Şimdi Ara

PES 2011, Türkçe Olarak Geliyor (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
0
Favori
59.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Firenze

Kusura bakmayın da o pesteki menüleri efendim metinleri çeviremiyorsanız siz nasıl gow, uncharted, heavy rain, modern warfare gibi oyunlar oynuyorsunuz?O kadar ingilizceniz yoksa çok affedersin oyun moyun oynama.Çok büyük iş başarmış Konami sanki.Haa Türkçe spiker olur tamam derim...

Ben senin tarafsız bir oyurm yapacağını düşünürdüm bu konuda Rapture.Bu mu yani bu olaya bakış açın.
  • darısı FM2011'in başına duy bunu sigames
  • quote:

Kusura bakmayın da o pesteki menüleri efendim metinleri çeviremiyorsanız siz nasıl gow, uncharted, heavy rain, modern warfare gibi oyunlar oynuyorsunuz?O kadar ingilizceniz yoksa çok affedersin oyun moyun oynama.Çok büyük iş başarmış Konami sanki.Haa Türkçe spiker olur tamam derim...

Konami büyük iş başarmadı. Türk oyunculuğu büyük iş başardı. Bunu anlamak çok mu zor? Bunun arkası gelecek zaten Fifa da eninde sonunda Türkçe desteği verecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkunbjk -- 24 Ağustos 2010; 14:53:25 >
  • ne kadar anlatırsan anlat anlatacakların karşındaki provakatörün anlayacağı kadardır.millet ne diyor bunlar ne diyor.hala ingilizceniz diyor hala gow3 uc2 diyor.
  • helal olsun demeden edemicem doğrusu emeği geçenlere teşekkürler en azından değer verilmek güzel.
  • inş.diğer oyunlara da gelir türkçe dil desteği
  • quote:

Bencede boşuna masraf işimize yaramaz zaten pesin bu hamlesini gören EA de böyle yatırımlar yapmaz! Kazanan Türk oyuncularda olmaz!
  • Pes ya da FIFA hangisinin Türkçe olduğu önemli değil.
    Önemli olan ex olmayan bir oyunun Türkçe gelmesi.
    İnşallah daha da yaygınlaşacak Türkçe oyunlar.
  • Abi kaç zamandır yoksun ortalarda ya hoş geldin
    quote:

Orijinalden alıntı: bekoksk

helal olsun demeden edemicem doğrusu emeği geçenlere teşekkürler en azından değer verilmek güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gs_Emre

quote:

Ben senin tarafsız bir oyurm yapacağını düşünürdüm bu konuda Rapture.Bu mu yani bu olaya bakış açın.

Hayır madem Türkçe yapıcan, spikeri de yap tam olsun.Bir işi düzgün yapamayan bir firma Konami.Ha diyebilirsin EA onu bile yapmıyor, sana katılırım ancak Aral'dan alınan oyuna bakar EA bir görürkü koca bir sıfır.Herkez spottan alıyor oyunu.Ama Konami bakar epey kişi almış, çünkü tüm ps kafeler Aral'dan alıyor.

Berksus@

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firenze -- 24 Ağustos 2010; 15:01:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: blacktower35

ensonhaberdede durum onaylandı

http://www.ensonhaber.com/pes-tutkunlarina-mujde.html

Zaten haber basın bülteninden. Onaylanması mı var bu işin?
  • olsun olsun bi düşünsenize diğer oyun yapımcılarının da burdan hareketle oyunlara türkçe dil desteği koyduklarını
  • quote:

Bu nasıl bir yorum Canada Vankuver şehrinin bir kısmı Fransızca bir kısmı İngilizce konuşur Fransızca konuşulan yerde İngilizce konuşursanız kimse cevap vemez , İngilizce konuşulan yerdede Fransızca konuşursanız kimse cevap bile vermez,Hollanda Almanya sınır köylerinde müthiş bir dil savaşı vardır bir Rus diplomat çıkıp Rusça konuşur çevirirler İngilizcemi bilmiyor ,İsrailli diplomat çıkar kendi dilini kabul ettirmek için İbranice konuşur çevirmenler çevirir kimse İngilizce bilmiyorsun sen bırak bu işi demez bu TÜRK oyunculuğu için bir devrimdir sizin gibilerde bu iş için uğraş ve emek verenlerin gayretlerini İngilizce bilmeyen oyun oynamasın deyip belki herkesten fazla Türkçe dil desteğine sevinenlerdensinizdir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gs_Emre

quote:

Hayır madem Türkçe yapıcan, spikeri de yap tam olsun.Bir işi düzgün yapamayan bir firma Konami.Ha diyebilirsin EA onu bile yapmıyor, sana katılırım ancak Aral'dan alınan oyuna bakar EA bir görürkü koca bir sıfır.Herkez spottan alıyor oyunu.Ama Konami bakar epey kişi almış, çünkü tüm ps kafeler Aral'dan alıyor.

Berksus@

Spikerin Türkçe olması da bir sonraki aşama olacaktır.Bence bu alaycı tavrından vazgeçmelisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

quote:

Orijinalden alıntı: blacktower35

ensonhaberdede durum onaylandı

http://www.ensonhaber.com/pes-tutkunlarina-mujde.html

Zaten haber basın bülteninden. Onaylanması mı var bu işin?

orda demek istedigim enson haber sitesindede duyuruldugunudan bahsetmek istedim.

ama sen anlayamamıssın sanırım ..

• İşte bu gerçekten çok iyi oldu. Spikerin olmasını hemen beklemeyelim önce menü gelir sonraki seriler spiker şu Türk takımları hele bi Avrupada kendilerini göstersinler.
  • quote:

Ne kadar sığ bir yorum bu yaa. Hadi bizim İngilizcemiz idere eder ve bahsettiğin oyunlara yeter düzeyde de, herkes İngilizce bilmek zorunda mı arkadaşım. Benim arkadaşlarım var İngilizce'yi bilmeyi bırak İngilizce kelimeleri telaffuz edip okuyamıyor bile... Bu adam PES'i Türkçe oynamasın mı şimdi? Gereksiz mi bu adama Türkçe... Yorum yazarken 2 kere düşünün. Fanatiklik yapacağım diye saçmalamanın ötesine geçemiyorsunuz bazen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 24 Ağustos 2010; 15:33:30 >

• gayet sevindirici bir olay,

konami sonunda anladı pesin Türkiye den başka bir yerde satılamayacağını,bari pazarı sağlama alıyım diyor
  • vala bence konamı buyuk iş basarmıs kutluyorum cidden.

ins fifayada gelir bole bise ...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.