de hangi oyuncular var resim paylasabilecek var mi

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

• Wolverine35.5 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler paris mis takimi karıştırdım

• Coop gelecek var mı şu an arkadaşlar ödülü alalım?

• Wolverine35.5 kullanıcısına yanıt
    Bende onu çok istiyorum geçen senede gelmemişti şuan sakat diye olabilir 1 ay yokmus

• Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    Sene boyunca hep sakatlanacak zaten kendisi müzmin sakat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackprague -- 2 Ekim 2020; 8:40:10 >
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.