Şimdi Ara

PES 2015 (PS-XBOX-PC) [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
8.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zamanında fifanın izlediği politikayı eleştiren konami şimdi aynını yapıyor pes 2li oynuyor ama el mahkum yine alıcaz, çünkü başka futbol oyunu yok benim gözümde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bartınoğlu -- 9 Ekim 2014; 8:11:34 >
  • Yıllardır pesten similasyon oyunu istendi adamlarda PES 14 ile yaptı sonra oynamayı beceremeyince bir kamyon laf söylediniz Pes 15 similasyon oyunu olmayacak tıpkı Pes 13 teki gibi ancak bende similasyon fanı değilim zaten o nedenle dört gözle bekliyorum :D.. Bu arada yıllardır pese alıp oyuncuyu kaleye kadar gidiyorsunuz diyen Fifa fanboyları bu sene bir maçta ronaldoyla kaç kere aynı şeyi yaptılar merak ediyorum. çünkü Fifa 15 tam anlamıyla (defans yapmanın zorlaşmış olması nedeniylede) al koşucuyu git kaleye olmuş :D onlarada iyi oyunlar diliyorum.
  • ölümüne pes. bu arada şunu belirteyim Fifa gerçekten 2015 te kendini geliştirmiş, önceki yıllarda bir kere oynayıp silerdim bi maçı bitirmek bile işkence gelirdi, şimdi iki maç oynayıp sildim. bu millet bu kadar övmüş 2. maçıda yapayım badi dedim ama hikayeee. reklam kokan hareketlere devam fifa ve fifacılarda
  • Pes'in tadı başka oyunda yok
  • Pes'in bugüne dek piyasaya sürdügü en gercekçi oyun. Fifa'nın gercekciligiyle pesin oynanabilirligi ayni çatı altinda buluşmuş gibi.
    Konami 2014 deki trajedinin yaralarını sarmışa benziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

PC'ye yaptigi yamuktan dolayi Konami'ye kizip ben de FIFA 15 aldim orjinal. Simdiye kadar butun PES'leri orjinal aldim PC'ye ama bize ayip etti Konami. PS4 ve PS3 arasi bir kalitede gelecekmis. Oldu olacak Playstation exclusive olsun PES...

abi belkide pc oyuncularını tatmin edebilmek için daha çok zaman harcayıp daha iyi bir oyun yapmak istiyorlar olamaz mı özellikle optimizasyon konusunda

Konuya dönecek olursak, konami 2014 ile geçiş dönemi yaşadı ve 2015 ile kafası dik geliyor
    çok güzel oyun olmuş demolarını sürekli izliyorum ve sabırsızlanıyorum oynamak için
    fifayada bi uzanayım istiyorum fifa da işte oyunu hızlandırmış ve reklam derken bütün dünya fifanın futbol oyunu pesin ise aptalların beceriksizlerin çocukların oynadığı bir oyun olarak sunuluyor ama pes 6 dehşetini bilmiyorlar çünkü bunu diyenler çocuk

her neyse çok şükürki bu sene pinpon oynamayacağız

• PC PES 15 Anakonumda da paylaştım buradada paylaşayım arkadaşlar ..Pes 15 Pc için sistem gereksinimleri açıklandı ;

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 / Vista SP2
    İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 1.8GHz (AMD Athlon II X2 240)
    Bellek: 1 GB RAM
    Ekran Kartı: Nvidia GeForce 7800/ATI Radeon X1300/Intel HD Graphics 2000
    DirectX: 9.0c video card 512 MB
    Hard Disk: 8GB HDD boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 / Vista SP2
    İşlemci: Intel Core i3 530 (AMD Phenom II X4 925)
    Bellek: 2 GB RAM
    Ekran Kartı: Nvidia GeForce 7950/ATI Radeon HD 2400/Intel HD Graphics 3000
    DirectX: 9.0c video card 1024 MB
    Hard Disk: 8GB HDD boş alan

