Şimdi Ara

PES 2014 [ ANA KONU ] (135. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.968
Cevap
18
Favori
205.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu güncellerken sorun oluştu bende oyunu baştan yükledim. Oyunu gamepad'le oynuyorum serbest vuruşta kontrol çizgisini istediğim kadar yükseklik ayarı yapabiliyordum şuan sadece 3 yükseklik ayarı var yerden- orta seviye - en üst. yardım ederseniz sevirim. zaten bu ayarı bu konunun altında okumuştum kaç saatten beri bakıyorum nafile :D
  • merhaba.pes 2014'de arda turan'ın gücü kaç
  • pes14 onlıne pes lıgımıze(ps3) son 1 katılımcı son 1 takım yerı kalmıstır arkadaslar detaylar lınk te

http://forum.donanimhaber.com/m_80615306/f_//tm.htm#84548379

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klıne123bora -- 29 Kasım 2013; 17:18:00 >
  • Arkadaşlar merhaba. Windows 8.1 yüklü Asus güzel bir sistemli bilgisayara sahibim. Nerdeyse her oyunu oynuyorum. Pes 14'ün de Releodad sürümünü indirdim, crack'ini yaptım (dosyanın içindeki her iki dosyayı da kopyaladım) daha sonra masaüstüne kısayol yaptım.

Lakin simgeye tıkladığımda hiçbir tepki gelmiyor. ne bir uyarı, ne siyah ne mavi ekran hiçbir şey yok. internette de bölük pörçük çözümler buldum ama olmadı.. sistem kötü olsa eyvallah diyeceğim de çalışmaması zoruma gidiyor.

senelerdir pes'çiyim. herkes oyuna kötü diyor ama ben denemeden fifa kurmak istemiyorum.. yardımlarınızı bekliyorum, yoksa böyle kafayı yiyeceğim :( teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrhmky

ARKADAŞLAR BAKIN UPDATE SADECE SKIDROW İÇİN.

VE DAEMON TOOLS İLE CRACKLERSENİZ ÇALIŞIYOR ANCAK.

dostum mds dosyasından bahsediyor nerde bu mds dosyası benim kurulumda yok ben bulamadım küçük bi dosya sanırım elinde olan gönderebilirmi bana
  • http://s3.dosya.tc/server14/bIqs1E/3DMGAME-PES2014.Mini.Img-3DM.rar.html buyur kardeşim deamon tools indir scıd den sanal sürücü yaratacan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sxd

http://s3.dosya.tc/server14/bIqs1E/3DMGAME-PES2014.Mini.Img-3DM.rar.html buyur kardeşim deamon tools indir scıd den sanal sürücü yaratacan.

dostum indirdim ama fayda etmedi mdsyi toolsta gösterdim ama olmadı. simdi oyunun orjinal pes exe mi konaminin içinde olacak yoksa 1.4 ün crakı mi kafa allak bullak oldu. sen bu şekilde mi kullanıyosun.
  • veri uyumsuzdur diyor orjinal exede ve tüm ayarları siliyor tekrar istiyor vs vs. indir falan filan yazıyor bi Allah kulu şunu düzgün anlatta hani iyi olacak dostalr
  • bakın arkadaşlar deamon tolls live kurun tıklayın açın programı scsı tıklayın sanal sonucu eklenecek.ama ilk önce indirdiginiz mini image dosyalarını masa üstüne atın.o scsı alta gelince tıklayın sizi masa üstündeki mini imagedeki mds olan dosyaya tıklayıp aç deyin yukarıda user deskop gelecek sizde başkada olabilir şimdi hiç bişi yapmadan konami klasöründeki pes exe tıklayın biraz beklyin dönen cd görüntüsü gelene kadar oyun açılacak.bu sekilde hiç crek olmadan oyunu oynayın orjinal cd gibi mesela yakında 1.0.5 yaması çıkacak hiç crek beklemeden oyunda yamayıda rahat rahat yüklersiniz sorunsuz.
  • oyunun orjinal exesiyle bu mini imgyi yapacaksınız
    so nradan çıkan uyumlu creklerle degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgun23

Arkadaşlar merhaba. Windows 8.1 yüklü Asus güzel bir sistemli bilgisayara sahibim. Nerdeyse her oyunu oynuyorum. Pes 14'ün de Releodad sürümünü indirdim, crack'ini yaptım (dosyanın içindeki her iki dosyayı da kopyaladım) daha sonra masaüstüne kısayol yaptım.

