Şimdi Ara

Person of Interest (2011 - 2016) (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.503
Cevap
106
Favori
320.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iyi özlemişim he
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Güzel başladı da 300 tane PS3'ü birleştirip süper bilgisayar yapmak neyin kafasıydı? Dizinin fişi çekildiği için böyle saçmalıklar görecek gibiyiz. 13 bölüm çok kısa normal bir şekilde bitmesi için.

http://phys.org/news/2010-12-air-playstation-3s-supercomputer.html

• Mr.Legend kullanıcısına yanıt
    Malesef bitiyor. Cbs iptal etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allpino

quote:

Güzel başladı da 300 tane PS3'ü birleştirip süper bilgisayar yapmak neyin kafasıydı? Dizinin fişi çekildiği için böyle saçmalıklar görecek gibiyiz. 13 bölüm çok kısa normal bir şekilde bitmesi için.

• Arkadaşlar, Elias kesin öldü mü acaba? Yabancı siteleri okuyanlar bilgilendirirse çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozang98 -- 4 Mayıs 2016; 19:08:38 >

• On numara bölümdü. Güzel flashbackler oldu. 13 bölümlük sezon programına göre güzel işliyorlar. Makinenin kurulumu için eski yardım ettikleri insanların çok yardımı dokunacağı düşüncesindeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozang98

Arkadaşlar, Elias kesin öldü mü acaba? Yabancı siteleri okuyanlar bilgilendirirse çok sevinirim

Ölmedi, Melisandre gelip diriltecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: allpino

quote:

300 ile 1760 ciddi bir fark var.

• Çok iyi bir başlangıç yaptık. Çekimlerden sonra bölümü izlememiştim.

PS3, yeni nesil konsol.

Root ve Reese'in dövüş sahnelerinde bir yavaşlama var gibi. Sanki kasıtlı yavaşlatılmış gibi geldi benim gözüme...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Orijinalden alıntı: ozang98

Arkadaşlar, Elias kesin öldü mü acaba? Yabancı siteleri okuyanlar bilgilendirirse çok sevinirim

Ölmedi, Melisandre gelip diriltecek

Gülmem gerekiyordu sanırım yazdığını okuduğumda
  • Befega19 kullanıcısına yanıt

Ramleri veren çocuğu bekliyorum ben bu sezon

• LN2 olayı bana saçma geldi. Yok artık dedim orada. Bir de şu ps3 olayını araştırdım harbiden de sadece ps3 fat kasaya linux kurulabiliyormuş.

http://www.nytimes.com/2014/12/23/science/an-economical-way-to-save-progress.html?_r=0

• güzel başladı

makine nin diyaloglarinda nedense duygulaniyorum yahu

• Direniyorum komple sezon bitsin indirip izleyecegim insallah. Spoiler leri dahi okuyamiyorum .. ))

• Nihayet başladı. Bizim elemanları özlemişim ama o kadar çok ara verdiler ki neler olup bittiğini unutmuşum neredeyse.

• Çok özlemişim fakat bazı büyük hatalar gözümden kaçmadı değil.İnsanların birbirini makine olmadan nasıl bulduğunu es geçiyorum.Onlar dışında PS3 fat kasa next-gen bir ürün değil 2016 senesinde..Root'a metro çıkışı pompalı tutan polise ne oldu da bir sonraki sahnede root elinde o pompalı ile millete ateş ediyordu?Devreleri yanmış pc nasıl tekrar kuruldu?300 PS3 dediniz orada max 50 tane ps3 vardı.Ve daha bunun gibi bir sürü örnek var.
    AMA EN BÜYÜK HATA FİNCH İLE SEVGİLİSİNİN KONUŞTUĞU SAHNEDE FİNCH NEDEN TOPALLIYORDU?Bomba patlayınca kızdan kaçmamış mıydı?Ayağının bomba sonrası sakat kaldığını biliyoruz.
  • Volkoff_007 kullanıcısına yanıt
    Hocam tam olarak bölümde takıldıgım her şeye siz de takılmışsınız takılmayacak gibi değil de bence İlk 3 sezonda zaten senaryoyu erittiler geçen sezon kaymağını yediler bu sezon içine edeceklermiş gibi duruyor umarım çok güzel bir sezon bekliyordur bizi

• Volkoff_007 kullanıcısına yanıt

Aynen hocam çok fazla hatalar vardı neden bu kadar batırmışlar ben de anlamadım.
  • Güzel başladı beşinci sezon. Final olması benim canımı sıksada tadını çıkartmak gerek.
  • Yanlış anlaşılma da olmasın GoT'tan sonra en çok sevdiğim dizidir normalde senaryo ve oyunculuk hatalarına hiç takılmam özellikle bu kadar çok özlemişken.Ama bu sefer çok fazla vardı ve battı çoğu şey.Bu dizide Chuck gibi son sezonda batırmaz umarım,efsane diziydi demek istiyorum ilerde
  • 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.