Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (533. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.636
Cevap
73
Favori
52.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alexalexalex86

tebrikler başkan .. bende bugün oynıycam bakalım kim cıkcak bir sey sormak istiyorum kameran nedir dotsum markasını öğreneiblrmyim .
    teşekkür ederim darısı başına kameram canon eos 200d
  • Arkadaşlar bana lvl1 adriano çıktı geliştirmeye değermi dayanıklılık 60

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizo6

Arkadaşlar bana lvl1 adriano çıktı geliştirmeye değermi dayanıklılık 60
    tabi ki değer keşke bana da çıksa da derdim geliştirmek olsa
  • Siyah takımla üç maçta yenemediğim efsaneyi altın gümüş kadroyla yendim.Marega-N’jie yi forvete koydum 4 gol attım 😂

Gele gele Del Piero geldi 😪

• Players to watch torbasından 3 top açtım

Del Piero nun yanına bonus gibi oldu 😊

• mrat_ylmaz M kullanıcısına yanıt
    hocam deminde heel trick aldım 63000'e. kalmaz bende diyordum geldi valla. diğer agentlarla totalde 198000 gp harcadım değer her kuruşuna xD 88 overall ile geldi 91'e kadar geliştirdim dahada geliştirirdimde uyum gelir seviyesi ve benim 4yıldızda takılmam nedeniyle kadroyu biraz altüst ettim dahada geliştirirsem ortasahada bronz topcular ile oynamam gerekecek xD
    ileri 3'lüde sterling ronaldo salah ve rb sidibe 90'lar üzeri neyse bakcaz bi çaresine xD

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpionn1982

Talihsizlik değil ayar veriyor konami bedava legend yok diyor kısaca aynı muameleye bende maruz kaldım lv1 zanetti çıktı sözleşmesi bitince 30 lv antrenor yaparim artik
    Sizide kendimide büyük tebrik ederim, etrafta o kadar legendi olan arkadaş var bir tane bile aynisini çıkaran görmedim, gerardlar del pierolar Maradona’lar havada uçuşuyor. Bizi müzeye kaldirsinlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpionn1982

Her oyuncuya farklı muamele uyguluyor kimine hemen ilk maçta veriyor diğerini uğrastırıyor sistemin bir acıgı var efsane modunda belki faydalanan olur liverpool gelirse topu kalecine ver 0-0 iken skor 65dakika bekle salah kesinlikle üzerine gelmiyor 65 dakikadan sonra uzerine 5 kişi gelecek ve sistem sana bir gol sansı verecek onu tek vuruşla atman lazım kaleci uzerine gelecek ben asırarak attım sonrası kolay oldu salah tek basına pres yaptı pas yaparak bitirdim degdimi kesinlikle hayır elimde zanetti vardı tekrar verdi 1 lv olarak denilson kampanyasının ikiside bos gecti full sarı top verdi eminim batistuta da vermeyecek 25000 lik pakettede nedved zanetti verdi aralıklı olarak sonrası full gri top en azından verdi buna sukur 3 yedek hesabım var 3undede efsane yok altınların hepsini artı gp harcadım hiçbirsey cıkmadı bilginiz olsun konami dagıttıgını bu kampanya tuzagı ile hemen geri alıyor ana hesabıma ellemedim orada birikiyor her hafta future acarak kullanıcam tavsiye ederim tuzaga dusmeyin
    Dediğin gibi barcelonada da 65 dakika basmıyorlar az önce denedim uzatmalara gitti 0-0 uzatmalarda 2-1 yenildim😄 tekrar deniyorum taktiği

• Efsanelerin de katılımı ile takımımız son haline yaklaştı artık. Efsaneler bağlar kurulana kadar kadro dışı tabi efsane diye direk 11'e alacak halimiz yok!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 1 Ocak 2019; 16:41:44 >

• normal kadro ile bu takımları yenmenin imkanı yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok arkadaş bi tane lvl 1 legend top verecek alt tarafı yenilmez armada yapmışlar bilgisayarı.6 maç oldu yenemedim.

• Ben de penaltılara kadar 0-0 bitirdim. Penaltı atışlarında legendi yenmis bulunmaktayım ama çıkan legend tamamen çöp boşuna ugrasmisim.

• Bana da elimde olan Guillit geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRaY

Bana da elimde olan Guillit geldi.

Ulan şu adamı bi ben bulamadım ya bu nasıl şanssızlıktır.

Kaç gün oldu doğru düzgün 5'li bir hoca da vermiyor menajer al bölümünden bir deneyemedik gitti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• merttasci13 nickli karakter yoksunu yaratık eğer burdaysan iyi oku!!! şu oyunu adam gibi oynamayacaksanız bırakın oynamayın ya maçın başında gol atıp sonrasında 90 dakika top çevirmekten , küfür yemekten bu kadar mı zevk alıyorsunuz?
  • Nedir yani alt tarafı bir EFSANE maçı :)
    Maçı geçemeyen arkadaşlara basit bir yöntem.

• Legenlere

karşı maç çevrilir sonunda 😜

• gokhan5005 kullanıcısına yanıt
    Ben gümüş altın karışımı takımla yenebildim komple siyahla tek kale oynayıp bile yenemedim .

• quote:

Orijinalden alıntı: Tam12

Nedir yani alt tarafı bir EFSANE maçı :)
    Maçı geçemeyen arkadaşlara basit bir yöntem.

Valla ilk seferde oldu. Teşekkürler valla 10 maç yaptım kazanamadım. Penaltıya götürmek lazımmış

• 
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.