Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (515. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.635
Cevap
73
Favori
52.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesinlikle söylediklerinde haklısın ama çözmüyorlar bu sıkıntıları mecburen oynuyoruz bizde.O yüzden çok can sıkmamak lazım 😉

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhan5005 kullanıcısına yanıt
    Bana da Leno geldi :) Bedavaya verecekleri de anca bu olurdu zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRaY

Bana da Leno geldi :) Bedavaya verecekleri de anca bu olurdu zaten.
    Bakalım bana ne çıkacak gerçi herkes var neymar gelirse iyi olur neymarım yok

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Neymarı full level yaptım çok etkili değil gibi geldi bana.

Neymar la rakip defansın içinden geçiyorum, çok kıvrak bu yıl, tüm skilleri içeren yeteneği var, pes19 un en iyisi bence.
    Ronaldo ve Messi en kötü hali bu yıl,
    Messi 2Xe dayanamıyor böcek gibi eziyor rakip, Ronaldo da da 3 tane skora etki eden skill yeteneği yok olmuş, eski keskinliği de yok gol kaçırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 23 Aralık 2018; 20:40:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Football Always kullanıcısına yanıt
    Bende de tam tersi neymar full level etkisiz , messi herkesin içinden geçiyor.Belki bir iki maçlık bir etkisizlikti ama hiç hoşuma gitmedi Neymarı kendisine antrenör yapınca 300000 DP vermişti yoksa geliştirmesi çok emek istiyor.

• özrail kullanıcısına yanıt
    Süper bir oyuncudan bahsediyorsun, serbest vuruşları da çok iyi, oyun yapından dolayı kullanamıyor, tam verim alamıyor olabilirsin.
    Tek pas robotik oynayanların değil de, ayağında top tutmayı seven, kaleye dikine gidip adam geçmeyi seven oyuncuların adamı Neymar.
    Topu ayağına yapıştırıp ufak ufak açarak koşuyor, hakimiyeti çok iyi

Edit;

Şu tarzda dikine oynayanların oyun yapısına cevap veriyor Neymar;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 23 Aralık 2018; 21:22:26 >

• Football Always kullanıcısına yanıt
    Adamın kabiliyetleri belli zaten ben 2-3 maç üzerinden değerlendirdim sadece .çok fazla 5 yıldız takım kullanmıyorum.umarım diğer maçlarımda etkisini gösterir.Simeone taktiği ile 4-2-4 e yakın bir sistemde sol açık oynatıyorum.

• Ben de Neymar'ı nedense pek sevememişimdir PES 2017'den beri. Her nedense ne zaman Neymar'ı kadroya alsam momentum coşuyor, benim takım mala bağlıyor. Ben de 2018'de Neymar sevdasından vazgeçtim, hala kadroya almaya korkuyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Neymar la rakip defansın içinden geçiyorum, çok kıvrak bu yıl, tüm skilleri içeren yeteneği var, pes19 un en iyisi bence.
    Ronaldo ve Messi en kötü hali bu yıl,
    Messi 2Xe dayanamıyor böcek gibi eziyor rakip, Ronaldo da da 3 tane skora etki eden skill yeteneği yok olmuş, eski keskinliği de yok gol kaçırıyor
    Arkadasa ilk gün çıkmıştı 2vs2 oynarken neymarı çok iyi kullanıyordum bana hiç çıkmadı az önce navas geldi 3 tane navas oldu şimdi alabilirim

Genelde 433 oynuyorum guardiola ile kadromda mbappe abumeyang Salah Messi Ronaldo var

Bendeki sorun şu ki Ronaldo olmadan oynuyamiyorum Ronaldo illa ki kadroda olacak neymarı alırsam sol forvete gf olarak neymar alacam orta da Ronaldo sağ da Salah veya mbappe

Abumeyang da sf de çok iyi yazık olacak bu oyuncuya

Suarez bana uymaz neuer zaten alacam defans sağlam en güzeli almak r2 şutu çok kullanan biri olarak neymar kaçınılmaz

Aynen R2 şutu önü adam doluyken dahi iyi vuruyor, Neymar sla olmalı bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Aynen R2 şutu önü adam doluyken dahi iyi vuruyor, Neymar sla olmalı bu arada
    Sla mevkisinde ama gf olarak yapmayı düşünüyorum

O zaman duvar paslı oynuyor kalabalığın içine gömülüyor. bireysel geçiş alanı daralıyor, dene iki türlü hangisi iyi gelirse

• Oyunda korner kafa golü bugu devam ediyor.Tak orta ,tak gol!!Şu oynanış şablonu bir sona erseydi de 900-1000 puana gelen Türkiyedeki oyuncuların bug dolu oyun tarzından kurtulsaydık!!Korner golleri ,bu kadar aptalca ,basit olmamalı!!

• Şu garanti siyah toptan kaleci çıkınca çıldırıyorum De gea olsaydı bari .Oblak nasıl arkadaşlar oynatan var mı?

• 250 puanlı rakibe yenildim,bu konuda rekor bendedir herhalde!!Galibiyet yüzdesi 25!

• nusibet kullanıcısına yanıt
    Mycluba giris yapman yeterli kardeşim.
    Eğitimden kasti oyuna ilk basladiginda myclubta sana konaminin oyunu anlattigi kisim.

• wildermess W kullanıcısına yanıt
    Konaminin dandik serverlarindan kaynaklaniyor olsa gerek.
    Bende 24 mbit net var her maç sonu bağlantı zayıf diyor ve nezaket derecem A.
    Son zamanlarda boyle olmaya basladi 1 ay önce AAA da cok rahat maclar yapiyordum

• CyBeRaY C kullanıcısına yanıt
    Banada hamsik geldi

• 
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.