Şimdi Ara

PES 2014 [ ANA KONU ] (136. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.967
Cevap
18
Favori
205.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alemdar1933

quote:

Orijinalden alıntı: Locked1

quote:

Orijinalden alıntı: The Caped Crusader

Oyunun olumlu veya olumsuz yönlerini sayabilir misiniz arkadaşlar, oynamya değer mi sizce?

Özet olarak geçersem "ben ettim sen etme" ya da "para verip alınmaz" diyebilirim.

Örnek olarak Nou Camp ve Santiago Barnebau statları bile yok. Toplam 19 stat var. FIFA'da yanılmıyorsam 60 üzeri vardı.

Dortmund gibi bir takım PES'te yer almıyor.

Online'da yan hakemler yok.

Gibi daha birçok şey sayılabilir. Oyun fiziğine değinmedim bile değinmeye kalksam küfür kaçar ellerimden... :(

Bu aksam psn den 50 tl verip indirimden satın aldım alıp alacağıma pişman oldum pes tarihinin en rezil oyunu diyebilirim paranıza yazık bu pis bir oyun yazıklar olsun

Bence biraz daha oyna fikrin değişecektir. Eksiklikleri var ama güzel. (1-2 yama ile oda düzelir)
    Sonuçta yepyeni bir oyun oynadıkça seveceksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifadan kactik doluya tutulduk resmen. Ayip yaa.ne bicim bi rezalet bu oyun.gitti paralar bosa yine.ne online duzgun nede oynanis.bunu oyun diye nasil piyasaya surerler valla yemin edicem bidaha futbol oyunu almamaya boyle giderse.adam ne guzel soylemis almayin diye kasindik yine

• bu oyun oynarnır mı mis gibi fifa 14 varken
  • Yeni güncelleme cra ckı varmı arkadaşlar
  • crack yokmu müslüman kardeşlerim nasıl girecez onlineye
  • fifa cı arkadaşların ve arada pes oynayanların pes2014 e hemen alısamayacağı bir gerçek.
    bu arkadaslar 1-2 oynadiktan sonra oyuna kötü damgasını yapıştırıyor.
    bana sorarsanız, konami tarihinin en iyi pes oyununu yapmistir.
    yorum yapan arkadaşlar eski pes, fifa larin hızlı oyun akışına alışmıslar. gercekte futbolun hızlı ataklar haricinde 90dk boyunca hızlı olmadıgını hepimız biliyoruz.
    konami bu anlamda elini taşin altina koymus, oyuna gerceklik katmak adina, bir alışkanlıga son vermistir.

• Oyun idare ederde hileciler adami delirtir onlarin yuzunden c dustumbi hile olayini cozemedi konami

• PC de online oynayamıyormuyuz yaw :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametalbayrak

crack yokmu müslüman kardeşlerim nasıl girecez onlineye

Online maçlarda eşleşmeler Konami sunucuları üzerinden yapılıyor. Yani online oynayabilmen için oyunun orjinal olması şart.
    Senin anlayacağın şekilde söylemek gerekiyorsa; "Helal" olması lazım. Anladın mı müslüman kardeş?

Bu ara oyun D&R'da indirimli, aklında olsun.
  • Orijinalden alıntı: adrian9822

"Helal" olması lazım. Anladın mı müslüman kardeş?

ibretlik gol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duayn -- 24 Aralık 2013; 22:21:56 >
  • Onlinede son durum nasıl arkadaşlar?

• Arkadaşlar PSN'de 60 TL'ye inmiş PES 2014 Premium Bundle versiyonu Online key'i içermekte midir ? Yani 60 TL'yi verince oyunu online'da oynayabilecek miyim ? Sormamın sebebi alt kısımda add-ons gözüküyor ve 22 TL online pass'in fiyatı. Ona göre alacağım oyunu.
  • pesin hatrı için oynucam da şutları bari ellemeseydiniz be çekik gözlüler.
    bu japonlarda ya hiç aklı yok yada hiç gerçek maç izlemiyolar
    yau bu teknolojiyi rastgelemi yapıyo bunlar hayret.
    pes 2013 gibi ara pasına odakli rezil bi oyunu bile iki senedir oynatıyosunuz bana
  • Arkadaşlar klavye'de hızlanma nasıl oluyor.