Bu kadar düşük sistemler istemesi beni dahada telaşlandırdı açıkcası oyunun PS4 ve Xbox One'dan farklı olarak Pc'ye geliceğide kesinleşti bu açıklama ile malesef Pes 15 yeni nesil olarak Pc'ye gelmeyecek arkadaşlar melez bir oyun olucak

PS3'de demoyu denedim yaklaşık 50 maç yaptım incelemesinide yaptım Pes 14'e göre oyun kesinlikle çok çok daha güzel ama Pc platformuna nasıl yeni nesil olarak gelmez oyun ya çok sinir bozucu Ps4'de de denedim oyunu o kadar müthiş olmuş ki Pc'ye de o şekilde gelmeliydi ben Ps4'de oynadıktan o oyunu gördükten sonra Pc'ye gelen bu melez oyunu zevkle istekle oynayamam malesef çünkü aslı ve en yenisi Ps4'de Xbox One'da var ..Konami yine her sene olduğu gibi bizi rezil ediyorsun ya helal olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 11 Ekim 2014; 2:28:42 >

• FIFA'nın bu sene rezaleti üzerine düşündüğüm oyun

• Renovatio90 kullanıcısına yanıt
    Demiştim hocam sana Ya asıl saçma olan pc ile ilgili ne bir grafik nede bir oynanış videosu yok.Adam lar tamamen yokmuşuz gibi davranıyor
  • Pes 1'den 2 'den beri bu oyunu oynarım ilk defa böyle yapıyor Konami ve asrın hatasını yaptılar Konami'den artık bir cacık olmaz
  • tombombadil_07 kullanıcısına yanıt
    Patron pc demosunu nrrde buldun da oynadın

• quote:

Orijinalden alıntı: gurdalok

Patron pc demosunu nrrde buldun da oynadın

Pc demosunu oynamadım. Sanırım yanlış anladın.
  • blawer_s B kullanıcısına yanıt
    FIFA'nın demosunu oynarken, defans çıldırtmıştı.
  • Pc için ne zaman çıkıyor acaba?
  • 14 Kasım'da oyunla birlikte demo çıkacak. Deneme amaçlı malum yerlerden indireceğim. Sonra alırsam alırım.
  • bu sene de güzel olucak ama seneye Pes tahta oturur rahatlıkla..

• Arkadaşlar aranızda ps3 master lig online oynayacak arkadşlar varmı genelde ps4 konularına ağırlık verilmiş durumda kafam takıldığı için soruyum dedim yoksa ps3 de master lig online olmayacakmı yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efehanpes -- 24 Ekim 2014; 9:17:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efehanpes

Arkadaşlar aranızda ps3 master lig online oynayacak arkadşlar varmı genelde ps4 konularına ağırlık verilmiş durumda kafam takıldığı için soruyum dedim yoksa ps3 de master lig online olmayacakmı yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

ben ps3 te oynayacağım birçok kişide öyle yapacaktır ps3 te master lig online olmaması söz konusu bile değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelsbjk

quote:

Orijinalden alıntı: efehanpes

Arkadaşlar aranızda ps3 master lig online oynayacak arkadşlar varmı genelde ps4 konularına ağırlık verilmiş durumda kafam takıldığı için soruyum dedim yoksa ps3 de master lig online olmayacakmı yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

ben ps3 te oynayacağım birçok kişide öyle yapacaktır ps3 te master lig online olmaması söz konusu bile değil

Teşekürler üstad
    Ps3için açılan online konuda kimseler bişey yazmayınca kafama takılmıştı istersen psnni o konuda belirt ana başlığa yazılıyor karşılaştımızda birbirimizi tanımamız içn gzel bir uygulama olmuş tekrar sağol

• valla gene konu sayfalara platformlara göre bölünsün istemiyorum o yüzden konu başlığına ayrıca online ve offline yazılırsa belki iyi olur
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.