Şimdi Ara

Person of Interest (2011 - 2016) (575. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.503
Cevap
106
Favori
320.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ilk 3 bölümü bitirdim genel olarak beğendim diyebilirim. Yalnız hep böyle farklı konular mı işliyorlar yoksa bi yerden sonra arka planda işlenen ana bi konu olacak mı ?

• HDogus kullanıcısına yanıt

Ilk sezon oyle gecer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HDogus kullanıcısına yanıt
    ileride konu derinleşiyor hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • her tarafta karşıma çıkıyordu poi iyi ki başlayıp bittirdim. aslında keşke başlamasaydım. bitince insan özlüyor (:

• uzun süren dizi arıyordum çok övmüşlerdi, iki gün önce başladım, ilk 2 bölüm sarmadı bıraktım şimdi üç bölüm daha izledim yok olmuyor, sırf Benjamin Linus hatrına devam ediyorum ama beğenemedim bir türlü.Devam etmeli miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyHack -- 25 Haziran 2022; 13:17:14 >
  • OnLyHack kullanıcısına yanıt
    İlk sezon her bölüm bağımsız birini kurtarıyorlar gibi görünse de sabırlı olmak lazım. Devamında çok güzel bağlıyorlar.

• underrated dizi

•  Person of Interest (2011 - 2016)

ne diziydi be biteli 7 yıl olmuş.  Person of Interest (2011 - 2016) 

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    mesaj görünce heyecanlandım☹️

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • dashwood kullanıcısına yanıt
    Gözlerim doldu nickinizi görünce.

• Bu dizinin dijital platformlarda yayımlanmaması küfür gibi yayın hakları Paramount+ da galiba bizim yerli dijital platformlarda yok. Elimde ki diziler bitince başlayasım var tekrardan finalini bile unuttum o derece.

• Asahi Breweries kullanıcısına yanıt

İki kez başlamama rağmen Battlestar Galactica gibi ilk sezonunu bitirmeden bıraktım. Bölüm sayılarının uzun olması da bunda etken. Gerçekten izlenmesi gereken bir dizi olduğunu düşünüyor musunuz?

• Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    kesinlikle.

Galactica'da çok güzel dizidir izlenmeli bence.

• Her defa Amazon müşteri hizmetlerinde işim olduğu zaman yetkililere söylüyorum bu dizi ABD Amazon'un da var Türkiye de neden yok diye. Umarım getirmek için uğraşıyorlardır.

• Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt

Şuan dijital platformlarda birinde olsa izlerim o derece, asla unutamadığım dizi bazı diziler var aklımın bir köşesinde sürekli oradalar hiç çıkmazlar, bu da orada yer alıyor benim için çok önemli. Person of Interest (2011 - 2016) 

• Yorumlarınız için teşekkürler. Vakit bulduğumda tekrar izlemeyi deneyeceğim.

@Asahi Breweries @AirSupport

• Uzun süren dizilerim bitince, boşlukta kaldım. eski dizilere akılda kalan şahaserlere geri dönüş yapıyorum. Bu akşam başlıyorum. Şarabımı da aldım keyifle tekrardan izleyeceğim.
     Person of Interest (2011 - 2016)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 14 Ağustos 2023; 16:18:46 >

• 3. sezon 18. bölümdeyim.. Tamam, daha önce söylenmiş ilk sezonu bitirirseniz gerisi gelir diye, fakat gelmiyor.. Sezonda en fazla 2-3 vay be dedirten bölüm oluyor, kalan 17 bölüm birbirinin kopyası. Kavga ederken 3. kattan arabanın üzerine düşmeler, kurşunlardan kaçarken o sırada tesadüfen oradan geçen bir çöp kamyonuna zıplamalar, dünyanın en önemli ajanlarıyla çatışıp aynı anda 1'e 8 kişiye karşı üstün gelmeler vs vs ..

Fringe dizisi de başlangıçta böyle bir diziydi fakat dizi açıldıktan sonra farklı bir boyuta geçmişti.. Person of Interest'te bu yok maalesef.. Umarım 4 ve 5. sezonlarda bu gereksizce uzatılmış saçma "dikşın dikşın" bölümlerinden ziyade yapay zekayla ilgili hayret verici ve şimdiye kadar sadece bir kaç bölümde vay be dedirten bölümler olur

• hceb H kullanıcısına yanıt
    Siz bu diziyi ne bekleyerek izliyorsunuz? Her bölümde farklı bir hikaye üzerine yoğunlaşıyoruz. Ayrıca büyük bir hikaye de var tüm bölümler olmasada çoğu bölümler genel olarak bu büyük hikayeye bağlanıyor zaten.

Ayrıca 17 bölüm birbirinin kopyası demişsiniz ama ilk sezondan beri süre gelen bir hikaye düğümünü açıp çoktan bitirdiniz zaten. Bu bahsi geçen düğüm açıldıktan sonra da konu açılmaya başlıyor zaten. Spoiler olabileceği için net olarak yazamıyorum düğüm derken neyden bahsettiğimi anlamışsınızdır umarım.

Son olarak dizinin en büyük yapı taşını da eleştirmişsiniz ama talihsizlik olmuş siz daha başlarda sevmediyseniz, yol yakınken bırakın belli ki dizi sizi içine çekmemiş. Bu kötü bir şey değil ama, herkes her şeyi beğenecek diye bir şey yok.

• hceb H kullanıcısına yanıt
    Son sezonlarda saçmalık boyutu epey artıyordu harbiden. Jonathan Nolan'in dizileri böyle oluyor genelde, Westworld da böyleydi. İlk sezondan sonra onda da kalite düşmeye başlamıştı.

• 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.