Adam birden inanılmaz bir hız alıyor ve defansı geçiyor, bunu nasıl yapabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemdar1933

quote:

Orijinalden alıntı: Locked1

quote:

Orijinalden alıntı: The Caped Crusader

Oyunun olumlu veya olumsuz yönlerini sayabilir misiniz arkadaşlar, oynamya değer mi sizce?

Özet olarak geçersem "ben ettim sen etme" ya da "para verip alınmaz" diyebilirim.

Örnek olarak Nou Camp ve Santiago Barnebau statları bile yok. Toplam 19 stat var. FIFA'da yanılmıyorsam 60 üzeri vardı.

Dortmund gibi bir takım PES'te yer almıyor.

Online'da yan hakemler yok.

Gibi daha birçok şey sayılabilir. Oyun fiziğine değinmedim bile değinmeye kalksam küfür kaçar ellerimden... :(

Bu aksam psn den 50 tl verip indirimden satın aldım alıp alacağıma pişman oldum pes tarihinin en rezil oyunu diyebilirim paranıza yazık bu pis bir oyun yazıklar olsun

Arkadaşlar oyun çok iyi olmuş.Pes 6 dan beri çıkan en iyi oyun şahsi fikrim!İSS serilerinden ps1 den beri oynarım winning eleven,pes serilerini.Orta 1 deyken başladım oymaya şimdi yaş 23 hala oynarım boş zamanlarımda.Öncelikle şunu söylemek istiyorum,oyunu eylül ayında aldım oynadım beğenmedim,ondan sonra bütün bildiklerimi unutiyim dedim geçmiş pes bilgilerimi,ve oyuna daha sonra ısındım.Size tavsiyem bütün bildiğinizi unutun oynanış olarak,karşınızda yeni bir oyun var.Gerçekten oyun çağ atlamış . Ben kendi kendime türkiye lkigini kurdum,tezahüratları ps3 için konuşuyorum ekledim ingiliz takımlarınında,dortmunduda yaptım .Usb ile yaparsınız orjinal forma kıvamına gelir oyun.Oynanış konusuna dönecek olursam,artık eskisi gibi kolay gol yok pas yapacaksınız,set oyun oynamayı bilceksiniz yada hızlı kontra atağa kalkmalısınız.Topu ayağınızda fazla tutmayın gerçek futboldaki gibi anında karar verin hatta duvar paslaşmalarında top ayağınıza gelmeden üçgen tuşuna basın vs...Performans atreman bölümünden çalışın alışın oyuna .Bende ilk açtığımda oyunu oynadığımda bu ne lan diyodum kendi kendime ama zamanla oyuna emin olun alışıcaksınız ;)
  • 15 dakika dayanabildim. Pes 2013 e geri döndüm. Tamamen hayal kırıklığı. Fifa mı alsam acaba
  • Ya arkadaşlar ps3 de konuk oyunculu oynarken sıralama maçında yani 2vs2 online sürekli bug oluyor oyun başlamıyor santrda kaliyor yokmu bir cozumu

• pes 2014 online maç sonuçları real madrid 8-7 galatasaray diğer maçlarım... 4-4 8-5 4-1 6-5 7-7 vs vs vs. online skorum 649 şuana kadar 0-0 1-0 1-1 2-1 biten maçım olmadı oyun çok hızlı ve tamamen ara pasına dayalı cem yılmazun dediği gibi parayı ver çokomeli al/ ara pasını ver golü at :) rezalet... tansiyon hastaları kalp rahatsızlığı olanlar oynamasın !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaLo_RaD -- 28 Aralık 2013; 17:17:15 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaLo_RaD -- 28 Aralık 2013; 17:18:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaLo_RaD

pes 2014 online maç sonuçları real madrid 8-7 galatasaray diğer maçlarım... 4-4 8-5 4-1 6-5 7-7 vs vs vs. online skorum 649 şuana kadar 0-0 1-0 1-1 2-1 biten maçım olmadı oyun çok hızlı ve tamamen ara pasına dayalı cem yılmazun dediği gibi parayı ver çokomeli al/ ara pasını ver golü at :) rezalet... tansiyon hastaları kalp rahatsızlığı olanlar oynamasın !

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.