Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.636
Cevap
73
Favori
52.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Efsane modu inanılmaz derecede zorladı beni
    Ama uğraşmama değdi
    Saat 19'da kazanmıştım kupayı top çevirmeyi yeni yılda yaparım bi totem olsun dedim başarılı oldu
    Tek istediğim adam vardı o da geldi
    Herkese sağlıklı,mutlu,huzurlu ve başarılı yıllar dileğiyle
    PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!
  • efsane bili yenemedim dualshocku kirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexalexalex86

evet 2 gün daha gecerli dostum ...
    Teşekkürler bugün alırım o zaman

• blackprague kullanıcısına yanıt
    Dostum istersen yarin ogleden sonra yardimci olabilirim.
    Yek macta cop kadro ile almistim ben liverpool a karsi.
    Aramburu ile hemde 😊
    Cop kadrodan kastim gumus ve sarilardan olusan antrenör yapacagim adamlardi.
    Takim ruhuda 77 di 3 gol attim 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Aramburu ile hemde 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: mrat_ylmaz

Aramburu ile hemde 😊
    Çok sevinirim hocam haber bekliyorum sizden :)

• Ben 3 gol attım ama yine yenildim ; 6-3 🤭

• Kahn ı geliştirelim bakalım. Denilson iyimi acaba uğraşmalımı beyler 62 lecek az değil

Her oyuncuya farklı muamele uyguluyor kimine hemen ilk maçta veriyor diğerini uğrastırıyor sistemin bir acıgı var efsane modunda belki faydalanan olur liverpool gelirse topu kalecine ver 0-0 iken skor 65dakika bekle salah kesinlikle üzerine gelmiyor 65 dakikadan sonra uzerine 5 kişi gelecek ve sistem sana bir gol sansı verecek onu tek vuruşla atman lazım kaleci uzerine gelecek ben asırarak attım sonrası kolay oldu salah tek basına pres yaptı pas yaparak bitirdim degdimi kesinlikle hayır elimde zanetti vardı tekrar verdi 1 lv olarak denilson kampanyasının ikiside bos gecti full sarı top verdi eminim batistuta da vermeyecek 25000 lik pakettede nedved zanetti verdi aralıklı olarak sonrası full gri top en azından verdi buna sukur 3 yedek hesabım var 3undede efsane yok altınların hepsini artı gp harcadım hiçbirsey cıkmadı bilginiz olsun konami dagıttıgını bu kampanya tuzagı ile hemen geri alıyor ana hesabıma ellemedim orada birikiyor her hafta future acarak kullanıcam tavsiye ederim tuzaga dusmeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• mrat_ylmaz M kullanıcısına yanıt
    italian leage 82000 gp
    kicking power şut gücü bu olsa gerek 51000 buna gitti. artık gp kalmadı bende😂 daha 1 ajan daha almalıyım ama çok pahalı o. heralde inşallah ocak sonuna yeterli gp olurda alırsam bunada şükür.

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Evet dostum son topuk hareketi kalmis.
    Heel trick bunuda alırsan ronaldo senindir yinede ucuz eskilerden 300-400 bin gp nin altina alamazdin

• Legend macı kazandım elimdeki Maldini’nin aynısı çıktı, revamı bu bana. Ne talihsizlik ya... madem böyle bir kampanya yaptın bari legenda özel aynisini çıkartma deme! 4 günde 2 Maldini nasıl denk gelir aklım almıyor. Yedirsek level 1 adam zaten doğru düzgün antrenör puanı vermez ne yapayım ben bunu?

• bugün siyah top vermiş ,
    Barcelona ile maç yapıp kazanmam gerekiyor.barcelona EFSANE olmuş ,
    benim ise 2 defans oyuncum ve 2 forvet oyuncum KIRMIZI.
    adamlar 350 pas yapmış , benim bu takımı nasıl yenmemi bekliyorsunuz
    OÇ siyah top vereceksiniz diye bu kadar kasmanın anlamı nedir ?
  • Batistuta kullanıcısına yanıt
    Talihsizlik değil ayar veriyor konami bedava legend yok diyor kısaca aynı muameleye bende maruz kaldım lv1 zanetti çıktı sözleşmesi bitince 30 lv antrenor yaparim artik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar efsane modunu yenmenin en kolay yolu tek fv le oynayib fv de hizli birini koyarak topu aldiginiz da fv ileri kosturarak havadan ara pasi ile gol aramak

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpionn1982

Her oyuncuya farklı muamele uyguluyor kimine hemen ilk maçta veriyor diğerini uğrastırıyor sistemin bir acıgı var efsane modunda belki faydalanan olur liverpool gelirse topu kalecine ver 0-0 iken skor 65dakika bekle salah kesinlikle üzerine gelmiyor 65 dakikadan sonra uzerine 5 kişi gelecek ve sistem sana bir gol sansı verecek onu tek vuruşla atman lazım kaleci uzerine gelecek ben asırarak attım sonrası kolay oldu salah tek basına pres yaptı pas yaparak bitirdim degdimi kesinlikle hayır elimde zanetti vardı tekrar verdi 1 lv olarak denilson kampanyasının ikiside bos gecti full sarı top verdi eminim batistuta da vermeyecek 25000 lik pakettede nedved zanetti verdi aralıklı olarak sonrası full gri top en azından verdi buna sukur 3 yedek hesabım var 3undede efsane yok altınların hepsini artı gp harcadım hiçbirsey cıkmadı bilginiz olsun konami dagıttıgını bu kampanya tuzagı ile hemen geri alıyor ana hesabıma ellemedim orada birikiyor her hafta future acarak kullanıcam tavsiye ederim tuzaga dusmeyin
    Barcelona'da da oldu 0-0 iken topu kaleciye attım baskı yapmıyorlar şuan

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klasizm -- 1 Ocak 2019; 15:19:6 >

• Sabahtan beri başım çatladı,aldığım en iyi skor 1-0 yenilgi deli oldum.TD Löw.Efsane mod fena zorluyor.Hız tuşundan el çekince daha iyi gibi ama başka önerisi olan var mı? Bir de bu oyunda ortalar hikaye onu anladım.İlle yerden kesecen.

• mrat_ylmaz M kullanıcısına yanıt
    topuk hareketi ucuz dostum bende gecne aldım ronaldoyu izleyebilrsin ...https://www.youtube.com/watch?v=msjrAu-HR8c&t=6s
  • tebrikler başkan .. bende bugün oynıycam bakalım kim cıkcak bir sey sormak istiyorum kameran nedir dotsum markasını öğreneiblrmyim .
  • 
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.