Şimdi Ara

PES 2011, Türkçe Olarak Geliyor (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
786
Cevap
0
Favori
59.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • türkiyedeki ps cafeler oyunu resmi alsa zaten en çok satan ülkelerden biri oluruz sonra türkçe spikerde gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: 23_volkan_23

xbox 360 da mı türkçe

öyle deniyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Her iddiasına varım, Konami yapıyor da Ea yapmıyor diye kıskanıyor bu eleştirenler. Bunun başka açıklaması yok.

Konu başlığında PES geçiyorsa konu ne olursa olsun otomatikman damlıyor belli kişiler. Oturdukları yerden kesin tatmin oluyorlardır tartışma çıkardıkları için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

quote:

Her iddiasına varım, Konami yapıyor da Ea yapmıyor diye kıskanıyor bu eleştirenler. Bunun başka açıklaması yok.

Konu başlığında PES geçiyorsa konu ne olursa olsun otomatikman damlıyor belli kişiler. Oturdukları yerden kesin tatmin oluyorlardır tartışma çıkardıkları için.

Aynen adamların tek misyonu "Pes" geçen konuları her ne şartta olursa olsun baltalamak. Buınların gizli bir örgüt olduğunu düşünüyorum.
    Bu forumda Pes konularının yoruma kapalı olması lazım. Belli kesimler yüzünden hep kavgayla gürültüyle geçiyor.

• Güzel bir gelişme, umarım PES 2012'de türkçe spiker de eklenir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

quote:

Aynen adamların tek misyonu "Pes" geçen konuları her ne şartta olursa olsun baltalamak. Buınların gizli bir örgüt olduğunu düşünüyorum.
    Bu forumda Pes konularının yoruma kapalı olması lazım. Belli kesimler yüzünden hep kavgayla gürültüyle geçiyor.

Bunu yılladır diyorum GOW'da olduğu gibi ayrı Fifa ve PES başlığı olmalı.

• Sanki PES2011'de süper spikeri vardı, Türkçesi eksik kaldı. Konami PES6'dan beri oyun yapmasını bilmiyor. Oynadığıma pişmanım. Adamlar sanki kazık yutmuş gibi koşuyorlar. Konami buna çözüm bulmaktansa oyunu Türkçe versiyonunu çıkartırım yine Türk milleti PES hastasıdır alır oynar, satışı oradan yaparız diye düşünüyor. Türkçe spiker istiyorsanız TSC Extreme 10'u indirin oynayın. Bunlar kolay şeyler yok diğer oyun yapımcıları tanıyacak Türkçe oyun çıkacak. Çıkmasını istiyorsak burada bende dahilim her oyunu orjinal alıcaz. Bazı kişiler sanki PES için çalışıyor. Her zaman PES haklı. Sen haklıysan o zaman bütün satışlar haksız mı? Fifa her türlü konsolda satışını yapıyor üstelik en iyi spor oyunu seçiliyor. Bende Fifa'ya kızıyorum. Şu oyunu konsol kalitesinde yapsın ilk oyunu alacak kişilerden biriyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper#

Sanki PES2011'de süper spikeri vardı, Türkçesi eksik kaldı. Konami PES6'dan beri oyun yapmasını bilmiyor. Oynadığıma pişmanım. Adamlar sanki kazık yutmuş gibi koşuyorlar. Konami buna çözüm bulmaktansa oyunu Türkçe versiyonunu çıkartırım yine Türk milleti PES hastasıdır alır oynar, satışı oradan yaparız diye düşünüyor. Türkçe spiker istiyorsanız TSC Extreme 10'u indirin oynayın. Bunlar kolay şeyler yok diğer oyun yapımcıları tanıyacak Türkçe oyun çıkacak. Çıkmasını istiyorsak burada bende dahilim her oyunu orjinal alıcaz. Bazı kişiler sanki PES için çalışıyor. Her zaman PES haklı. Sen haklıysan o zaman bütün satışlar haksız mı? Fifa her türlü konsolda satışını yapıyor üstelik en iyi spor oyunu seçiliyor. Bende Fifa'ya kızıyorum. Şu oyunu konsol kalitesinde yapsın ilk oyunu alacak kişilerden biriyim.

Pes 2010 satış rakamları :http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Avrupaya_3_Milyon_PES_2010-2176.htm

"Konami pazarlama müdürü Martin Schneider, PES 2010'un serinin en başarılı sürümü olduğunu ve serinin toplamda 55.5 milyonluk satış rakamını geçtiğini dile getirdi. Ayrıca oyunun 2010 sürümünden de büyük bir başarı beklediklerini de sözlerine ekledi."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napstr -- 24 Ağustos 2010; 14:26:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gs_Emre

quote:

Orijinalden alıntı: Alper#

Sanki PES2011'de süper spikeri vardı, Türkçesi eksik kaldı. Konami PES6'dan beri oyun yapmasını bilmiyor. Oynadığıma pişmanım. Adamlar sanki kazık yutmuş gibi koşuyorlar. Konami buna çözüm bulmaktansa oyunu Türkçe versiyonunu çıkartırım yine Türk milleti PES hastasıdır alır oynar, satışı oradan yaparız diye düşünüyor. Türkçe spiker istiyorsanız TSC Extreme 10'u indirin oynayın. Bunlar kolay şeyler yok diğer oyun yapımcıları tanıyacak Türkçe oyun çıkacak. Çıkmasını istiyorsak burada bende dahilim her oyunu orjinal alıcaz. Bazı kişiler sanki PES için çalışıyor. Her zaman PES haklı. Sen haklıysan o zaman bütün satışlar haksız mı? Fifa her türlü konsolda satışını yapıyor üstelik en iyi spor oyunu seçiliyor. Bende Fifa'ya kızıyorum. Şu oyunu konsol kalitesinde yapsın ilk oyunu alacak kişilerden biriyim.