Lakin simgeye tıkladığımda hiçbir tepki gelmiyor. ne bir uyarı, ne siyah ne mavi ekran hiçbir şey yok. internette de bölük pörçük çözümler buldum ama olmadı.. sistem kötü olsa eyvallah diyeceğim de çalışmaması zoruma gidiyor.

senelerdir pes'çiyim. herkes oyuna kötü diyor ama ben denemeden fifa kurmak istemiyorum.. yardımlarınızı bekliyorum, yoksa böyle kafayı yiyeceğim :( teşekkürler..

bana birisi yardım edecek mi arkadaşlar ?
  • Beyler ikidir musabakada 16 ya kalıyorum arka arkayai güçlü rakipleride yenerek iyi para kazandım diye seviniyorum, turnuva bittikden sonra oml ana menüye dönüyorum birde ne göreyim aynı para miktarı öylece kalıyor, kazandığım paralar gelmiyor bu işten hiçbirşey anlamadım, başına gelen varmı?.
  • @Okaliptys Galaxy ligine girersen tam paranı görürsün diğer liglerde kısıtlama var denge adına.

@ozgun23 8.1'de bazı oyunlarda sorunlar çıktığı biliniyor maalesef.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba. Windows 8.1 yüklü Asus güzel bir sistemli bilgisayara sahibim. Nerdeyse her oyunu oynuyorum. Pes 14'ün de Releodad sürümünü indirdim, crack'ini yaptım (dosyanın içindeki her iki dosyayı da kopyaladım) daha sonra masaüstüne kısayol yaptım.

bana birisi yardım edecek mi arkadaşlar ?

ARKADAŞLAR BENDEDE ORJINAL KEY İLE OYNUYODUM BU SURUM GELDI DİĞER KULLANCIILAR ILE BAGLANTI KURULAMIYOR DIYOR MAÇ A GIRILMIYOR BU ANLATTIKLARINIZI DENEDIM SILDIM KAC KERE TEKRARDAN KURDUM DEMON TOOLS A SCI FORMATINDA SANAL DISCK OLUSTURDUM MINI 3DM MDS YI DE KOYDUM ICINE FAKAT YOK YA
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrd

@Okaliptys Galaxy ligine girersen tam paranı görürsün diğer liglerde kısıtlama var denge adına.

@ozgun23 8.1'de bazı oyunlarda sorunlar çıktığı biliniyor maalesef.

aslında asıl tuhaflık çözünürlük ve ekran modunu değiştirsem bile‚ görüntü kalitesine dokunamıyorum hep düşük. özellikler kısmında da cpu ve ram´i iyi diye hesaplarken‚ gpu ve vram için yapılamıyor diyor.. internette araştırdım paylaşımsız vs. bişeyler yapın deniyor ama ben yapamadım. acaba ondan kaynaklı olabilir mi ? ki bilgisayarımın sistemi gerçekten çok çok iyi..
  • yaw arkadaş şimdi de donma derdi çıktı başıma offline oynarken hiçbişey yok online oynarken maça başladım mı biraz sonra hemen bilgisayar donuyor hiçbişey yaptırmıyor
    ancak reset ile düzeliyor. böyle bişey ile karşılaşan oldu mu.
  • byrd kullanıcısına yanıt
    kardeşim indirdim bu dosyayı lakin sitede herhangi bir açıklama yok, setup da çıkmadı dosya içinden. winrar içindeki dosyayı napmam gerektiği konusunda fikrin var mı ?
  • http://www.pesbox.com/showthread.php?t=22131

Bende kurulu değil yukarıya gözatabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Locked1

quote:

Orijinalden alıntı: The Caped Crusader

Oyunun olumlu veya olumsuz yönlerini sayabilir misiniz arkadaşlar, oynamya değer mi sizce?

Özet olarak geçersem "ben ettim sen etme" ya da "para verip alınmaz" diyebilirim.

Örnek olarak Nou Camp ve Santiago Barnebau statları bile yok. Toplam 19 stat var. FIFA'da yanılmıyorsam 60 üzeri vardı.

Dortmund gibi bir takım PES'te yer almıyor.

Online'da yan hakemler yok.

Gibi daha birçok şey sayılabilir. Oyun fiziğine değinmedim bile değinmeye kalksam küfür kaçar ellerimden... :(

Bu aksam psn den 50 tl verip indirimden satın aldım alıp alacağıma pişman oldum pes tarihinin en rezil oyunu diyebilirim paranıza yazık bu pis bir oyun yazıklar olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.