Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (514. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.636
Cevap
73
Favori
52.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 512513514515516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    geççen bu ayakları kardeş. çevrene kızgınsın diye kayarak oyunun içine edemezsin. kendi sorunlarını millete yansıtma.

gerçek futbol neyse o diyorsun. o zaman inşallah karşılaştığın herkes sana karşı zaman geçirir, o da futbolda var. anla bakalım gerçek futbol neymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçmalamışsın. Dediğim gibi, sen bantla o tuşu ve kullanma kaymayı. Ben kullanıyorum.

• 5'li defans kullanan varmı ?

• Kanat forvet kullanan iyi bir menajer önerisi olan var mı? Bugün başladım mycluba aramburunun yönetim becerisi takıma yetmiyor.

• Oynayacak arkadaş var mı my clup ta bir dostluk maçı yapsak??

• ExTx E kullanıcısına yanıt
    sen demedin mi çevremdeki insanlara kızınca kayma tuşuna basıyorum diye. şimdi de "efendim ben top kapmak için basıyorum" ayağına yatıyosun. seni çakal seniiii...

• Offf çocuk musun ya...Kızdığımdan abartmış olabilirim kaymaları dedim. Hatta kusura bakma falan da dediğimi hatırlıyorum. Çok garipsiniz ya. Çoluk çocuk muhabbeti yapamayacağım daha fazla. Kolay gelsin eğlenmene bak.

• alexalexalex86 A kullanıcısına yanıt
    Buradan indir:https://nofile.io/f/A5eSv41M0uT/Pes+Sever.zip
  • ExTx E kullanıcısına yanıt
    arkadaslar bos verin bu kadar sinirinize yazık inanın kimisi kayar kimisi kaymaz adam kayarsa kırmız yer vs her kes istediği gibi oynar zaman gecirmediği sürece kaymakta oyunda var.. kırmızı yer en fazla farketmez .
  • CyBeRaY C kullanıcısına yanıt
    çok tşk ederim yanlnız 2 si acılmadı siyah ekran geldi doğru kodlanmamaış uyarısı verdi ama ekran siyah oldu saniye devam etti sorun ne acaba .
  • alexalexalex86 A kullanıcısına yanıt
    K-Lite Codec Pack yükle bilgisayarına, düzelir:http://files2.codecguide.com/K-Lite_Codec_Pack_1460_Standard.exe
  • Arkadaşa destek verelim herkes takım ismini "Stop cheat KONAMİ!!!" Yaparsa belki bir nebze olsun dikkat çekilir.

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

• Bu siyah top hediyesini (happy holidays) almak için ne yapmak gerekiyor? Myclub eğitimlerini tamamlayın falan diyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nusibet -- 23 Aralık 2018; 18:7:8 >
  • Arkadaş ben neyi yanlış yapıyorum sürekli aynı şeyler olup duruyor bir kazanma süreci oluyor herkesi yeniyorum 949 puanlara çıkıyorum bundan sonrası olmuyor 500 puanlı 600 puanlı rakipler yeniyor tekrardan 900 düşüyorum bir çıkıyorum bir düşüyorum senaryo böyle devam edip duruyor

Bu bedava sürüm çıktığından belli oyun aşiri ağır oluyor top oyuncunun ayağına gelmeden pasa basıyorum pası atmıyor rakibin her şutu gol oluyor nerde görülmüş 4 şut 4 gol oynanmaz bu oyun online da berbat birde bundan para kazanma derdindeler sen önce şu sorunları çöz ondan sonra para kazanma yoluna git yatırım olmadan kazanç olmaz ne yapıp ofline mi oynayim bu saatten sonra en güzeli takımı sifirlayacam rahatliyacam

Yenmek yenilmek önemli değil de böyle olması sinir bozucu çok gecikme oluyor

• Çok takılmamak lazım çözümü yok bu şikayetlerin.Bir de rating e göre değerlendirmemek lazım rakipleri bence .600 ratingli olup çok iyi oynayan insanlar çok bu oyunda.Önde olupta bitirebildiğimiz maç sayısı nadir olduğu için rating yanıltır.

• 1. Seviye % 100 siyah top ödülünü az önce verdiler gelen kutunuzu kontrol edin.

• bana fabregas cıktı siyah top ödülünde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdiye kadar hiç bağlantımın kopmamasına rağmen
    nezaket seviyem B YÜKSEK olmuş.
    biraz daha devam edersem C olacakmış . nasıl oluyor bu arkadaşlar ?
  • wildermess W kullanıcısına yanıt
    Kopmamış olsa da sürekli zayıf bağlantı varsa belki o yüzden düşürmüştür.Uyarı geliyor zayıf bağlantı olduğunda böyle bir uyarı alıyor musun?

• quote:

Orijinalden alıntı: özrail

Çok takılmamak lazım çözümü yok bu şikayetlerin.Bir de rating e göre değerlendirmemek lazım rakipleri bence .600 ratingli olup çok iyi oynayan insanlar çok bu oyunda.Önde olupta bitirebildiğimiz maç sayısı nadir olduğu için rating yanıltır.
    Sorun o değil işte aynı rakibe fark attığım kişi beni yeniyor en büyük problem tuş gecikmesi oluyor birde aşırı Press hızlı pas yapılmıyor böyle olunca da pozisyona giremiyorsun birde rakibin 4 şutu 4 gol olması da pes 18 den belli var 2 yıldır devam ediyor hangi futbol da böyle birşey var böyle birşey olmasi da tesadüf değil

• 
Sayfa: önceki 512513514515516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.