Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
17.630
Cevap
110
Favori
10.003
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!
Giriş
    1924 Mesaj
    Kahn ı geliştirelim bakalım. Denilson iyimi acaba uğraşmalımı beyler 62 lecek az değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İntel İ7 4790 Asus STRİX GTX 1070 HAFX ADV. Corsair Pro CL 9 2133 2x4, Asus Z97 Maxsimus HERO, Benq XL2420Z, 240 gb Corsair SSD, 2 TB Baracuda, Cooler Master 212x, Steelseries RİVAL, Logitech G930, Kingston Hyperx Could 2, Steelseries GCK+...
  • Yüzbaşı
    462 Mesaj

Her oyuncuya farklı muamele uyguluyor kimine hemen ilk maçta veriyor diğerini uğrastırıyor sistemin bir acıgı var efsane modunda belki faydalanan olur liverpool gelirse topu kalecine ver 0-0 iken skor 65dakika bekle salah kesinlikle üzerine gelmiyor 65 dakikadan sonra uzerine 5 kişi gelecek ve sistem sana bir gol sansı verecek onu tek vuruşla atman lazım kaleci uzerine gelecek ben asırarak attım sonrası kolay oldu salah tek basına pres yaptı pas yaparak bitirdim degdimi kesinlikle hayır elimde zanetti vardı tekrar verdi 1 lv olarak denilson kampanyasının ikiside bos gecti full sarı top verdi eminim batistuta da vermeyecek 25000 lik pakettede nedved zanetti verdi aralıklı olarak sonrası full gri top en azından verdi buna sukur 3 yedek hesabım var 3undede efsane yok altınların hepsini artı gp harcadım hiçbirsey cıkmadı bilginiz olsun konami dagıttıgını bu kampanya tuzagı ile hemen geri alıyor ana hesabıma ellemedim orada birikiyor her hafta future acarak kullanıcam tavsiye ederim tuzaga dusmeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    blackprague kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

italian leage 82000 gp
    kicking power şut gücü bu olsa gerek 51000 buna gitti. artık gp kalmadı bende😂 daha 1 ajan daha almalıyım ama çok pahalı o. heralde inşallah ocak sonuna yeterli gp olurda alırsam bunada şükür.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    mrat_ylmaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1241 Mesaj

Evet dostum son topuk hareketi kalmis.
    Heel trick bunuda alırsan ronaldo senindir yinede ucuz eskilerden 300-400 bin gp nin altina alamazdin

|
    |
    matador_mirkhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1616 Mesaj
    Legend macı kazandım elimdeki Maldini’nin aynısı çıktı, revamı bu bana. Ne talihsizlik ya... madem böyle bir kampanya yaptın bari legenda özel aynisini çıkartma deme! 4 günde 2 Maldini nasıl denk gelir aklım almıyor. Yedirsek level 1 adam zaten doğru düzgün antrenör puanı vermez ne yapayım ben bunu?

bugün siyah top vermiş ,
    Barcelona ile maç yapıp kazanmam gerekiyor.barcelona EFSANE olmuş ,
    benim ise 2 defans oyuncum ve 2 forvet oyuncum KIRMIZI.
    adamlar 350 pas yapmış , benim bu takımı nasıl yenmemi bekliyorsunuz
    OÇ siyah top vereceksiniz diye bu kadar kasmanın anlamı nedir ?
    |
    |

Talihsizlik değil ayar veriyor konami bedava legend yok diyor kısaca aynı muameleye bende maruz kaldım lv1 zanetti çıktı sözleşmesi bitince 30 lv antrenor yaparim artik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Batistuta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: scorpionn1982

Her oyuncuya farklı muamele uyguluyor kimine hemen ilk maçta veriyor diğerini uğrastırıyor sistemin bir acıgı var efsane modunda belki faydalanan olur liverpool gelirse topu kalecine ver 0-0 iken skor 65dakika bekle salah kesinlikle üzerine gelmiyor 65 dakikadan sonra uzerine 5 kişi gelecek ve sistem sana bir gol sansı verecek onu tek vuruşla atman lazım kaleci uzerine gelecek ben asırarak attım sonrası kolay oldu salah tek basına pres yaptı pas yaparak bitirdim degdimi kesinlikle hayır elimde zanetti vardı tekrar verdi 1 lv olarak denilson kampanyasının ikiside bos gecti full sarı top verdi eminim batistuta da vermeyecek 25000 lik pakettede nedved zanetti verdi aralıklı olarak sonrası full gri top en azından verdi buna sukur 3 yedek hesabım var 3undede efsane yok altınların hepsini artı gp harcadım hiçbirsey cıkmadı bilginiz olsun konami dagıttıgını bu kampanya tuzagı ile hemen geri alıyor ana hesabıma ellemedim orada birikiyor her hafta future acarak kullanıcam tavsiye ederim tuzaga dusmeyin
    Barcelona'da da oldu 0-0 iken topu kaleciye attım baskı yapmıyorlar şuan

