S

Çavuş
18 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

quote:

Orijinalden alıntı: serseri_kursun55

quote:

quote:

arkadaslar dun sorunsuz oynarken bugun çaışmayı durdurdu hatası alıyoum bi bilgisi olan var mıdır sorun hakkında

pes2015_2117156_crash_2014_11_18T17_6_52C0.mdmp boyle bi hata kodu veriyo arkadaslar ozellıkle onlıne baglantıya gectıgımde çaısmayaı durdurdu dıyo

bi insanoğlu bu sıkıntıya düşerse diye kendi yazdığım soruya kendim cevap veriyorum insanoğulları için;

pes win8.1 64 te sorun veriyo bi süre sonra. durduruldu hatası aynı şekilde win7 64 bitte denedim hiç bi sıkıntı yok.

Hocam benim sistemde Win 8.1 64 bit.

Ben hiç sorun yaşamadım. (Maşallah)
Orjinal miydi sizin işletim sistemi ?

sorunu buldum dostum oyunu formattan sonra kurdum sıkıntısız şekilde çalıştı.

daha sonra formattan sonra kurulacak hepımız bıldıgı yazılımları yukledım.

daha sonra oyunu actım ve aynı hatayı verdi.

bu işlemleri win7 v win8de denedim vede aynı hataları aldım.

yani sorun daha sonra kurulan yazılımlar. erinmedim ve teker teker your uninst. ile silmeye başladım yazılımları hangisinin hata verdiğini bulmak amacıyla.

ve de nod 7 antivirusu sildigim gibi olay düzeldi. zaten sonr appcrass olarak bize rapor ediliyor yani yazılım çakışmaşı. bizim bu durumda yapacağımız ilk şey çakışmayı yapan yazılımı tespit edip silmek.

bu arada ben nod a pes için gerekli izinleri vermiştim. hatta olmadı guvenlik duvarını tamamen deaktif ettim ama yınede olmadı tamamiyle kaldırmak gerekiyormus umarım bu yazım bu durumdan muzdarip olan arkadaşların işine yarar saygılarla.
dostlar internet cafe için amd a serisi işlemci tavsiye eder mısınız? 1200 tl butceye ne cıkar sizce amd sistem toplasak.
anakartım gogabye 965 ds3 bunun revızyon numarası varmıs galıba nerden bakabılırım yazılımsal olarak kasayı acmadan ogrenebılır mıyım?
arkadaslar kolay gelsın ddr2 800 mhz ıle ddr2 667 bırlıkte calısır mı herhan gıbı bı sorunla karsılasırmıyım ayrıca bunlar farklı markalar yardımcı olursanız sevınırım
visata uymlu hamachi var mı sınır oldum vıstaya format atcam cdsınıde kırcam bastan basa sorun
kolay gesın arkadaslar guvenlık camerası sıstemı kurmak ıstıyorum bunun ıcın de 4 kanal 1 ses olan conexant 878a chıpsetlı hıkvısıon dl 104 ucc4 vers.2.2 dvr kartı var elımde anakartımda GIGABYTE 945GS3 945G DDR2 VGA+GLAN+SATA2 16X bu.yalnız ne hıkmetse pcı yuvasına taktıgımda bu kartı gormuyo pico2000 programını kullnıyorum burdada secutry keys uyarısını verıyo programı acmıyor.kartı asus 915 ve 945anakartlarda denedım ve aclıyo bu sorunla bı ılgılenırsenız sevınırım saygılar kafayı yıycem
oncelıkle kolay gelsın sorun dvr kartlarıyla alakalı ne yazık kı yogun ugraslarıma regmen sorunu bulamadım yardımcı olursanız sevınırım.
sorun su:::guvenlık camerası sıstemı kurmak ıstıyorum bunun ıcın de 4 kanal 1 ses olan conexant 878a chıpsetlı hıkvısıon dl 104 ucc4 vers.2.2 dvr kartı var elımde anakartımda GIGABYTE 945GS3 945G DDR2 VGA+GLAN+SATA2 16X bu.yalnız ne hıkmetse pcı yuvasına taktıgımda bu kartı gormuyo pico2000 programını kullnıyorum burdada secutry keys uyarısını verıyo programı acmıyor.kartı asus 915 ve 945 anakartlarda denedım ve aclıyo bu sorunla bı ılgılenırsenız sevınırım saygılar kolay gelsın ........
ARKADASLAR BU SISTEM NASI

AMD ATHLON 4800 DUAL CORE
GIGABYTE GA M55S S3
512*2 667 MHZ KINGSTON DDR2
WESTERN DIGITAL WD1600 160 GB SATA2
ACER 19' AL1916A LCD MONITOR

EKRAN KARTINDA KARARSIZIM GIGABYTE GEFORCE 7600GS NVIDIA CHIPSET 512 MB 1.TERCIH FIYAT YUKSEK 140 DOLAR (DDR2 DESTEKLI)
GECUBE X1300XT 256MB DDR3 DESTEKLI 90 DOLAR CIVARI (CHIPSET REDEON X1300XT)
PALIT 7300 GT 256MB DDR3 90 DOLAR CIVARI (CHIPSET GEFORCE 7300GT)

FIYAT PERFORMANSA BAKARSANIZ HANGISINI TAVSIYE EDERSINIZ BENIM GONLUM 7600GSDE KALDI AMA DDR2 DESTEKLI DIGERLERI DDR3
Hakkında
Forum İmzası:
2005 Scenic Previlage 1.6 115bg otom.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 83
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 11.054 (Bu ay: 67)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.