Şimdi Ara

PES 2014 (PS3 ANA KONU) (332. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.363
Cevap
32
Favori
392.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla bir galibiyetle tek seferde 80 puan aldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evs4evs -- 20 Eylül 2013; 19:20:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

Bu fifacilarda okul.dagilir dagilmaz foruma giriyor sunu soyluyeym su an online cok randimanli degil.pes 14 de bnu zaten soyluyorz ama top fuzigi yada oynanabilirlige laf soylemk konamiye yapilan saygisizliktir.Bu arada fifacilarin bikere bu foruma girip pesi kotulemesi bile pesin iyi oldugu anlamina geliyor cekemeyen adam gelip buseyler karaliyor ben fifa bolumune bi mesaj bile atmadim daha cunku rakip olark bile gormuyorum.

kesinlikle katılıyorum ağzına sağlık hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

valla bir galibiyetle tek seferde 80 puan aldim

Hocam senin.mesajlarn cok komik ya valla:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yillardir fifa oynarim pesi alali 3 gun oldu ama en iyi oyuncu seviyesinde kopenhag ile manchester utd'i deplasmanda 1-0 yendim ben 8 sut cekmisim adamlar 3.

Ben mi iyi oynuyorum oyun mu kolay onu anlayamadim, grubumda man utd, leverkusen, zenit var 4de 4 ile gruptan cikmayi garantiledik hem de iki man utd macini yaptik.kendi sahamda man utd'i 4-0 yendim ama onda en iyi oyuncunun bir altini oynuyodum.

Bu aksam superstar denicem o keser insallah beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: RS13

Ben yillardir fifa oynarim pesi alali 3 gun oldu ama en iyi oyuncu seviyesinde kopenhag ile manchester utd'i deplasmanda 1-0 yendim ben 8 sut cekmisim adamlar 3.

Ben mi iyi oynuyorum oyun mu kolay onu anlayamadim, grubumda man utd, leverkusen, zenit var 4de 4 ile gruptan cikmayi garantiledik hem de iki man utd macini yaptik.kendi sahamda man utd'i 4-0 yendim ama onda en iyi oyuncunun bir altini oynuyodum.

Sen iyisin ya o zamn onlineda cok can yakarsin

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

Tr psn in şu saatlerde güncellenmesi gerekiyor diye aklımda kalmış

18-20 arası

güncelleme saatini tam olarak bilen arkadaş varmı dostlar ?

Bu gidişle trpsnye gelmicek galiba hala gelen giden yok uk psnden alıcaz bu gidişle
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostxxx07

quote:

18-20 arası

Bu gidişle trpsnye gelmicek galiba hala gelen giden yok uk psnden alıcaz bu gidişle

Kutulu alin fakirligin alemi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: tnuviel37

şu an dışardayım eve gidince bir deneyeyim. gerçi ben analogu kullanmıyorum alışık değilim. yön tuşları da aynı işi görür heralde tabi sağ analogdan bahsetmiyorsanız.

sol analoğu kasdettim hocam,yön tuşlarıyla oynuyosan alt veya üst yön tuşuna kaleci vuruşunu yaptıktan hemen sonra basılı tut, emin değilim ama geçen seneden aklımda böyle bi şey kalmış,inş. olur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RS13

Ben yillardir fifa oynarim pesi alali 3 gun oldu ama en iyi oyuncu seviyesinde kopenhag ile manchester utd'i deplasmanda 1-0 yendim ben 8 sut cekmisim adamlar 3.

Sen iyisin ya o zamn onlineda cok can yakarsin

Valla hocam ben eski bir master lig hayraniyim yillar once ps2 de oynamistim.sonra ps3 de fifaya gecmeden once pes 2011 ya da 2010 da baya mlo oynamistim simdi hangisi hatirlamiyorum.

bu oyunda canimi en cok sikan sey hile olayi.dun mlo online actim 15dkda 2-0 one gectim baglanti koptu, baktim glb saymamis.

fifada boyle bir olay yoktu, gerideysen bi de kopan baglanti seninse hukmen maglubu yersin.Gercekten uzuluyorum bu duruma bu sene pes'de karar kildim ama sevkim kirildi simdiden.