|
    |
    Oyun aldiklarim:'MB-DH'cobainn'erencaner'Muratmurat71'CorleoneXT'Dnzksy84'stalker7777'Skayn'mustafapusti'batıege'Hock Hover'delpiero10'evs4evs'schumacher_'Echonight83'ercnsklc'BeV16'volcanic78'SeZo'haken61'Sean john'onurozupek'yuvanacuu'byhn38'burkibey'Mr.Kertenkele'engin430'HaciTTOR'
    Oyun sattiklarim:'mesafe4272'melih_1923'mhasal'R.Karaeski'kurtaran_ali'Diop.'MyilmazSeo'Cell_master'demirhaner61'grbzz'elkun'onurado'jose_julian'GoFree'paynetothemax'ugur19799'The.Mafia'parstatanga'knex1'TheodenKing'tarconi2'tchalla'humblemumble'takingthere27'İstan34bul'sharky2222'chosen1903'voldirim'krafwoll'
  • Binbaşı
    1161 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kılass -- 1 Ocak 2019; 15:19:6 >
    Sabahtan beri başım çatladı,aldığım en iyi skor 1-0 yenilgi deli oldum.TD Löw.Efsane mod fena zorluyor.Hız tuşundan el çekince daha iyi gibi ama başka önerisi olan var mı? Bir de bu oyunda ortalar hikaye onu anladım.İlle yerden kesecen.

|
    |
  • Yüzbaşı
    326 Mesaj

topuk hareketi ucuz dostum bende gecne aldım ronaldoyu izleyebilrsin ...https://www.youtube.com/watch?v=msjrAu-HR8c&t=6s
    |
    |

tebrikler başkan .. bende bugün oynıycam bakalım kim cıkcak bir sey sormak istiyorum kameran nedir dotsum markasını öğreneiblrmyim .
    |
    |
    kılass kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: alexalexalex86

tebrikler başkan .. bende bugün oynıycam bakalım kim cıkcak bir sey sormak istiyorum kameran nedir dotsum markasını öğreneiblrmyim .
    teşekkür ederim darısı başına kameram canon eos 200d
    |
    |

Orijinalden alıntı: sessizo6

Arkadaşlar bana lvl1 adriano çıktı geliştirmeye değermi dayanıklılık 60
    tabi ki değer keşke bana da çıksa da derdim geliştirmek olsa
    |
    |

Gele gele Del Piero geldi 😂

|
    |

Del Piero nun yanına bonus gibi oldu 😊

|
    |

hocam deminde heel trick aldım 63000'e. kalmaz bende diyordum geldi valla. diğer agentlarla totalde 198000 gp harcadım değer her kuruşuna xD 88 overall ile geldi 91'e kadar geliştirdim dahada geliştirirdimde uyum gelir seviyesi ve benim 4yıldızda takılmam nedeniyle kadroyu biraz altüst ettim dahada geliştirirsem ortasahada bronz topcular ile oynamam gerekecek xD
    ileri 3'lüde sterling ronaldo salah ve rb sidibe 90'lar üzeri neyse bakcaz bi çaresine xD

|
    |
  • Binbaşı
    1616 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: scorpionn1982

Talihsizlik değil ayar veriyor konami bedava legend yok diyor kısaca aynı muameleye bende maruz kaldım lv1 zanetti çıktı sözleşmesi bitince 30 lv antrenor yaparim artik
    Sizide kendimide büyük tebrik ederim, etrafta o kadar legendi olan arkadaş var bir tane bile aynisini çıkaran görmedim, gerardlar del pierolar Maradona’lar havada uçuşuyor. Bizi müzeye kaldirsinlar.

|
    |
Mobilya Takımları
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.