Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (1460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14581459146014611462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackprague

Ben karar verdim kimseye bi bilgi vermicem artık. Sürekli konaminin site ve duyurularını takip ederek forumdakilere doğru bilgileri vermeye çalışıyorum ama vermicem artık herkes BENCE diyerek bi şeyler söylüyor. Halbuki bi şey söylemeye gerek yok çünkü Konami zaten “.....” olacak diyor.
    Konuyu pek takip etmeyenler yazabiliyor bilmediği için soruyorlar sanırım bir kisi umarım gameplay değişiyor diyor mesela ama konami ayni oyun çıkacak dedi belki bize söylemeden birkac değişiklik de yapabilir
    Ornek veriyorum pes 20 myclub da değişiklik var mi yok mu çoğu seyi oyun çıkınca öğreniyoruz bunun gibi birşey olabilir yani köklü değişiklikler pes 2022 de olacak bu yüzden fiyat düşük bu yuzden ödüller daha iyi messi ikonu ronaldo ikonu filan açıkça belirtmisler yani pek birşey beklemeyin diye
    Sen bilirsin bilgi verip vermemek de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ganyotcu nickli çocuk denk gelirse engelleyin , öne geçince pas yapıyor

• Bayern Münih Barcelonayı barça pinçik etti 😬

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Bayern lag yapıyo aga 😂

• aLexmk A kullanıcısına yanıt

• DinoCrocetti kullanıcısına yanıt
    Hocam dun berbaberlikte pas yapan adama denk geldim beterin beteri var. Kalecisi 9 kurtaris 7.5 puanla macin adami oldu. Son zamanlarda kaleciler ile oyun dengeliyor konami sanki gol atmak imkansiz hale geliyor.

• 8 golün 6 sını semedo yedirdi zaten. Pike bastonluk, lenglet sergi roberto falan bunlar ağır vasat topçu çalım manyağı oldu hepsi. Yazık messi ye bu çöplerle oynamak zorunda kalıyor.

Setien i kovmuşlarda, semedo da bu takımda oynarsa yuh yani. Koca kulüp ne hale geldi.

• Şuan almamin bana ne yarari var ?
    Herkes kadro hazir yok 3K coins fln yaziodu
    Biri açiklasin lutfen
    PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerarici1110 -- 15 Ağustos 2020; 1:33:7 >
  • 1 haftadir birsuru soru sordum yardimci olmayacaksaniz bu konu niye var ozaman

Ben LİTE versiyon kullaniyorum
    Barca edition 21 upgrade aldim
    Pes20 standart edition mu alayim yoksa 21 update standart edition mi aliyim?

bayern'in kazanmasını herkes bekliyordu zaten ama bu kadarını da kimse düşünmemiştir, coutinho bile yedekten girip 2 gol attı yav
  • ilkerarici1110 İ kullanıcısına yanıt
    Sorduğun sorunun cevabı forumda 50 kere fln verilmiştir,üşenmedim senin için cevabını verdim ama bakmadın herhalde bi iki sayfa geri gitmek zor oluyosa özelden msj atalım

• quote:

Orijinalden alıntı: aLexmk

Sorduğun sorunun cevabı forumda 50 kere fln verilmiştir,üşenmedim senin için cevabını verdim ama bakmadın herhalde bi iki sayfa geri gitmek zor oluyosa özelden msj atalım
    hocam bilgilendirme mesaji gelmiyor
    Sen deyince baktim farkettim
    sagol

Barcelona kadar ruhsuz bir takım görmedim.Koşmuyorlardı bile Vidal dışında,resmen ezildiler.
    Daha çekişmeli bir maç bekliyordum baya güç farkı vardı.

Ben pes 2021 ne zaman yeni oyun dedim ? Söylediğine karşılık bir göster bakalım. Pes kadar olmasada inan ben fifacıyım diyenlerden daha fazla fifa maçım vardır. Son 2 senedir ufacık değişiklikler ile 400-600 tl millete geçirmeye devam ediyorlar. Ama sen çıkıpta Pes 2018 ve 2019 veya 2019 la 2020 birebir aynı diyebilir misin ? O yapılan değişiklikleri 3 fifacı bir araya gelsin onlar da yapar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SweetMuschy

Ben pes 2021 ne zaman yeni oyun dedim ? Söylediğine karşılık bir göster bakalım. Pes kadar olmasada inan ben fifacıyım diyenlerden daha fazla fifa maçım vardır. Son 2 senedir ufacık değişiklikler ile 400-600 tl millete geçirmeye devam ediyorlar. Ama sen çıkıpta Pes 2018 ve 2019 veya 2019 la 2020 birebir aynı diyebilir misin ? O yapılan değişiklikleri 3 fifacı bir araya gelsin onlar da yapar :)
    Arkadaşlar bu tartışmaya son verelim lütfen.bu konuda birbirimize yardımcı olmaya çalışalım.
    Herkesin düşüncesine saygı duyalım.
    Pes 2021'i konami yeni bir oyun olarak çıkartıyorsa kimler tercih ediyorsa yada etmiyorsa saygı duymaktan başka birşey yapamayız.
    Ben oynanış olarak pes 2020'den çok memnunum çok keyif alıyorum.O yüzden pes 2021 ile yola devam edeceğim.

• Brooo sonunda Şampiyon kartını alabildim, oyunun sonuna denk geldi ama olsun

Gördüğünüz kadroya sadece 10 TL harcadım bir kere lukaku için 100 coin almıştım onun parası yani.

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]
    PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackprague -- 15 Ağustos 2020; 10:55:0 >

Tebrikler ☺️

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Brooo sonunda Şampiyon kartını alabildim, oyunun sonuna denk geldi ama olsun

Gördüğünüz kadroya sadece 10 TL harcadım bir kere lukaku için 100 coin almıştım onun parası yani.

Yakışr bro tebrikler kulübe hoşgeldin. 21'de daha erken alırsın zaten oyun çözüldü artık.

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah bro bakalım artık 21'e ne zaman başlarım Allah bilir. :D
  • 
Sayfa: önceki 14581459146014611462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.