Şimdi Ara

PES 2011, Türkçe Olarak Geliyor (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
0
Favori
59.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: lastwarriors

quote:

Orijinalden alıntı: Öz...

oyun kadro güncellemesini xbox live a girmeden yapan var mı? eğer varsa nasıl yaptığını anlatırsa sevinirim.

pesgaming sitesinde nojtag dlc konusunda anlatılmış oradan yapabilirsin.. bende şuan live yok ama offline olarak dlcyi attım oyun 1.01 oldu..

başlıgı okudum jtag olmayanlara atılamayacagı söyleniyor, varsa link verirmisin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: er7an

PS3 oyuncusuyum..Değişim kesinlikle var.. herşeyden önce Pes 2010'u ilk aldığımda professional modda Galatasaray ile Barcelona'yı 2-0 yenmiştim.. Fakat 2011 'de 4 yedim ve hiç atamadım.. Real ile yardıramıyorum Önceki oyunda CR7 , Messi ve Kun Agüero ile 60 mt depar atıp gol atma olayı tarih olmuş.. Pası bile ayarlamak gerekiyor.. Taktik ekranı daha detaylı hale gelmiş.. 3 gündür oynuyorum ve oyunu %10 bile çözebilmiş değilim.. PES'in yıllardır süregelen lisans problemi ve kambur koşular haricinde bir eksisini göremedim.. 360 derece top kontrolü oyuna özgürlük vermiş.. önceki oyunda taç çizgisine depar ile yaklaştığımda quick turn yapmakta zorluk çekiyordum, ama bu sefer daha gerçekçi ve seri olmuş.. Pes'in bence yıllardır beğendiğim oyuncu yüzleri ile ciddi şekilde uğraşması, Barındırdığı takımların fazlalığından olmalıdır kuşkusuz Fifa'dan bu bakıma hep üstün oldu Pes serileri.. Ama Fifa bu konuya ciddi şekilde eğilmeli, Özellikle blue ray teknolojisi buna fazlasıyla imkan vermekteyken..

Haksızsam haksızımdır da, bu lafı geçen sene de az duymamış mıydık ?

• bendeki pes 2011 ps3 de system settings ayarlarına girince dil seçeneği yok anlamadım gitti, oyunu ebaydan aldım pal, aynı durumda olan kişiler varmı, türkçe değil langue seçeneği dahi yok ne yapmamız gerekir.
  • arkdaşlar onllne oyun oynuyorum .oyun esnasında oyundan çıkıca puan düşüyor bunun bir çaresi varmı yada taktiği.
  • çaresi yok.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.