• quote:

quote:

18-20 arası

bu saatlerde gelmesi lazım diye aklımda kalmış ama tam emin değilim hocam

bu güncelleme saatleri yılda 3-4 kere lazım oluyor

lazım olduğundada mümkünatı yok hatırlayamıyorum

• Bağlantı belirgin bir şekilde kötüleştiğinden bu maç şimdi sonlandırılacak

Online'da daha ikinci maçım kopardı herif. Ulan varya başlarım böyle işe. Bu Konami'yle olmaz. Zaten oyun yavaş. Bir ömür sürüyor maç. Bir de adam 80'de kopardı. Bu sene de böyle gider.
  • fakirlikle alakası yok çok şükür 10tane kutulu alıcak kadar para ayırdım ama futbol pek fazla oynamıyorum misafir gelince oynarım genelde diger oyunlar için para ayrırdım bir arkadaşımla beraber oda faydalansın diye psnden alıcam
    Uyarın içinde saol
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

valla bir galibiyetle tek seferde 80 puan aldim

Hocam senin.mesajlarn cok komik ya valla:)

zevk almaya bakiyoruz be hocam

su pesbd olsaydi iyi olacakti,

salah aldim bu arada :)
  • quote:

fakirlikle alakası yok çok şükür 10tane kutulu alıcak kadar para ayırdım ama futbol pek fazla oynamıyorum misafir gelince oynarım genelde diger oyunlar için para ayrırdım bir arkadaşımla beraber oda faydalansın diye psnden alıcam
    Uyarın içinde saol

Gta 5 alamiyrm ben mesela ben ne yapaym.gunahm.ne

• quote:

quote:

fakirlikle alakası yok çok şükür 10tane kutulu alıcak kadar para ayırdım ama futbol pek fazla oynamıyorum misafir gelince oynarım genelde diger oyunlar için para ayrırdım bir arkadaşımla beraber oda faydalansın diye psnden alıcam
    Uyarın içinde saol

Önceki mesajında yazdığın gibi, fakirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: 4BSO7UTION

quote:

quote:

Uyarın içinde saol

Önceki mesajında yazdığın gibi, fakirsin

Valla hocam gta5 alamıyorum ben ne yapıyım demekle ne demek istedin anlamadım ama inş. alırsın ne diyim

• Bu oyuna mı dünyanın parasını saydım ben şimdi? Gerçekçilik diye en olmadık adamlar bile tır gibi zor gücün dönüyorlar hantallıkta da master yapmış oyun. Harcadığım paraya acıdım.
  • Aşikar ligini düzenleyen Kerim üstat vardı

nerelerde onun mesajlarını görmez olduk ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 20 Eylül 2013; 19:55:53 >
  • Galiba frikik hilesi de geri gelmiş online'da. Karşımdaki rakip 5 saniyeyi doldurdu. Kendi şut çekti az kaldı gol oluyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crimson Fury

quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

quote:

Orijinalden alıntı: Crimson Fury

Ana menüde ki sol alt seçeneklerden dostum oyun içinde olmuyor.

@4BSO7UTION maalesef jhon dan başka seçeneğin olmaycak, ben alman spiker i açtım daha iyi. ama gönlüm japon spikerde o da bu oyunda yok

Adam bhati denilen resmi çığırtkanı açıkladı twit hesabımdan kesin yani.

PEKİ, HANGİ ÜLKEDEN İNDİRİNCE SADECE İNGİLİZ SPİKER VAR

MESELA AMERİKA DAN YADA ALMANYA JAPONYA GİBİ ?

Japon ya da winning elewen alırsın japonca spiker olur onun harici hepsi champion a çıkar.

metin dili de japonca veya ingilizce olucak kı o da bize uymıcak

peki kırık ps3 lere spiker yaması oluyor ya ps3 e indirdiğimizde de yama olur mu orjinal makineye

• 
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.