Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (1459. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14571458145914601461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kadrolar hazır beklyoru şu an konamide 😬

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    5 ikondan 2 nakata 2 xavi gelmeye hazır 😂

• özrail kullanıcısına yanıt
    Benim gözüm 3 nakatada kısmetse düz siyah kante alırım takasla 😬

• quote:

Orijinalden alıntı: özrail

5 ikondan 2 nakata 2 xavi gelmeye hazır 😂
    Xavi yok sanırım bakalım neler gelecek vieira ve rummenige yo isterdim en kötü 1 tanesi gelmemeli bakalim şansımıza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence direk vermicekler 5 tane icinde ikonlarında oldugu paket açıcas şansa çıkarsa çıkıcak.
  • xyro kullanıcısına yanıt
    :) konaminin açıklaması 16 icon oyuncunun yer aldığı pket olacak başka oyuncu yok 5 icon kesin

😁

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Xavi olmaması iyi 😊

• Arkadaslar bana bi aciklayin durumu anlamadim

Bende LİTEvar
    Once standart edition alip sonramu update 21 alicam

Birde herkes kadrolar hazir bekliyorum dio update yaptiktan sonra kadro sifirlanmicakmi?

• Ulan 5/5 maçında 400 rakip geldi gitti 10 puan 1*5 puan verir şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackprague -- 14 Ağustos 2020; 19:27:11 >
    coinami bu napcağı belli olmaz.
  • ilkerarici1110 İ kullanıcısına yanıt
    Pes 20 Standart edition almana gerek yok direk 21 alabilirsin ve uptade olmasına takılma yeni oyun gibi sıfır kadroyla başlıcaksın
    Lite ile oyunu açtığında ilk menüden aşağı in %20 indirimli link var oradan alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: xyro

coinami bu napcağı belli olmaz.
    Kesin ikon gelecek açıkladılar böyle yazıyorsunuz karışıyor sonra açıklama yapıp tam tersi yapacak kadar mal degil herhalde konami
    Yazıda yazıyor 2 tane alıp 6000coins veriyor diye bir kac kisi yok öyle olmuyor diyor okuduğum şeye inanmıyorum acaba oyle mi olacak diye dun baya soru sordum yazida belli aslında bir kac kisi ters birşey yazınca aklımız karışıyor böyle olunca

Ben karar verdim kimseye bi bilgi vermicem artık. Sürekli konaminin site ve duyurularını takip ederek forumdakilere doğru bilgileri vermeye çalışıyorum ama vermicem artık herkes BENCE diyerek bi şeyler söylüyor. Halbuki bi şey söylemeye gerek yok çünkü Konami zaten “.....” olacak diyor.

Yaa birader buraya ilk 2021 update olarak gelecek dedik,başta sen ve bir kaç kişi,olmaz olur mu öyle şeyler dediniz durdunuz.sonuç dediğimiz çıktı! Çok biliyorsunuz, yazın okuyun kendiniz bakın.armut piş ağızıma düşe alışmışınız..bundan sonra zerre bilgi vermiyecem burada..birqz kendiniz araştırın,beleşci tayfasını ve buna rağmen burun kıranları gördükçe birşey yazasım gelmiyor artık burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 14 Ağustos 2020; 21:29:37 >
  • Oyun aslında çok uygun fiyatlara çıkıyor. Bizdeki kur farki bu oyunda da karşımızda. Milletin 15-20 verdiği oyuna biz 7-8 katı fazla para veriyoruz. Pandemi döneminde sırf pazartesi perşembe muhabbeti için bile alınıp oynanacak bir oyun. Yeni top açılımları insanın kafasını dağıtıyor bir anlık. Oyun haliyle ticari kaygılarla yapıldığı için hataları olacaktır. İstenirse her bütün hatalar düzeltilebilor ama neden daha az para kazansınlar ki. Biz bu işten para kazansak biz de en fazla para kazanacağımız şekilde oyun tasarlarız. Kısacası hatalardan çok, keyifli yanlarına odaklanarak oynarsak daha fazla zevk alacağımızı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Yaa birader buraya ilk 2021 update olarak gelecek dedik,başta sen ve bir kaç kişi,olmaz olur mu öyle şeyler dediniz durdunuz.sonuç dediğimiz çıktı! Çok biliyorsunuz, yazın okuyun kendiniz bakın.armut piş ağızıma düşe alışmışınız..bundan sonra zerre bilgi vermiyecem burada..birqz kendiniz araştırın,beleşci tayfasını ve buna rağmen burun kıranları gördükçe birşey yazasım gelmiyor artık burada
    Beleşçi tayfası olarak beni kastetmiyorsun sanırım çünkü her pes oyunu çıktığı gibi alıyorum
    Evet sen dedin ama böyle birşeye inanasım gelmedi konami de resmi olarak açıklamadigi zamanlar sen böyle dedin çünkü ben hic görmedim ondan ihtimal vermedim
    Diger konuya gelince foruma atan sensin ama tam tersi yorum yapan da sensin o zaman kafalar karışıyor iste orda yazıyor coinslerde sizin olacak ama sen tam tersini yazıyorsun coinsi bir kere alabiliyorsun diyorsun
    Pes türkiye nin paylaştığı pes 2021 yeni oyun çıkacakmış gibi face olan şeyleri paylaşıp durdu tabiki inanmadik aciklama yok kendi kendine video atıp duruyordu

Bilgi de ister ver istersen verme beni ilgilendirmez

Yazıyorsa al sorma birader ozman.,sana alma filan diyen de yok,bekle diyende sonuçta..yine orda!bu bir yeni oyundur da yazıyor,soru işaretleri bırakan bir firma sonuçta konami.bizi kendine inandırmama durumuna kendisi soktu.tekrar söylüyorum,ben bu firmanın ne yazarsa,acıklarsa, yine garanti demem!çünkü konami bize yoğurtu üfleyerek yemesini öğretti bu zamana kadar!

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Yazıyorsa al sorma birader ozman.,sana alma filan diyen de yok,bekle diyende sonuçta..yine orda!bu bir yeni oyundur da yazıyor,soru işaretleri bırakan bir firma sonuçta konami.bizi kendine inandırmama durumuna kendisi soktu.tekrar söylüyorum,ben bu firmanın ne yazarsa,acıklarsa, yine garanti demem!çünkü konami bize yoğurtu üfleyerek yemesini öğretti bu zamana kadar!
    Neyse değmez bu oyun için tartışmaya ama konaminin açıkladığı resmi olarak doğru çıkar kendi açıklamadigi herşey kişinin kendi düşüncesi oluyor
    Karışıklık olmasin diye sordum ön sipariş bonus filan yorumlari da okuyorum bir kisi degisik yazıyor bir kisi baska yazıyor acaba ben mi karıştırıyorum diye soruyorum forum bunun için var istersen cevap vermeyebilirsin o sana kalmış
    Yani coins 6000 bin olup üstüne messi olacağı icin değer sadece messi verip 3000coins vermiyorsa bence almaya değmez bende ona göre seçim yapacağım
    16 oyuncu icinden 5 ikon kesin veriyor ama içine gri oyuncu filan da olur diyon açıklama olmasına rağmen sende karıştırıyor olabilirsin sen böyle yazinca mesela karışıklık oluyor bu sefer baska biri geliyor yine aynisini soruyor bu sorularda hic bitmeyecek
    O yüzden ben öyle yazdım sen açıklamayı da biliyorsun böyle yazınca karışıyor bunu demek istedim

Değmez aynen bunun için tartışmaya.iyi oyunlar..

• 
Sayfa: önceki 14571458145914601461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.