Şimdi Ara

PES 19 yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 gün önce yeni aldığım oyun konsoluma bir hevesle yüklediğim pes 19 u şu an birçok özelliğini kullanamadan oynuyorum yani kısıtlı kullanıyorum. Çünkü ilk kurulumdan sonra oturum açarken kullanım sözleşmesini kabul edeceğim yerde yanlışlıkla reddettim. Oyunu kaldırdım geri indirdim ama nafile. kullanım sözleşmesi kabul et seçilmiyor. Bunun çözümü var mı arkadaşlar ya ? Konsol bana ben konsola bakıyorum...

• Game pass ile gelen pes in standart paket olmasından kaynakklı bi durum olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: action11

Game pass ile gelen pes in standart paket olmasından kaynakklı bi durum olmasın
    Yok kardeş onla ilgili değil. Kurarken yanlışlıkla bastım tuşa. Kullanım sözleşmesini kabul et seçeneği gelmiyor artık.
  • Şu an cihaz başında değilim ama bu kullanıcı şözleşmesine tekrar ulaşılıyor diye hatırliyorum.

Extralar (daha fazla) menüsüne girip YASAL bölümünde olması lazım buraları kurcala.

Eger bulursan kullanıcı sözleşmesini aç aşagıya kadar sayfayı indir yoksa kabul et butonu aktif olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ekran mı hiç gelmiyor yoksa bu ekran geliyor tıklayamıyor musunuz?https://i.redd.it/ggj0uk7yffg11.jpg

@rabasandratana
  • quote:

Orijinalden alıntı: kbere

bu ekran mı hiç gelmiyor yoksa bu ekran geliyor tıklayamıyor musunuz?https://i.redd.it/ggj0uk7yffg11.jpg

@rabasandratana
    ekran geliyor fakat tıklayamıyorum. oyunu ilk kurarken seçilebiliyordu ama yanlışlıkla reddettim ondan sonra bunu her sorduğunda mecburen reddet e tıklayabilitorum. kabul et seçeneği seçilmiyor.@kbere
  • quote:

Orijinalden alıntı: doguxmet

ekran geliyor fakat tıklayamıyorum. oyunu ilk kurarken seçilebiliyordu ama yanlışlıkla reddettim ondan sonra bunu her sorduğunda mecburen reddet e tıklayabilitorum. kabul et seçeneği seçilmiyor.@kbere

Alıntıları Göster
    Muhtemelen terms of use ve privacy policy ye tıklamıyorsunuz. Onlara tıklayacaksınız, tarayıcı açılacak. Sonra (b) ye basıp bu ekrana dönuyorsunuz. Privacy Policyye tıklıyorsunuz, tarayıcı açılıyor. Sonra (b)ye basıp yine bu ekrana geliyorsunuz. Artık kabul edebilmeniz gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: doguxmet

Alıntıları Göster
    Bir de şunu dene.
    Oyunlar bölüme gir. Pes 2019 seçiliyken 3 çizgi olan tuşa bas oyun ve eklentileri yönet e gir.

Sol bölümden kayıtlı verilere gir hepsini sil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba pes 2019 CD aldık x box one icin yaklaşık 4 saattir kurulum yüzde 10 u geçmedi normalmi beklememiz mi lazım hala

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.