Pes 2010 satış rakamları :http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Avrupaya_3_Milyon_PES_2010-2176.htm

"Konami pazarlama müdürü Martin Schneider, PES 2010'un serinin en başarılı sürümü olduğunu ve serinin toplamda 55.5 milyonluk satış rakamını geçtiğini dile getirdi. Ayrıca oyunun 2010 sürümünden de büyük bir başarı beklediklerini de sözlerine ekledi."

Oyunun başarılı olmasından değil iyi reklam yapmaları yüzünden olabilir.

• HELAL OLSUN KONAMİYE emeklerimizin karşılığını aldık bu iş işçin uğraşan çok insan oldu pes fanları konamiyi mail yağmuruna tuttu hatta forumumuzdada bir siteye üye olup orda pes 2011 de türkçe istiyoruz diye mail kampanyası başlatılmıştı

türkçe spiker olmalı ve olacaktır diye düşünüyorum çünkü diğer pes oyunlarında language bölümünde hangi ülkeyi seçersek yazılarda spikerde o dile geçiyordu sadece yazıların türkçe olmasının bi manası yok futbol oyununda,ama olmazsa bile bu ileriye dönük güzel bir gelişme seneye kesin dublajda olur

• 55.5 milyon tane mi satmış? Yok artık Lebron James

Ekleme: Madem o kadar satıyorlar, bu kadar gelir nereye gidiyor? Oyuna harcamıyorlar demek ki, kaç yıldır diyorum oyunun moturunu baştan yazsalar keşke diye ama dualarım kabul olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dIsAstEr -- 24 Ağustos 2010; 14:35:33 >
  • Spiker türkçe olmadıktan sonra türkçe menüyü bizde yamalarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: dIsAstEr

55.5 milyon tane mi satmış? Yok artık Lebron James

Ekleme: Madem o kadar satıyorlar, bu kadar gelir nereye gidiyor? Oyuna harcamıyorlar demek ki, kaç yıldır diyorum oyunun moturunu baştan yazsalar keşke diye ama dualarım kabul olmuyor.

Sanırım yanlış okudun.Tüm serinin pes2010 dan önceki satış rakamları onlar.Arkadaş bu kadar çok satmış ünlü bir serinin satışını sadece bizim ps cafelerin arttırdığını falan yazmış.Yani oyun bir tek bizim kafelerde oynanıyormuş gibi yazmış ona itafen koydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: konman4245

Spiker türkçe olmadıktan sonra türkçe menüyü bizde yamalarız

Burada olay o değil. Firmanın değer verip bu işi yapması.
    Bu düşünceyle bakarsak oyununda her şeyini yamalayanlar var, o zaman oyunu da onlar çıkarsın?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Sadece menülerin Türkçe olacağı üzerinde düşünüyorsunuz. Bu oyunun, training bölümü, master lig, become a lagend gibi bir çok metni içinde barındıran bölümleri var. Eğer o bölümler de Türkçe olacaksa ki olur sanırım çok çok iyi bir haber. Yani 'editçiler bunu yapıyordu', 'menüler Türkçe olacak da ne olacak' vs şeklinde basit düşünmeyin...
  • quote:

quote:

Burada olay o değil. Firmanın değer verip bu işi yapması.
    Bu düşünceyle bakarsak oyununda her şeyini yamalayanlar var, o zaman oyunu da onlar çıkarsın?

Hiç bir yama orjinali gibi olamaz
  • Kusura bakmayın da o pesteki menüleri efendim metinleri çeviremiyorsanız siz nasıl gow, uncharted, heavy rain, modern warfare gibi oyunlar oynuyorsunuz?O kadar ingilizceniz yoksa çok affedersin oyun moyun oynama.Çok büyük iş başarmış Konami sanki.Haa Türkçe spiker olur tamam derim...
  • Spiker yoksa fazla sevindirici bir haber değil.Menü ingilizce olsa da, türkçe olsa da farketmez benim için..
    Fakat artık türkçe oyunların çıkması sevindiriyor.Daha önce CM 2010, ondan öncede Crysis çıkmıştı.Daha ilerleyen zamanlarda belki tüm oyunlarda türkçe dil desteği olur..
  • Konamiyi tebrik etmek lazım Türk oyunculuğu için Cevat Yerli (Crysis ) ile başlayan CM 2010 ile devam eden ve Konami ile bir adım daha ileri giden bir devrim gerçekleşiyor. Hiç bir şey birden olmaz yavaş yavaş herşey zamanla rayına oturur bir bakarsınızki 5 sene sonra Türkçe dil desteği olmuyan oyun piyasay çıkmaz. Kopya yazılımların şuursuzca satıldığı bir oyun piyasası için bu bir ödüldür. Orjinal oyun alan başka ülkenin oyuncularının forum yazılarında bile malesef bu kadar olumsuz eleştiriler görmek mümkün olmaz . Bu bir olumlu gelişmedir teşekkürler Konami.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozcaadalı -- 24 Ağustos 2010; 14:50:57 >
  • FIFA kadar sevmesem de sırf destek için orjinal alacağım
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.